Чувствам се несигурна

  • 11 004
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 971
Не го пускай, не си готова и толкоз.

# 151
  • Мнения: 18 708
Събери му гащите  и ги остави на прага ,да разбере,че скоро няма влизане.Хиляда и една нощ   да си  чете другаде.Ама та чешит.

# 152
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
А ти ключовете ли му взе, или с полицията уреди нещо? Или просто му каза да се маха и да не ти се прибира? Ако е последното, поне има толкова уважение да не дойде да ти се кюфне, въпреки всичко... В БГ щеше да ти каже, че си е у тях и ако на теб нещо не ти харесва, да си ходиш ти.

# 153
  • Мнения: 120
Викам да сменя и ключалката за по -сигурно ..
Гащите му са събрани в 2 куфара до вратата ,само че се чудя кога бих могла да му се обадя ,да ги вземе и си  спестя .....му гледам физиономията ..

# 154
  • Мнения: 120
Ако види зора ,със сигурност ще чуя ,че апартамента е негов . Засега гледам с добрата . Да е мислил преди да върши глупости . Ключовете си ги има ,но моите са денонощно на ключалката , но все пак ще е сменя още утре.

# 155
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
ОгИн си ти, сменяй ключалката. Не му се обаждай още нищо да си взима, остави го малко да се пържи дали ще се оправите или не. Пък и наистина не е хубаво в момента да взимаш решения.

# 156
  • София
  • Мнения: 17 884
Ние хубаво те нахъсваме, имаш нужда. А сега по същество.
Ти имаш ли къде да отидеш, имаш ли имот, работа и т.н.

# 157
  • Мнения: 120
Аз имам някакви планове . Искам много да замина в Швейцария при братовчедка ми ,която е сама там и ще ми помогне за работа . Ще запишем детето и там на училище си говорихме . Ще видим де, до края на учебната година има време още .

# 158
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532
Aз не виждам обаче как ще заведеш детето в Швейцария, без подписа на баща му...

Детето ти как е, между другото? Пита ли нещо?

# 159
  • Мнения: 120
Детето е изцяло на моите имена ,защото го раждах във България , а той тогава си оправяше тук още документите ,а и тогава май влязохме в ЕС . Както и да е , аз лично и не настоявах да е на негово име през тези години ,за да си вържа и гащите ,ако имам проблеми когато ходим в държавата му . Плюс това ,момчетата от Иран ,нямат право да напускат държавата ,преди да са изкарали 3 г казарма . И така си остана ,изцяло на мое име детето .

Детето пита ,но му казвам че е на работа и ,че при приятел .

# 160
  • Мнения: X
Гневът ще те държи известно време, храни си го Simple Smile
По-добре от тъга и липса...

Тия чатове - направо се опулих!

Как мислиш да изкарате до края на учебната година?

# 161
  • София
  • Мнения: 17 884
Според мен ще имаш ядове с детето. И ще следва тормоз.
Съжалявам, че го казвам в такъв момент, но мюсюлманите не са за брак. И още по- малко- за развод.

# 162
  • Мнения: 18 830
Е това, че детето е на твое име, е най-важното! Че иначе всички сме чели "Не без дъщеря ми". Така си свободна, което е супер.

# 163
  • Мнения: X
Детето момче ли е?

# 164
  • Мнения: 120
Че е мюсюлманин да, такъв е , но спецялно спрямо религията си сме нямали проблеми . Проблемите както виждате са такива ,както за всички религии . Детето е момче ,и да страх го е да не го загуби ,както всеки родител предполагам . Аз обаче съм толкова наранена ,че ако трябва да му отмъстя със загубени моменти от собственото му дете , ще го направя ,защото това да си го е мислел ,още преди да мисли с таша*ите си ..

Общи условия

Активация на акаунт