Русе

  • 64 649
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Мъжът ми направи сензорното осветление във входа за няколко вечери след работа. Не е вземал пари за труд. Не му е това работата, но като ел. инженер каза че не е сложно.Около 200 лв мисля че излезе - за крушки, плафони и каквото трябва. 9 етажа сме.Решиха че е ефективно и го направи.Удобно е.

# 76
  • Русе
  • Мнения: 656
 Имаме такова осветление на входната врата на входа, слагано преди около 3-4 години. Работи, но съм ремонтирал електрониката 2 пъти, т.е. нормално до сега трябваше да се смени поне 2 пъти. Искам да кажа - повреждат се и цената за един вход (200лв примерно), която трябва да се изплати за 3-4г. сигурно ще стане повече.
  Но за това място наистина си струва, особенно ако вратата се заключва.

# 77
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Цената на осветително тяло с фотоклетка е около 28 лв. - ако има някой малко по-кадърен съсед да ги сложи, както при A m b e r и сте готови.
За другите дейности - една част се предлагат от Професионалните домоуправители. Почиставнето на подпокривно пространство правят фирмите за дезинфекция и борба с буболечки, но с цел последващо третиране. Като самостоятелна услуга не знам дали предлагат.
За дограмите - цитираните фирми ми дадоха близки оферти за това, което исках. Доволна съм от работата и на двете, ползвала съм ги няколко пъти.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 1 777
Здравейте,
Идея за някакви занимания за през ваканцията освен частните занимални? Нещо за седмица-две също ме устройва. Никъде не мога да намеря информация.

# 79
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Библиотеката имат разни инициативи преди обед. Не съм ходила да проверявам обаче.

# 80
  • Мнения: 2 124
Здравейте,
Идея за някакви занимания за през ваканцията освен частните занимални? Нещо за седмица-две също ме устройва. Никъде не мога да намеря информация.

Център за ученически, техническо и научно творчество на ул. Одрин 1, всяко лято организират различни занимания, може да се записва и само за седмица.

Таксите са ниски.

# 81
  • Русе
  • Мнения: 1 777
Благодаря. Това в ЦУНТ изглежда добре, но ни идва далече доста. И двамата работим извън града и от рано. Нещо около Университета, за да може да се прибира сама?

# 82
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
За около унверситета не зная. Регионалният исторически музей организира "Лято в музея" за деца от 8 до 14 години, като през юни, юли и август ще бъде по една седмица (5 работни дни). За юни вече няма свободни места, но за юли и август се намират. Таксата е 5 лв/ден, заниманията са от 9:30 до 13 ч. На фейсбук страницата им има телефон за контакт.

# 83
  • Мнения: 1 402
Здравейте, община Русе дават ли еднократна помощ за първо, второ, трето дете ?

# 84
  • Мнения: 2 124
Да предоставят такава помощ.

# 85
  • Мнения: 1 402

Mn.nikol , ако може подробности или линк от някъде Simple Smile

Да предоставят такава помощ.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 1 522
Търся учител по немски език за около месец-два да поработи индивидуално с детето, че много закъса в у-ще с немския.

# 87
  • Мнения: 765
Здравейте! Може ли да ми препоръчате зъболекар, при който да се подменят коронки? Трябва да стане и бързо, защото хората са от чужбина и ще са тук само за 10 дни. По възможност да ме ориентирате и за цени...Simple Smile

# 88
  • Русе
  • Мнения: 656
Като стана въпрос за зъболекар, и аз търся. Моята зъболекарка се пенсионира и сега съм в шок Simple Smile . Добър, търпелив зъболекар, който да посмея да посетя отново, който след добър ден да поставя упойка и тогава да си говорим за друго. Не някой дето ще ми обяснява, че не боляло, какъв мъж съм и т.н. Simple Smile .

# 89
  • Мнения: 1 558
Като стана въпрос за зъболекар, и аз търся. Моята зъболекарка се пенсионира и сега съм в шок Simple Smile . Добър, търпелив зъболекар, който да посмея да посетя отново, който след добър ден да поставя упойка и тогава да си говорим за друго. Не някой дето ще ми обяснява, че не боляло, какъв мъж съм и т.н. Simple Smile .


Ние ходим при Тихомир Вичев зад кръговото. Работи бавно, спокойно и винаги ако искате слага упойка.

Общи условия

Активация на акаунт