Обсъждане на имотни обяви-8

  • 36 281
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Колко стаи или с каква квадратура?

# 61
  • Мнения: 1 711
Редактирано, забравих да спомена.

# 62
  • Мнения: X
Гледам, че има и обяви и с високи цени в района, но ако трябва да сравнявам с подобен апартамент в по-привлекателен център, бих казала максимум 120 000.

# 63
  • Мнения: 6 292
В този район има много гредоред. Много зависи и от конкретното място. За СС за ремонт и 900 евро може да не се продаде. Продажбите там са по-трудни по ми наблюдения.

# 64
  • Мнения: X
Да, 120 е оптимистична цена, аз бих търсила доста по-надолу предвид етажа и района.

# 65
  • Мнения: 62
Здравейте,може ли и аз да попитам нещо. На квартира сме в София,тук работим. Според вас дали е добра идея да се преместим в Перник,където цените са много по евтини,за наем и за купуване?
Не знам как ще е с пътуването,ако някой от вас има опит ще се радвам да споделите.

# 66
  • Мнения: 19 483
Зависи в коя част на София работите. Ежедневният трафик никак не е за пренебрегване.

# 67
  • Мнения: 62
ММ е в Люлин,а аз съм на Цариградско. Чудим се да изчакаме ли да видим какво ще стане с цените тук или да мислим за местене. Всеки ден около 50 км ще е път,което за мен си е много.

# 68
  • Мнения: 9 650
Според мен на мъжът ти ще си му е ОК - ще си минава по магистралата.. ама до Цариградско ще е малко гърч. Трябва добре да помислиш дали няма да изпушиш всеки ден да го пътуваш това разстояние.

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 15:11 от moonriver

# 69
  • Мнения: 1 467
ММ е в Люлин,а аз съм на Цариградско. Чудим се да изчакаме ли да видим какво ще стане с цените тук или да мислим за местене. Всеки ден около 50 км ще е път,което за мен си е много.
Не е невъзможно, много хора всеки ден пътуват от Перник.
Аз никога не бих си го причинила, ако там квартирата е 300лв да кажем, + 200лв в най-добрия вариант за гориво и ти стават 500лв (на месец минимум) За тези пари си взимам квартира в Люлин.
И 600 да и и 700 (тези 100,200лв разлика) за мен не си заслужават на фона на това цялото пътуване, трафик, губене на време, пари за гориво, автомобил ако нямате.

# 70
  • Мнения: X
Пътуването ще е чудо - за справка катастрофата от днес. Но ада ще настъпи, когато имате деца.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 192
Ами ти кажи дали ти се пътува. Ние пътуваме ежедневно, но не сме на работа по точен час. Имаме и две деца, на градина в София. Ако си на работа от 9 до 5 хващаш огромни задръствания и до цариградско не ти мърда 1 час. Парите спестени от квартира, че ги дадедте за гориво и ремонти, а може и доста повече. Пробвай един ден да си тръгнеш от работа и да отидете на кафе в Перник и сама ще разбереш отговора  Wink

# 72
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Перник и аз съм го мислила като вариант, но един ден се наложи в 5 следобед да тръгнем от бизнес парка за там и успешно пристигнахме към 18:30.

# 73
  • Мнения: 19 483
Пак бързичко сте стигнали. Представете си ако е зима и трупа сняг какво се случва

# 74
  • Мнения: 9 650
Аз преди пътувах от кръстовището на Н. Петков и Борис трети до Интер Експо 1 час поне. Тръгвах в 8 и в най-добрия случай стигах в 9. Иначе като съм тръгвала към 9:30 успявах да стигна 10:10-10:15. Сложи и пътя от Перник.. Е, предполагам, че твоят офис не е чак там, така че малко по- малко ще дойде.

Общи условия

Активация на акаунт