Февруари- месецът на любовта, ще покаже втората черта!

  • 29 294
  • 781
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 147
Изкушавам се да купя утре сутрин един тест ...датата на мц е 25 ....и 1 ден вече не ми се чака

# 451
  • Мнения: 670
Момичета здравейте! Днес ми е 12-ти ден след О и реших да направя един тест. Първо следобед направих Престо, а след това и Шуър чек, тъй като знам, че Престото дава много фалшиви резултати. Ще кача и двата. Преди малко обаче след като си покарах велоаргометъра леко ми зацапа и сега ми е едно свито, не знам какво да мисля, а пък и няма и какво да направя. Какво мислите?

# 452
  • Мнения: 1 785
Хопчи , след като и шуър чека дава черта , според мен , няма грешка Hug Пробвай и утре с първа урина пак шуър чек Kissing Heart

# 453
  • Мнения: 587
Хопчи, честито! Ето, че стават хубавите неща! Дано всичко е наред, лека и успешна бременност!

# 454
  • Мнения: 532
Хопчи тихичко честито! Почивай, остави тези дни велоаргометъра и направи отново с първа урина или направо кръвен. Пожелавам ти повече никакви зацапванки и до финал! 🤗❤

# 455
  • Мнения: 1 998
Хопчиии, само като те видях в късметлийското списъче и си знаех, че ще се похвалиш! Тихичко честито и от мен! Да имаш лека и безпроблемна бременност и здрав и успешен финал! Simple Smile Според мен също остави малко велоаргометъра, поне докато отидеш на лекар и да попиташ дали може да е проблем. Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 670
Хопчи!!! Heart пази се, стискам палци Hug

Моят ден за Ц е утре, двора ми е душата и чакам. Тест няма да правя преди понеделник!

# 457
  • Мнения: 1 785
Понеже някой ми е изтрил P.S на предния коментар , незнам защо ... Пак ще попитам - някой беше писал , че педи М прави тестове за ову , те отчитат ли при бременност ?

# 458
  • Мнения: 1 131
Хопчи, честито!

Момичета, не знам от времето ли е, но и аз съм в тотална дупка. Няма да де включвам изобщо в списъка, защото днес ми е 40 ден и М изобщо няма. Но какво да се прави..

# 459
  • Мнения: 670
Момичета, благодаря! Още ме е страх да се зарадвам. Утре сутринта ще ида да пусна едно ЧХГ.

# 460
  • Мнения: 1 998
JLo, силно стиснати палчета и за теб и да се похвалиш в понеделник с 2 чертички!
Sunshine_00, според мен тези тестове ще отчетат само, ако овулацията е в края на цикъла, както беше при скорпи, но бременност няма да отчетат, така мисля.
Peoney, ходи ли на лекар, 40 дни ми се виждат много, защо е толкова продължителен? Несъмнено и времето има влияние на състоянието на всички ни, но идва пролет, слънце, топлина, заражда се нов живот!

# 461
  • София
  • Мнения: 913
Мила Хопчи, тихичко честито! Нека тези чертички се насищат и станат тлъстички и плътни, а на теб пожелавам лека и безпроблемна бременност и до финал! ❤️🦄🌷

Момичета, много тъжни последни няколко страници. Сви ми се сърцето. Пожелавам на всяка една от вас да достигне тази своя мечта, и то съвсем, съвсем скоро. Всички го заслужавате! Искам ви оптимистично настроени и изпълнени единствено с радост и любов! ❤️

JLo, стискам палчета, мила! 🤞🏻❤️

Peoney, прегръщам те, дано всичко е наред.

Целувам ви всичките!

# 462
  • Мнения: 176
Хопчи и според мен Бебчо е на път.Дай му малко любов.Зарежи велого метъра за сега.Вярвам че всичко ще е ок.

# 463
  • Мнения: 417
Здравейте! Хопчи, тихичко честито! Прекрасна новина! ❤

Наистина депресията е обхванала темата... То и мен лично ме е де. Ама като дойде пролетта ще се стегнем 😉 Стискам палци да видим още положителни тестове! ❤

# 464
  • Мнения: 3 231
Хопчи!!! Heart пази се, стискам палци Hug

Моят ден за Ц е утре, двора ми е душата и чакам. Тест няма да правя преди понеделник!

И аз така. ПМС при мен е на лице също. Стискам палци!

Хопчи, супер! Дано всичко е наред и безпроблемно!

Общи условия

Активация на акаунт