Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 12

  • 69 959
  • 631
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 973
Колко годишна е Вашата девойка?
За 8 годишно ми е питането дали става.

# 61
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Dog Man комикс книга 7

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Колко годишна е Вашата девойка?
За 8 годишно ми е питането дали става.
Първата част  https://m.helikon.bg/196450-%D0%94%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B … %D1%86%D0%B0.html я чете като беше на 9год. На книгата пише над 11 год., но не смятам, че за 8-9год. не е подходяща. Напротив - много й беше интересна.

# 63
  • Мнения: 4 002
На мен тази книга ми беше страшничка и неприятна, на детето също.  Втората не мисля, че бих купила.

# 64
  • Мнения: 282
Горещо препоръчвам "Феята от захарницата" и втората част- "Четиринадесет ванилии и половина".

# 65
  • Мнения: 5 259
Колко годишна е Вашата девойка?
За 8 годишно ми е питането дали става.
Дъщеря ми я чете на 9 и много я хареса, но все пак за 8г ми се струва рано.
Зависи какво друго е прочела до този момент.

# 66
  • София
  • Мнения: 973
Общо взето всичко от задължителната литература след първи клас. В момента чете Ян Бибиян, преди това Емил от Льонеберя. Просто ми се искаше да прочете нещо различно от тази литература.
Иначе последно взех "Приказки за цялото семейство" , много са интересни и поучителни.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 17:36 от Лиана11

# 67
  • Мнения: 4 498
Книга-игра "Съновидение".

# 68
  • Мнения: 1 469
Искам да купя Хари Потър, но не зная дали са последователни историите и да взема първеата част? Коя бихте препоръчали?

# 69
  • Мнения: 6 213
Разбира се че от първата, там започва с това как го взимат в Хогуортс... проследява се порастването му в книгите.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 688
Книгата има много красив илюстрован вариант!!! Препоръчвам

# 71
  • Мнения: 2 083
Да, но после остава като една голяма, непотребна, неудобна вещ...странен формат има.

# 72
  • Мнения: 4 498
Да, но после остава като една голяма, непотребна, неудобна вещ...странен формат има.
Еее, после в библиотеката на училището - дарение, да видиш как се радват! Аз там изпратих всички израснати книжки и получих няколко благодарствени писма, не че съм ги искала, но хората се радват на обновен с нови книжки библиотечен фонд.

# 73
  • Мнения: 2 083
Да, и това е вариант. Засега ги подаряваме на близки деца.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 688
не бих дала определение на книга "непотребна" и "неудобна вещ"
Илюстрациите в книгата допринасят четящия да се пренесе в света на разказвача...
И все пак всеки си решава кой вариант е най-удачен Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 17:21 от slan4ogled

Общи условия

Активация на акаунт