Русе

  • 64 844
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Мъжът ми ходи при д-р Кулови и е доволен. Прави коронка последно, но не стана бързо - графикът им е запълнен и рядко успяват да дадат час в рамките на седмицата. Младиса, спокойни са, грижовни са, слагат и упойки. Водила съм и големия син при тях, аз също съм ги посещавала. Кабинетът им е на "Дондуков-Корсаков" в блока срещу Лукойл.

# 91
  • Мнения: 2 220
За зъболекар-ние ходим при Димитър Танев, намира се с/у Дървото, зад Мястото-клиника е, кабинет има и жена му, но аз ходя само при него. Много е внимателен и спокоен, от вратата ме чака с упойките, защото знае каква съм глезла. Аз искам да попитам за яслите-смятам да запиша сина ми догодина-март-април, но не знам дали тогава има прием и кога трябва да подам документите?

# 92
  • Мнения: 35 179
Документи се попълват онлайн на сайта на Общината в началото на съответната година, когато искаш детето да бъде прието. Прием има всеки месец. Можеш да влезеш в сайта на общината и в секцията за яслите има графика за тази година. Да се ориентираш как се лсучват нещата

# 93
  • Русе
  • Мнения: 656
Благодаря информацията за зъболекарите, водя си записки, ако има още отзиви ще се радвам.
 Вече имам нужда, но чакам да стане спешно Simple Smile . Аз бях свикнал с моя зъболекар, но се налага да го сменя, иначе не бих.

# 94
  • Мнения: 11 884
Танев мисля е много скъп  Thinking , аз съм ходила преди над 10г  при жена му не ми се говори за цени просто...

Аз ходя при Бурова, това го казвам за питането за смяна на коронка, последно слагах предното лято, нещо до 200лв беше всичко, но аз имах и пломбиране и оформяне на зъба преди това.

Рамлим на теб не я препоръчвам, че може да ти каже точно - Ти мъж ли си какви упойки искаш хаха Mr. Green . Иначе на мен ми е слагала упойка за да ми вади нерв, но не съм искала принципно за другите манипулации.

# 95
  • Мнения: 2 220
Скъп е Танев, да, но до скоро не работеше с касата, а вече-да.

# 96
  • Мнения: 11 884
Скъп е Танев, да, но до скоро не работеше с касата, а вече-да.

Аз при Танева и по каса минавах и пак ми съдираше кожата  ooooh! , при него не знам как е, но предполагам са им подобни цените  Rolling Eyes

Просто го казвам, за този който ще отиде да е подготвен, защото аз така се фрапирах първия път когато отидох и като трябваше да платя накрая.

# 97
  • Русе
  • Мнения: 656
При Бурова съм ходил много отдавна (преди 20г), сигурно в началото на кариерата и'. Беше за кратко зъболекар в завода за печатни платки ... когато имаше зъболекари по заводите, мисля че не греша името. Но съм ходил само 1 или 2 пъти.
 Аз лично не мога да си позволя скъпарите, пък и не мисля, че всички и  винаги заслужават. Къде е кабинета и' сега?
 А ако се държи така, за мен не е проблем, няма да се засрамя, пък и далече съм от мисълта да се правя на мъж, просто ще кажа веднъж-дваж и ме губи за клиент!
 

# 98
  • Мнения: 11 884
При Бурова съм ходил много отдавна (преди 20г), сигурно в началото на кариерата и'. Беше за кратко зъболекар в завода за печатни платки ... когато имаше зъболекари по заводите, мисля че не греша името. Но съм ходил само 1 или 2 пъти.
 Аз лично не мога да си позволя скъпарите, пък и не мисля, че всички и  винаги заслужават. Къде е кабинета и' сега?
 А ако се държи така, за мен не е проблем, няма да се засрамя, пък и далече съм от мисълта да се правя на мъж, просто ще кажа веднъж-дваж и ме губи за клиент!
 

О не, тя едва ли ще ти го каже това  Laughing , но го казах, понеже е малко по-груба за жена и предполагам ще си го помисли. Иначе сериозно смятам, че ако кажеш отначалото, че така си свикнал и искаш, едва ли ще откаже.

Сега кабинета й се намира на ул. Цар Самуил 23 A , работи всеки ден, някои от дните е цял ден в други до обяд. Телефон за час 082/878091 , 0887413237
От години ходя при нея доволна съм от работата й и цените. Прекъсвала съм в годините, тогава ходех при Танева и още една друга, но не помня името...но накрая пак се върнах при нея. Не е съвсем в час с новостите примерно - питала съм я относно сина ми на темата машинки, брекети и т.н. не е особено запозната, но си го казва и препраща, когато не е за нея. Но имам сложена коронка от преди 19г при нея и не е мръднала.

# 99
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние от 30-ина години сме при Доганова, а вече 4-5 г и при сина й д-р Гюрчев (който е по-свободен). Изключително е внимателен, старателен, определено не е скъп. При него ходим и за шини на децата, но  и ни лекува зъбите, прави мостове на майка ми и брат ми примерно, всичко. Много сме доволни и дано не се налага да ги сменяме.

# 100
  • Мнения: 38
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър психиатър или психолог за гр.Русе? Проблемът се отнася до панически атаки и не знам кой специалист е по-подходящ в случая?

# 101
  • Мнения: 4 215
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър психиатър или психолог за гр.Русе? Проблемът се отнася до панически атаки и не знам кой специалист е по-подходящ в случая?

Май психиатър трябва  newsm78

# 102
  • Мнения: 2 220
За атаките аз ходих при Бранкованова.

# 103
  • Мнения: 1 408
Здравейте, може ли да ми кажете дали има място, където поправят детски колички? Става въпрос за рамата.

# 104
  • Мнения: 4 215
Здравейте, може ли да ми кажете дали има място, където поправят детски колички? Става въпрос за рамата.

Каква марка е количката? Вижте в документите и кой и къде е сервиза. Не отказват и извънгаранционни ремонти. Поне на мен две масови марки не са ми отказвали. Дори безплатно ми ги правиха, само куриерските разходи си поемах.

Общи условия

Активация на акаунт