Щастие и късмет да ни огреят с юнски/юлски пек 26.06 - 02.07

  • 5 842
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 9 879
Кремена,честит празник!  bouquet
Желая Ви да бъдете заедно и да можете винаги да разчитате един на друг!

# 136
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много рядко се срещат такива герои, които могат да помогнат на децата ни, а дотогава героите сме ние и трябва наистина да станем и логопеди и психолози - МАЙКИ.

  202uu

Да, след днешния разговор си мисля същото...
НЕ го приемат в градината. Евентуално септември може да го запишем да идва само за часа с логопеда и да си ходи.
Нямали психолог. Нямали право на ресурсен учител за него, защото са специализирана градина.
Това последното ум не ми го побира, що за правило е...
Макар че и така или иначе в общината казаха, че ресурсни учители едва имало за училищата, какво остава за градините...
За капак ми се обади дъщеря ми и каза, че Насе май има температура, в момента спял, но според нея бил много топличък. Ето ги на придобивките от детската градина...

За протеста - ще дойда, само малко се тревожа дали Насе ще е добре.

# 137
  • Мнения: 4 414
Кате, май сме лепнали един и същ вирус newsm78
Дано се разминете с болестите!
За градината вече и аз не знам какво да ти кажа....

# 138
  • София
  • Мнения: 4 884
firebird, съжалявам, че въпреки настояването ви не са искали да вземат Наско в градината. Доколкото разбрах есента ще тръгнат две нови групи-едната с 2003 набор и една сборна 2002-2003 набор. Чудно на какъв принцип сформират тези групи..Аз попитах, обясниха ми, че разделянето на децата става на база тяхното говорно развитие.
Бобо го приеха и ще е в група с още 8 деца, от които само едно момиченце..Което в рамките на шегата означава, че мъжете са малко по-тъпички и това започва да им личи от малки.

В  момента чакаме мъжа ми да се прибере, за да тръгнем за село и за събора утре. Дано не завали, ама прогнозите са за дъжд, та незнам как ще преборим облаците през уикенда.

# 139
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
firebird, съжалявам, че въпреки настояването ви не са искали да вземат Наско в градината. Доколкото разбрах есента ще тръгнат две нови групи-едната с 2003 набор и една сборна 2002-2003 набор. Чудно на какъв принцип сформират тези групи..Аз попитах, обясниха ми, че разделянето на децата става на база тяхното говорно развитие.
Бобо го приеха и ще е в група с още 8 деца, от които само едно момиченце..Което в рамките на шегата означава, че мъжете са малко по-тъпички и това започва да им личи от малки.
 .

Мъжете по-късно се развиват поначало, дори в ръста си по-късно порастват. Моят племеник, който е близо 2 метра, казва на моят голям син, който се губи по ръст /не само той/ между момичетата в класа "Братинка потрай до 8 клас, после ще видиш"

# 140
  • София
  • Мнения: 1 677
Ех,момичета,аз пак отсъствах,но пак по уважителни причини.Нищо,че не е толкова горещо днес,нещо не се чувствам много добре.Отвреме на време ми се вие свят,може би кръвното ми пада.

Хайде разкажете,моля,как протече протеста?

Искрено се надявам,че ще мога да се включа по-натам в нещо.

# 141
  • Мнения: 1 193
Здравейте,края на седмицата е но сега ми докараха компютъра.Първо много съм изпуснала,но искам да чиститя новия дом на Йепе,много радост ,щастие и любов.искам да кажа на Денат че има прекрасна дъщеричка и за мен тя си ходи,и е чудесна. На Ели Акманова пожелавам приятна почика и скоро да се видим.много ми стана мъчно за Валето ,то бива ама само с простотии човек се среща.Явно проблемите с градините са ужасни.Ама защо,та това са дечица които ще се справят ако им се даде шанс да се докажат. Нерви човек да има да им слуша глупостите.На Catnadeen  не знам какво да пожелая, спокойствие а другото тя си знае какво и е. Господ да ви пази с бебо.Ние сме добре,така като гледам.

# 142
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте, аз да ви се оплача малко за край на седмицата. Белослава обикновено като се разсърди за нещо и се разреве, направо се захласва. Налага се всеки път да й духам в лицето за да си поеме въздух. И това като реши, че нещо не е станало на нейната. Днес обаче много си изкарах акъла. Искаше да я нося, носих я, но понеже ми тежи и ме боли корема, тръгнах да я оставям в хола. Като ревна това дете, изпадна в истерия, посиня, спря да диша. Духам аз в лицето й и я нося към кухнята, но още по-лошо - става тъмнолилава, минава време, тя не си поема въздух, само се гърчи, откачих, много се уплаших. Дотича баща й и тя едвам си пое въздух, рева още сума ти време, после заспа. И още спи от 13.30 не се е събудила.  Confused

# 143
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дени, свиквай. Дъщеря ми беше на възрастта на дъщеря ти, когато за първи път ми изпадна в такава истерия- с тази разлика, че не се захласва, но пък пада едно неутешимо рево-пищене в продължение на 30-40 минути. До сега, за около година го е правила общо около 4 пъти. Но съм и хванала цаката- това го научих от тук между другото, май от Нина и Катя. Пълня един леген с вода и и давам купи да прелива вода. Най- добре се получава като направо я топна вътре и и връча купите и заедно играем докато се успокои- след това заспива и спи много- както ти казваш. Ами жени- какво да ги правиш. Не се шашкай в такива моменти- по- полезна ще и бъдеш, ако си спокойна и адекватна- като мине момента може да се шашкаш на воля, но преди това...просто нямаме право.
Малко кофти новина, не съм чела по- нагоре, но мама Иги е в болница с Мишето, направил е ларингоспазъм май и са в любимата ми трета градска. Лекуват ги и за пневмония.

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 17:33 от yosarian

# 144
  • Мнения: 882
Денат, малката сигурно е много чувствителна. Аз също съм си успокоявала децата с вода. Един леген или вана, без значение, но има страхотен ефект.
Да стискаме палци на Иги да се оправят бързо. Къде ли я намериха пък тази пневмония. Thinking Praynig

# 145
  • Мнения: 3 537
И Анелия два пъти така не можеше да си поеме дъх от плакане и единия път и зашлевих шамар. EmbarassedБях сама в къщи и направо си изкарах акъла. SadМного е гадно. ConfusedДано на  Мама Иги  детенцето и да се оправя  бързо! Praynig

# 146
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Заедно с дрехите пускам душа и мокра /като бяха малки/ и щом видеха душа млъкваха.

Дано Мишето и мама Иги скоро се приберат - значи от това е била високата температура.

Ето до къде води неправилната диагноза.

Общи условия

Активация на акаунт