Русе

  • 64 495
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 35 130
На мен на Рома ми казаха, че не приемат да седнат 4ма възрастни + 2 деца на една маса. Съвсем "любезно" си ме изгониха, предвид, че на съседната маса бяха много повече хора..

# 376
  • Мнения: 765
Хайде да пиша тук, така и така тази излезе на преден план Simple Smile

Препоръка за очен лекар за възрастни, почнахме да недовиждаме с моя мъж Simple Smile . Тоест не ми трябва за специфичен проблем чак, но и да си разбира от работата естествено.
Аз харесвам Калчева от транспортна, но при нея много се чака а и не съм стъпвала близо 10г даже не знам преглежда ли още там.
Ние с мъжа ми си записахме часове за клиниката в Търговище. Не можах да избера специалист в Русе.Заради малкият ходим във Варна, но ще ни замине целият ден.

# 377
  • Мнения: 1 998
Преди няколко дни на обяд на Чифлика седнахме 5 човека, само ни сложиха на по-голяма маса и казаха да седнем по-раздалечени, защото трябвало до 4 човека на маса, а снощи бяхме на бившата механа Чевермето и бяхме 8 човека на не много голяма маса, а етажът беше празен, мислех си, че може да ни съединят 2 маси и да седнем пак по-раздалечени, а отвън пък имаше една голяма маса с около 15 човека на нея сигурно.

# 378
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Звъннах и си запазих първи сутрешен час за поликлиниката.
Частния кабинет го даваше някъде към Рига, по-назад съм дала линк с данни за нея, погледни.
Частния кабинет е на кръговото до хотел Рига. Там, където е входа за танцово училище Кукери, до магазина на Приста ойл.

# 379
  • Мнения: 148
Знаете ли фирма, която извършва професионално почистване - пране на два матрака, но наистина качествено, защото да ги "олигавя" и аз мога 😃

# 380
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Знаете ли фирма, която извършва професионално почистване - пране на два матрака, но наистина качествено, защото да ги "олигавя" и аз мога 😃
Последния път извиках жена с Рейнбоу да ги изпере и останах доволна. Номерът й е 0899 157701.

# 381
  • Мнения: 11 850
А цената каква е?

# 382
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И мен ме интересува... Simple Smile

# 383
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Късно отговарям, извинявайте. Не беше цената много висока, но не си спомням с точност, защото мина повече от година. Намерих жената от фейсбук. Най-добре говорете лично с нея за цена.

# 384
  • Мнения: 37
Здравейте!
Предварително се извинявам се че "нахлувам" в темата ви. От Разград съм и посещавах д-р Ася Шишкова. Сега от началото на месец Юни съм започнала да звъня да зи запиша час за преглед, но никой не отговаря на телефона. Някой да има информация дали работи?

# 385
  • Мнения: 765
Знаете ли фирма, която извършва професионално почистване - пране на два матрака, но наистина качествено, защото да ги "олигавя" и аз мога 😃
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014085318653
ползвала съм тази фирма и останах много доволна. Цената беше според моите изисквания, но в публикациите има ценоразпис.

# 386
  • Мнения: 11 850
Моля за препоръка за съдов хирург. Питах една позната, която уж често и се е налагало да ходи в годините, не посмя никой да препоръча, каза само, че Русанов последно време хич не ставал. Спомена евентуално Узунов...

# 387
  • Русе
  • Мнения: 656
Аз не бих препоръчал "Медика" като цяло, въпрос на преживелици (не в съдова хирургия наистина).
Мой близък ходи при Д-р Русанов.

# 388
  • Мнения: 11 850
Аз също съм резервирана към Медика. Иначе познатата ми е ходила при Узунов в някакъв кабинет в стоматологията.
До сега се рових в нета, то направо няма такива специалисти в града. :/ . Излизат ми Бойчев, Узунов и Георгиев (в Медика), другия Георгиев възрастния от болницата бил болен вече и не преглеждал.

# 389
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Миналата година ходих на консултация при един много приятен съдов хирург в болницата. Покани ме с направление да ида в кабинете му на Воден - медик консулт. Не помня обаче името му, ще потърся... д-р Стефан Йовчев
Ето линк - https://utroruse.com/article/729159/

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 17:02 от barfly

Общи условия

Активация на акаунт