Русе

  • 64 309
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 121
Здравейте!
Фирма "Финес" има ли онлайн каталог или някъде, където мога да видя сутиени онлайн техни, но не на прекупвачи? 🙂

# 706
  • Мнения: 11
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър диетолог в Русе?

# 707
  • Мнения: 4 208
Здравейте!
Фирма "Финес" има ли онлайн каталог или някъде, където мога да видя сутиени онлайн техни, но не на прекупвачи?
Май няма. И аз съм търсила, ама йок. Добре поне, че фирменият магазин ми е на една крачка, та мога да ходя да гледам на място.


Здравейте!
Може ли да ми препоръчате добър диетолог в Русе?
Ха, и на мен ми е интересен този въпрос. Сестра ми ходи в Сливен.

# 708
  • Мнения: 1 141
По-скоро има ли фитнес инструктор, който да ви даде насоки и в храненето.
Има ли такъв в Русе?

# 709
  • Мнения: 3 214
По-скоро има ли фитнес инструктор, който да ви даде насоки и в храненето.
Има ли такъв в Русе?
Има. Фитнес Титан в уличката на Космополитън, преди хотела е. Първо синът ми ходеше там няколко години. Сега дъщеря ми ходи там. Освен това че съобразява тренировките с конкретния човек, дава и насоки за храненето. И двамата са очаровани от него. Стефан се казва.

# 710
  • Мнения: 1 858
Здравейте, моля да ми препоръчате добра и внимателна козметичка за кола маска на интимната зона!

# 711
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте. Някой ползвал ли е в Русе акупунктура или подобни алтернативни методи на лечение на мускулни  и невралгични проблеми?

# 712
  • София
  • Мнения: 9 110
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате добър брокер на недвижими имоти, който да се занимае с продажбата на имот? Някой, който да е вършил същата услуга за вас, а не просто познат.
Благодаря!

# 713
  • Мнения: 1 858
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате добър брокер на недвижими имоти, който да се занимае с продажбата на имот? Някой, който да е вършил същата услуга за вас, а не просто познат.
Благодаря!

Аз съм доволна от тази агенция - https://www.facebook.com/%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1 … -533699770317227/

Преди 4 години продадохме апартамент и купихме друг чрез тях.

# 714
  • Мнения: 919
Супер, и аз се надявам скоро да се възползвам от услугите на брокер. Полезно е.

# 715
  • София
  • Мнения: 9 110
А може ли конкретен човек от агенцията да препоръчате? Благодаря!
Може и в лично съобщение.

# 716
  • Мнения: 1 858
А може ли конкретен човек от агенцията да препоръчате? Благодаря!
Може и в лично съобщение.

Ние работихме със собственичката, Нели се казва. В последствие тя нае още една жена (мисля, че беше Силвия), но нямам много наблюдения върху нея, тъй като малко след това продадохме и повече не сме работили. Препоръча ни я познат, който купи няколко имота чрез нея.

# 717
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Продавала съм апартамент с Искра Митева от агенция Корект и съм много доволна.

# 718
  • Мнения: 11 836
Сега ми излезе тази информация във ФБ, споделям и тук - частна манипулационна в града

Намира се на ул.Баба Тонка 26
Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 79
Някой може ли да ми даде телефона на детския зъболекар от Сити Мед (д-р Петя Граматикова)?

Общи условия

Активация на акаунт