Февруари- месецът на любовта, ще покаже втората черта!

  • 29 319
  • 781
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 515
Хопчиииии, тихичко честито и от мен! Леко и безпроблемно и до финал! Revolving Hearts
JLo, от къде това търпение хихи силно стиснати палчета имаш от мен Kiss

# 466
  • Мнения: 30
Хопчи, тихичко честито и от мен! Безпроблемно и до финал! Heart Eyes Hug
Имаше ли някакви симптоми-напрегнати гърди или нещо подобно?

# 467
  • Мнения: 670
Хопчи, тихичко честито и от мен! Безпроблемно и до финал! Heart Eyes Hug
Имаше ли някакви симптоми-напрегнати гърди или нещо подобно?
Единствено имам леки болки ниско, нищо друго! Кръстът обаче сега започна да ме наболява и имам чувство, че всеки момент може да ми дойде. Пих един аспирин протект и си легнах, сложих и Утрогестан, пък каквото такова...

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 22:47 от Хопчи

# 468
  • Мнения: 377
Хопчи, тихичко честитоооо! Много се радвам ! Един съвет и от мен. Остави всякакъв спорт в първите седмици и също се пази да нямаш оргазми 😉. Момичета има си обяснение за депресии те ни. В края на зимата сме изчерпали витамин Д и това отключва такива състояния. Каза ми го лекар. Аз започнах да взимам витантолче по 3- 4 капки на ден. Jlo стискам ти палчета в понеделник да ни зарадваш!

# 469
  • Мнения: 988
Здравейте момичета любими!
На мен си ми дойде... Доста тежък ПМС имах и ужасно силно кръвотечение днес.
Аман от тая гадна лелка. Та дано новия месец ни донесе успех,макар че съм изгубила всякаква надеждичка. В ужасна дупка съм изпаднала. Затова и не пиша. Но пък си ви чета редовно.
хопчи,стискам палчета! Но на шуъра щом има така видима чертичка, мисля че няма грешка.
джейче чакам и от теб 2 черти.
На всички други момичета желая кураж, много вяра и успех!

# 470
  • Мнения: 5 461
Хопчи, палци и от мен. Мисля, че утре ще е още по-наситена чертата. ☺🌺

# 471
  • Мнения: 551
Хопчи, светна ми пред очите като видях двете чертички. Моля се за теб 😘 пази се и всичко да е наред до финал.
Памперс, Джей Ло стискам ви силно палчета. Покажете ни, че има светлина в тунела 🤗

# 472
  • София
  • Мнения: 515

Добро утро, момичета! Не искам да сте тъжни и унили, всяка от нас е имала онзи труден момент, заради, който повечето от нас са тук. Сега може да ви прозвучи глупаво или странно, ама аз приятелки нямам, а във ваше лице виждам такива и знам, че мога да споделя как се чувствам и знам, че може да ме разберете, макар и да не се познаваме лично. Аз силно вярвам, че когато искаш нещо толкова силно то се случва, но и всяко нещо си чака времето и мястото, за да се случи. Въпреки трудните моменти аз виждам адски позитивни хора във ваше лице.
Сега искам по една усмивка от вас, да пием по едно кафенце, не знам как е при вас, но на мен музиката много ми помага, така че пуснете си някоя любима песен ей така за тонус, изгонете лошите мисли.
И чакаме още + тестчета, много ме зареждат емоционално
Revolving Hearts Purple Heart Revolving Hearts
Качвам отново списъчето, вярвам, че наистина е късметлийско Flowers Four Leaf Clover
 КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕ
                                           

За да постигнем велики неща, ние не трябва просто да действаме, но и да мечтаем. Не просто да планираме, но и да вярваме.
Нека заедно сбъднем мечтата си!





Flowers HibiscusZganeva, първи ден на МЦ 24.01, предполагаема О 11.02, ТЕСТ/МЦ 26.02.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusMimi9999, първи ден на МЦ 30.01, предполагаема О 11.02, ТЕСТ/МЦ 25.02.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusХопчи, първи ден на МЦ 30.01, предполагаема О 11.02, ТЕСТ/МЦ 25.02.19г.
Flowers HibiscusSunflower92, първи ден на МЦ 02.02 , предполагаема О 16.02., ТЕСТ/МЦ  02.03.19г. Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusGerryka, първи ден на МЦ 05.02, предполагаема О 16.02, ТЕСТ/МЦ 04.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusBlackwidow1322, първи ден на МЦ 06.02, предполагаема О 18.02, ТЕСТ/МЦ 05.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusBrandywine18, първи ден на МЦ 06.02, предполагаема О 21.02, ТЕСТ/МЦ 06.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusКуки-Муки, първи ден на МЦ 09.02, предполагаема О 23.02, ТЕСТ/МЦ 09.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusJoanaa, първи ден на МЦ 11.02, предполагаема О 24.02, ТЕСТ/МЦ 10.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusDennymira88, първи ден на МЦ 17.02, предполагаема О 01.03, ТЕСТ/МЦ 15.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusFBID100001272291541, първи ден на МЦ 16.02, предполагаема О 27.02, ТЕСТ/МЦ 16.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscushristena98, първи ден на МЦ 16.02, предполагаема О 02.03, ТЕСТ/МЦ 17.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusIRusinova, първи ден на МЦ 20.02, предполагаема О 03.03, ТЕСТ/МЦ 18.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscuslaura_dv, първи ден на МЦ 22.02, предполагаема О 05.03, ТЕСТ/МЦ 19.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusTulipa_, първи ден на МЦ 20.02, предполагаема О 05.03, ТЕСТ/МЦ 19.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscusjullliana, първи ден на МЦ 20.02, предполагаема О 08.03, ТЕСТ/МЦ 23.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusПопи 83, първи ден на МЦ 23.02, предполагаема О 09.03, ТЕСТ/МЦ 23.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscusjyoanna789, първи ден на МЦ 24.02, предполагаема О 12.03, ТЕСТ/МЦ 26.03.19г.Flowers Four Leaf Clover






Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 07:37 от Наталчето

# 473
  • Мнения: 7 366

Добро утро с  кафенце и любимите зюмбюли Simple Smile хубава неделя
Аз чакам да мине 10ч и да отида да си купя тест Hands Thumbsup

# 474
  • София
  • Мнения: 515

Добро утро с  кафенце и любимите зюмбюли Simple Smile хубава неделя
Аз чакам да мине 10ч и да отида да си купя тест Hands Thumbsup

Хайде, Мими, чакаме да ни зарадваш с + резултат Kiss

# 475
  • Мнения: 1 998
Мимии, чакам вече с нетърпение твоя тест! Simple Smile
Казвам ви и аз добро утро с моята любима чаша кафе. Simple Smile

# 476
  • Мнения: 551
Добро утро, хайде и аз да се присъединя към компанията на кафеджийките Simple Smile
Хопчи, направи ли тест с първа урина?
Мименце, хайде, зарадвай ни и ти 😘

# 477
  • Мнения: 670
Момичета, добро утро! Днес сутринта отново направих тест и беше с почти същата черта. Преди малко пуснах ЧХГ и прогестерон и се надявам до обяд да са готови резултатите. Mimi, хайде чакаме хубави новини 🤗
Момичета горе главата! Животът ни поставя изпитания! Аз месеци наред съм в дупка, особено след миседа миналата година. Почти няма ден да не си поплаквам сама вкъщи, явно нервите не издържат. Миналата седмица като видях, че сме одобрени някак ми просветна и се почувствах спокойна, чувство, което бях забравила. На моменти даже мислех да ида на психотерапевт, просто за да си излея терзанията, тъй като пред никого не мога...освен пред вас❤❤❤

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 09:55 от Хопчи

# 478
  • София
  • Мнения: 515
Момичета, добро утро! Днес сутринта отново направих тест и беше с почти същата черта. Преди малко пуснах ЧХГ и прогестерон и се надявам до обяд да са готови резултатите. Mimi, хайде чакаме хубави новини 🤗
Момичета горе главата! Животът ни поставя изпитания! Аз месеци наред съм в дупка, особено след миседа миналата година. Почти няма ден да не си поплаквам сама вкъщи, явно нервите не издържат. Миналата седмица като видях, че сме одобрени някак ми просветна и се почувствах спокойна, чувство, което бях забравила. На моменти даже мислих да ида на психотерапевт, просто за да си излея терзанията, тъй като пред никого не мога...освен пред вас❤❤❤

Ти вчера теста го прави следобяд нали, предполагам заради това и сега чертичката е почти същата сега.

# 479
  • Мнения: 1 897
Хопчи , рано е за ярка чертичка , важното е , че я има Heart

Общи условия

Активация на акаунт