Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2019, 20:03 ч.

Бебешка козметика

• 1 064
  • 11
  •   1
Отговори
Препоръчайте ми бебешка козметика

# 1
Аз ползвам на БиоДерма всичко и съм много доволна. Заслужава си парите. Преди това бях взела на Чико, но няма нищо общо с БиоДерма.

# 2
  • Велико Търново
Първо каква козметика ще ползвате, зависи от кожата на бебето. Според мен ако детето няма специална нужда от медицинска козметика, тя е абсолютна излишна. В началото ползвах Бочко и Здраве. Сега ползвам основно козметиката на Бебо и Судокрем.

# 3
От мен глас за Мустела.

# 4
Както са казали по-горе, според нуждата на кожата на бебето. Ако то няма специални нужди не купувайте специализирани продукти. Бебешко олио в началото за кожата /не препоръчвам бабини продукти/, в последствие мляко/лосион. Под пелените - крем с цинк и един по-мазен без цинк. За дрехите - само бебешки препарат за пране, без омекотител.

# 5
Аз ползвам Chico 2 in 1. Цената е приемлива предвид количеството( 500  мл.) Доволна съм.Използвам го от раждането на малката и за косата и за тялото, но няма кожни проблеми. За тялото можеш пак с Chico. За подсичане- Судокрем.

# 6
  • София
Само Мустела.

# 7
Здравейте, не е по темата, но се споменава омекотител. От каква възраст може да се използва?  Продават хипоалергични. Стават ли за дете над годинка или е търговски трик?

# 8
Аз използвам нашия омекотител още след петия месец. Не е имало реакции, а този след като е хипоалергичен давай смело.

# 9
Биодерма ползвам, олио за къпане и лосион за телцето. Под памперса- судокрем, редувам го с един тукашен по- мазен крем, който също съдържа цинк- Кауфман.

# 10
Под пелените редувам по-мазен крем без цинк като Бепантен или Галафарм /македонски крем, има го навсякъде и е към 3 лева/ плюс такъв с цинк, имайте предвид, че той изсушава.

# 11
Някой има ли впечатления от нова серия за Здраве - Здраве Бебе Био? Как са като качество, защото цената е доста ниска като за био продукт.

Общи условия

Активация на акаунт