Паническо разстройство - 35

  • 43 969
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 459
И аз трудно говоря като ми се скове ченето. По принцип с изтръпването съм свикнала с годините, обаче с подкосяването на краката не мога да свикна, защото блокирам и не мога да продължа...

# 466
  • Мнения: 4 406
На фона на всички аз пък имам клаустрофобия. Идва ми понякога да разбия стените. Ама това е най-малкото от всичките ми болежки - ПР, ОКР, социална фобия. Като че имаш ли едното, не може да нямаш и друго.
Момичета и момчета, пийте си лекарствата. Не на един му текнал само АД да пие, друг дамо успокоителното, трети не ще и да погледне рецептата и се прави сам на лекар.

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 12:02 от Jerry F

# 467
  • Мнения: 1 373
Джери къде се изгуби? Ходи ли на интервю? Аз днес като парцал. Крака треперят, като отсечени. Имам работа, стоя и се каня да изляза. Тъкмо се бях обнадеждила преди два дни. Явно така ще е , на приливи и отливи. Надявам се всички тук да сте по добре. То само се оплаквам....

# 468
  • Мнения: 4 406
Сали, аз цялата се треся, не само краката ми треперят. Пийни нещо половин ксанакс да кажем.
Ми пародия на интервю май си имаха човек. Някакви странни въпроси ми задаваха, дето нямаха нищо общо с биотехнологията. Ще Ви се обадим и дотук.

# 469
  • Мнения: 1 373
Аз пия ксанакс всяка сутрин по едно от 0.25. дали пък вече съм привикала и не ми действа ,,,😕. Джери, искаш ли я тази работа? Ако я искаш пожелавам ти от сърце да ти се обадят. Принципно вярвам че човек не трябва да насилва нещата. Всичко ще се подреди тогава когато му дойде времето.

# 470
  • Мнения: 4 406
Сали, аз така свикнах с ривотрила и сега как го намалям е ужас. А и съм започнала АД същевременно. Акоо искаш го смени с друг бензодиазепин.
Ох, не знам за тази работа, пътуването всеки ден до там ще ми е много сложно, а да си взема квартира и да си пренеса нещата и да ме освободят хич не ми се ще, то на кой ще му е приятно. А още от началото се скарах, леко, с шефка, че не знае елементарни понятия от това, за което се работи. Пък по нататък каквоще е - ужас!

# 471
  • Мнения: 1 373
Това че евентуалното ти започване на работа съвпада с намаляването на ривотрила е малко кофти, ама аз писах тук веднъж и продължавам да държа на мнението си, че пътят за излизане от тези наши състояния е промяната.Работата е точно това. А това че си изразила малко по рязко мнение е добре. Показваш самочувствие в знанията си и такива трябва да сме всички. Смели , а не мрън мрън... Много ти стискам палци да се успокоиш , каквото и да се случи с тази работа. Всичко че се оправи.

# 472
  • Мнения: 256
Вече втори ден с Есобел. Вчера като че ли, се почуствах доста по-добре (за първи ден) ноооо днес отново, силно загряване от корема нагоре, кръвно, пулс, и нещо става в главата, студени крайници, също.

# 473
  • Мнения: 1 373
Джоми спокойно. Само втори ден. Това им е лошото на тези антидепресанти. Трябва чакане около две седмици . А през това време се чудиш какво става, че даже ти се струва че се влошаваш.

# 474
  • Мнения: 1 782
Джоми спокойно. Само втори ден. Това им е лошото на тези антидепресанти. Трябва чакане около две седмици . А през това време се чудиш какво става, че даже ти се струва че се влошаваш.
Не е само чувство, при повечето хора има обостряне на симптомите. Ще мине, jomi. Simple Smile

# 475
  • Мнения: 256
Джоми спокойно. Само втори ден. Това им е лошото на тези антидепресанти. Трябва чакане около две седмици . А през това време се чудиш какво става, че даже ти се струва че се влошаваш.

Благодаря Salii, ще стискам зъби. Щом е "дошло", няма друг начин.

# 476
  • Мнения: 1 373
А пък аз трябва да взема решение за работата ми. Вече имам предложение за друга. Но ще имам проблем с напускането. Това ме побърква. Не мога да мисля за друго. По цели нощи го мисля. Оооох искам да превъртя времето.

# 477
  • Мнения: 256
А пък аз трябва да взема решение за работата ми. Вече имам предложение за друга. Но ще имам проблем с напускането. Това ме побърква. Не мога да мисля за друго. По цели нощи го мисля. Оооох искам да превъртя времето.

Стискам Ви палци, и се надявам да вземете правилното решение, от което разбира се, да се почувствате малко по-добре Simple Smile

# 478
  • Мнения: 5 459
Хайдееее, от днес се сдобих с ципралекс и тритико. Преди 15 години съм пила ципралекс и не ми подейства......Пак сме на етап проба-грешка....Ама адски ми писна, пък и той докторът, милият, се шашна като разбра, че съм пила от всички SSRIи повечето SSNR. Дефакто ако и ципралексът не ми подейства-на практика вече няма с какво да ме лекуват. Направо съм отчаяна...

# 479
  • Мнения: 1 373
Али, никакво отчайваме. Аз съм на ципралекс. Казват че е най-пречистеният АД. Но не разчитай само на него. Ако аз разчитах само на него още щях да си стоя затворена в къщи. Набележи си нещата които те плащат и почни да се изправяш срещу тях лека полека, но от най-лесното започни, най-малко плашещото. Само че първо изчакай да се натрупа, след седмица две или месец и почвай, бори се. Вече се убедих. Сами сме в това. Сами трябва да си помогнем. Стискам ти палци   ципралекса да е твойто лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт