Чувствам се несигурна

  • 10 979
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 120
Според мен е един голям егоист и мисли само за себе си с тези глупости ,които ми говори ! Опитва се отново да ме манипулира и аз да отнеса неговите грешки ! Е ,Сори ама вече направо прекалява ...

# 136
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
А така - я му се ядосай. Блокирай го, налей си едно вино и си намери някой да ти оправи хладилника.

# 137
  • Мнения: 120
Първо ме лъга ,че си пише с мъж .. след това от няма на къде си призна ,позната била говорил с брат и от този номер имали един телефон .
На брат и писал “ добро утро любов моя” в 8:15 сутринта , точно когато оставям детето на училище . И получава отговор “ живот мой “ болна съм между гърдите ,кога ще те видя ?”
И това се развива няколко дена преди нова година ,преди да заминем на почивка ...
следва “ любов моя,аз отивам на път сега ,но ми липсваш много ,скоро ще се видим “
След почивката , извинявай любов ,че пропуснах да ти пиша за рожденния ден “ -това го пише моя мъж ! “ днеска ще дойда в долината на влюбените да те видя “
Отговор от нея .. “ Любовта на живота ми , не можеш да разбереш колко щастлива съм ,че ще те видят очите ми ,живот мой !” В 19:30 ще приготвя вечеря и добавя едно мяу -котешко .
Той и пише “ понякога е много хубаво да си влюбен “ ..

И това всичко е мой болен мозък и аз съм луда ..

# 138
  • София
  • Мнения: 17 775
Абе, то и техните не са много здрави.
Звучи като приказка от селска седянка през миналия век.
Или пародия на Ромео и Жулиета.

# 139
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Ох... Извинявай, но искрено се разсмях на тяхната повърня. После ти не си била добре, хахахаха. Според мене сладникавото им филмиране е смешен опит да си въобразят нещо и двамата, но със сигурност не е дълбока любов някаква.

# 140
  • Мнения: 120
И днес ми разправя да не се ровя повече в тези неща . Той никога не би ми изневерявал , въпреки ,че аз съм била такава -унакава , а и имал доста възможности също добави ,да бил с десет жени ..
Пише ми “ аз ако исках да си разваля семейството ,щях да го направя още отдавна “
Но щял да направи всичко възможно да сме заедно отново защото много ме обичал ... Боже, в какъв ад живея в момента!

# 141
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Може пък да излизаш от ада в момента? Що не го погледнеш така?

Този продължава да дълбае с голямата лопата обаче - вече вкараме и обиди за "такава и онакава"...


# 142
  • Мнения: 18 540
Скрит текст:
Първо ме лъга ,че си пише с мъж .. след това от няма на къде си призна ,позната била говорил с брат и от този номер имали един телефон .
На брат и писал “ добро утро любов моя” в 8:15 сутринта , точно когато оставям детето на училище . И получава отговор “ живот мой “ болна съм между гърдите ,кога ще те видя ?”
И това се развива няколко дена преди нова година ,преди да заминем на почивка ...
следва “ любов моя,аз отивам на път сега ,но ми липсваш много ,скоро ще се видим “
След почивката , извинявай любов ,че пропуснах да ти пиша за рожденния ден “ -това го пише моя мъж ! “ днеска ще дойда в долината на влюбените да те видя “
Отговор от нея .. “ Любовта на живота ми , не можеш да разбереш колко щастлива съм ,че ще те видят очите ми ,живот мой !” В 19:30 ще приготвя вечеря и добавя едно мяу -котешко .
Той и пише “ понякога е много хубаво да си влюбен “ ..

И това всичко е мой болен мозък и аз съм луда ..
Е ,не, тва  за театро  по Шекспир наистина.Големи романтици тези.Разсмях се   по вечеря , чак толкова  романтика не съм срещала ,а  и не ми трябвало, позивни  дава за повръщане, те любов му викат.
Не го мисли ,щом можеш да го изгониш си добре.Дай му време да му мине романтиката, че силна.Баси хората ,кви ги вършат.
Просто е кръшкач според мен.

# 143
  • Мнения: 120
Ами да става вече ,каквото да става . Аз така или иначе го прежалих ,още когато престана да ме гледа в очите , просто не бях сигурна и не исках проблеми . Е,вече видях с очите си ,какво повече търся ??? Това според мен е достатъчно ,повече никога да не се прибере у дома ..

# 144
  • София
  • Мнения: 17 775
Грък е, нали?
Те са такива "сладкодумни" женкари.

# 145
  • Мнения: 120
Не е грък от Персия е и тази любовницата и тя е от там . За това са и тези 1001 нощи приказки ...

# 146
  • Мнения: 14 966
И мен ме заболя между гърдите, докато четох тези диалози Joy

Ka$mEtLiIkA,
Има ли къде да отиде този гълъб тази вечер, да го помолиш да не се прибира, защото имаш нужда да останеш сама ?
В момента този ще те убеди, че братчеда го е боляло между някъде. Не му позволявай да ти говори !
Кажи му, че имаш нужда да осмислиш нещата и после ще говорите. Дръж дистанция известно време, дни- колкото е нужно.
Той сега ще атакува , не му позволявай да те залива с море от любов. Гузен е . Ако поддадеш сега, ще съжаляваш после. Толкова ти е прясно, че чак е нереално. Дай си време да го осмислиш. И този- настрани. И да мълчи дотогава.

# 147
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Много ме кефи, че си го изгонила. Явно и долината на повърнята не е толкова гостоприемни за него, а неговата я бОли между краката за него май, а не между гърдите. Сори за цинизма, но е здравословно понякога.

Както ти казах, не е нужно точно сега да взимаш решение. Игнорирай го няколко дни, комуникацията и без това не е на ниво. Той след няколко дни ще смени стратегията със сигурност и ще изскочи с нов номер, после ще му мислиш.

# 148
  • София
  • Мнения: 17 775
И пиши тук, ако ти се прииска да си изкараш яда.
Ама че гадняр.

# 149
  • Мнения: 120
Да, той спи от 2 дена в един общ приятел . Снощи иначе ми звъня ,че искал да се прибира .. нямал и дрехи
Казах му ,че тук няма да влезе засега ..

Общи условия

Активация на акаунт