Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK - втора тема

  • 95 092
  • 766
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 966
Изчетох темата, да грабна идея за нови рецепти.
Видях обаче, че някои от вас имат ядове с Филипса. Аз имам големия модел, експлоатирам го яко- риба, ребра, кюфтета, наденички, зеленчуци всичко в него правя.
Не пуши, с кошницата проблем нямам. След употреба пълня купата с топла вода и малко веро, слагам и кошницата. Стои докато вечеряме, полсе и двете в миалната, измиват си се чудесно.
Назаменим ми е:)
Сега обаче умувам какъв по- бюджетен да взема, тъй като зимата сме в чужбина за по 2-3 месеца, не ми се купува Филипс за там.
Та търся някакъв да е голям колкото моя, поне 1,5 кг храна. Да е мощен над 1800 вата.
Идеи? Харесала съм един, този:
https://m.emag.bg/ured-za-zdravoslovno-gotvene-princess-5-2l-180 … earch-Action=view

Някой да има лични впечатления? Да го взимам ли? Голям е нали?

# 136
  • София
  • Мнения: 1 544
Скрит текст:
Изчетох темата, да грабна идея за нови рецепти.
Видях обаче, че някои от вас имат ядове с Филипса. Аз имам големия модел, експлоатирам го яко- риба, ребра, кюфтета, наденички, зеленчуци всичко в него правя.
Не пуши, с кошницата проблем нямам. След употреба пълня купата с топла вода и малко веро, слагам и кошницата. Стои докато вечеряме, полсе и двете в миалната, измиват си се чудесно.
Назаменим ми е:)
Сега обаче умувам какъв по- бюджетен да взема, тъй като зимата сме в чужбина за по 2-3 месеца, не ми се купува Филипс за там.
Та търся някакъв да е голям колкото моя, поне 1,5 кг храна. Да е мощен над 1800 вата.
Идеи? Харесала съм един, този:
https://m.emag.bg/ured-za-zdravoslovno-gotvene-princess-5-2l-180 … earch-Action=view

Някой да има лични впечатления? Да го взимам ли? Голям е нали?

Понеже с моя "куча марка" имах много ядове с покритието само месец- два след купуването му, помня, че една дама се оплака със същия проблем с Принцес- за много кратко време беше паднало покритието.

Иначе аз го оправих моя: https://bg-mam.ma/p/1091841/38192846

# 137
  • Мнения: 12 966
Аааа ако ще е така ще се прежаля за Филипса.
Да го замъкна на другия край на света и да ми се прецака за месец не ме радва.

# 138
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Някой има ли Делимано, от този, който сега го рекламират по тв?

# 139
  • София
  • Мнения: 1 544
Аааа ако ще е така ще се прежаля за Филипса.
Да го замъкна на другия край на света и да ми се прецака за месец не ме радва.

В момента в Лидъл има фрайер. Аз бих взела такъв, при положение, че имат 2 години гаранция и са железни в това отношение.

Аз рециклирания го ползвам в лятната къща, в къщи вече  сме с Делонги мултифрай. Перфектен е за всичко.

# 140
  • Мнения: 12 966
Много е малък лидълския взех го, но не е за нас. Ще го връщам. Кошницата му е наполовина на моята. Вероятно е подобна на малкия модел на Филипс. И е 1400 вата, моят е 2200, значи времето за готвене ще е двойни и ако трябва на два пъти да правя нещата ще е все едно да пусна фурната. Искам да е голям. Ние сме 4-ма и си ядем:)

# 141
  • Мнения: 1
Аз си купих от Лидъл преди 2 дни машинката. Ще я връщам. Пластмасата е много евтина, мирише неприятно и по храната остава един послевкус, който според мен не е ок за здравето. Някой имал ли е този проблем? Измих го няколко пъти, дори в съдомиялната. Готвих няколко пъти с надежда това да изчезне.

# 142
  • Мнения: X
 Едногодишното удома сочи фрайъра и казва мама,ам-ам. Кюфтенца му правя и картофени ноазети, които открих в Лидъл, чието съдържание ми се струва приемливо.

# 143
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет и от мен , и аз отскоро съм с Philips XXL.
Засега предимно го ползвам за картофи и пиле пекох веднъж стана страхотно . НО пекох една риба лелелеле какъв дим , опуши ми цялата къща. После прочетох, че като се прави риба се сипвало малко вода вътре за да не пуши, ама вече няма да си причиня това , така, че не знам дали ще има ефект.

Определено и аз имам проблем с миенето, особено след рибата , то го киснах какво ли не и не се изми хубаво, а е чисто нов  ooooh!, а ме е страх и с нещо по силно да търкам да не нараня покритието.

# 144
  • Враца
  • Мнения: 2 641
С пяната на ДМ напръсквам, оставям и после измивам с гъбичка.  Peace

Моят е Лидълски, никога по никакъв повод не е пушил.  Naughty

Пека риба, кюфтета , месо, чушки, тиквички, картофи, гъби.

# 145
  • Мнения: 1 265
С пяната на ДМ напръсквам, оставям и после измивам с гъбичка.  Peace
Моля те дай джокер/ снимка за това чудо ДМ. Благодаря Flowers Hibiscus

# 146
  • Враца
  • Мнения: 2 641
Пяна за премахване на мазнотии, от верига магазини ДМ.
Тяхна марка си е :
Скрит текст:

# 147
  • Мнения: 1 265
Пяна за премахване на мазнотии, от верига магазини ДМ.
Благодаря, това е немско. Потърсих, но при нас в Норвегия го няма като продукт. Ще търся нещо друго.

# 148
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Днес тествах патладжан и се получи фантастичен.
Нарязан на дълги филийки, поседя със сол, измих и подсуших. Наредих във фрайъра, намазах с олио, малко сол и черен пипер и на 200 градуса. Когато ми хареса на цвят, обърнах и повторих пак с олио и подправки.
По-вкусен и изобщо не е мазен като пържен в тиган.

# 149
  • Мнения: 44
Здравейте,
Включвам се в темата с въпросче. Имам Airfryer XXL и всичко, което досега съм правила на него ми харесва, НО миенето никак не се получава. Пробвах с обезмаслител и после в съдомиалнята, какви ли не препарати и ефектът клони към 0. Това е и причината все по-рядко да прибягвам към готвенето на него. Ще съм благодарна за съвет Wink

Общи условия

Активация на акаунт