остани с мен (Saath Nibhaana Saathiya)

  • 28 815
  • 219
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 893
Идват епизодите, в които Гопи ще страда като никога до сега.
И нови герои няма, освен Манси.
Има пораснали деца.

# 91
  • Мнения: 209
Гопи защо се жертва за това бебе, след като тази Париди не го иска? Всичко отива на вятъра. Това с мозъчното увреждане на Урмила, от падналата върху главата й саксия ми дойде в повече. хаха

# 92
  • Мнения: 507
Изпуснах доста от епизодите, явно и тези подробности Joy
Защо Париди не иска малката Раши и наистина ли на главата на Урмила е паднала саксия и затова се държи като откачалка? Аз мислех, че просто иска да си го върне на Кокила.
А дори и Париди тогава още да не го искаше тя Гопи пак щеше да го спаси-все пак малката Раши й е племенница

# 93
  • Мнения: 209
Ами когато Кинджал и Давал се скараха и Кинджал реши да отиде в имението. Събра си багажа и тръгна надолу по стълбите слизайки надолу бутна неволно от парапета една саксия и тя взе та падна точно върху Урмила. А Париди не я знам защо не гледа детето, аз не я разбирам, не одобрявам постъпката й изобщо.

# 94
  • Мнения: 507
Ами когато Кинджал и Давал се скараха и Кинджал реши да отиде в имението. Събра си багажа и тръгна надолу по стълбите слизайки надолу бутна неволно от парапета една саксия и тя взе та падна точно върху Урмила. А Париди не я знам защо не гледа детето, аз не я разбирам, не одобрявам постъпката й изобщо.
В епизодите преди Гопи да отиде в затвора ли се е случвало това с Урмила или след като излезе от ьатвора

# 95
  • София
  • Мнения: 7 893
На Урмила и няма нищо. Прави се на луда щото и е изгодно.
Париди и аз не я разбирам.

# 96
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Париди не иска бебето, защото заради Рада, Гопи е в затвора, а Раши е дете на Рада и като види лицето на бебето. Кокила разказа на Гопи за Урмила, Париди и Ахем.

# 97
  • София
  • Мнения: 7 893
Да, ама Гопи отиде в затвора именно да има малката Раши майка и баща.
Париди е много виновна.

# 98
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Да, ама Гопи отиде в затвора именно да има малката Раши майка и баща.
Париди е много виновна.
Аз не казвам, че Патиди е права ( уж много обичаше детето, а го е парясала) , а отговарям на въпроса “ защо не иска детето”.

# 99
  • Мнения: 209
Да, така е, защото можеха да кажат че не ги интересува това дете, като иска Рада нека го прави каквото иска, но нали Гопи все гледа да угоди на всеки и горката все излиза изпозлвана. А Джигар, баща му и чичо му имам чувството, че са за фон-ни вопъл, ни стон. Какви са тези "мъже" какво е това чудо. Ахем като не живее вече в имението, все едно няма мъж в къщата.

# 100
  • Мнения: 507
Охх, става интересно оттук нататък. Не знам как ще дочаквам всеки епизод, горя от любопитство Joy

# 101
  • Сливен
  • Мнения: 446



аз съм ги правила тези колажи

# 102
  • Мнения: 209
Сценаристите се опитват да изкарат Мира битова алкохоличка.

# 103
  • София
  • Мнения: 7 893
Сценаристите се опитват да изкарат Мира битова алкохоличка.
Нищо такова няма.
Просто Мира е лиглата на тати и това, че се е напила се прощава.
На Ахем това ще му излезе солено. Глезотия.

# 104
  • Мнения: 507
Може ли някой да пусне линк към епизодът, в който Гопи и Ахем ще се срещнат, защото не откривам такъв в YouTube

Общи условия

Активация на акаунт