Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 299
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 618
Аааа йок артък Open Mouth ще ви спра кафето сутрин, да знаЙте! Поли Hug от прекомерното количество кофеин ли го сътвори тоз силно и дълбокосмислен пост. Моите бръмбари не чак толкова компетентни и едни изключения сред тях дето все напират да са най-отпред напраУ така ги ошашавихте, че направо Междузвездни войни се разиграват в главата ми Joy.
Не бойте се за реномето на темата, няма шанс да е гитти с таквиз образи Stuck Out Tongue Winking Eye. Инак и аз ще рекна Сакънта йок! Абе Поли, все ще питам Каанджим ли е любимеца с таз любима фраза Rolling Eyes. Ако е той и на мен ми е любимец!
Айре Hug чок мерси за превода, много интересно наистина.
Себи Hug душко аз не мога да откъсна поглед от очите му! Направо потъвам в дълбоки води! 😜 А като успея да изплувам, залепвам за устните! Човек магнит бе!
поетична душа си, Коте!!! Wink
а за Поли....ами ти си виновна, много шантави кафета наливаш Joy Joy
а тя е решила да ни мъчи бръмбарите докрай Crossing Arms Joy Joy
Сакънта йок- е лаф на Ибрахим Челликол в Черно-бялата любов Peace
радвам се, че ти хареса превода!

Себи Simple Smile

10 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.  wavey





Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 22:50 от Airra

# 91
  • Мнения: 571
Те ме теее  Party Party Party

Начи изобще не разбрах кой кво земА  Crossing Arms Араската се вееше с нещо ма и тва не разбрах кво е  Crossing Arms

Себи,  Hug аресвам го тоя келеш от до  Naughty повече няма да обяснявам, че пак става за след 12 и за един друг жанр  Mr. Green

Айре  Hug имам готовност и меч и щит да си закупя  Mr. Green
Коте, ти като повелителя на бидон`ти си длъжна да следиш Полина кви работи слага в кафето  Naughty
Тая па Фенка  Hug днеска много скромна...  Whistling
10 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.  wavey

От кога разправям да се отваря нова ложа Naughty народа виси по улуците  Whistling

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 22:41 от Фифа Саръ Саруханова

# 92
  • Мнения: 18 618
Те ме теее  Party Party Party

Начи изобще не разбрах кой кво земА  Crossing Arms Араската се вееше с нещо ма и тва не разбрах кво е  Crossing Arms

Себи,  Hug аресвам го тоя келеш от до  Naughty повече няма да обяснявам, че пак става за след 12 и за един друг жанр  Mr. Green

Айре  Hug имам готовност и меч и щит да си закупя  Mr. Green
Коте, ти като повелителя на бидон`ти си длъжна да следиш Полина кви работи слага в кафето  Naughty
Тая па Фенка  Hug днеска много скромна...  Whistling
хахаха Joy Joy Joy
купувай си квото искаш, аз бяла и добра Mr. Green

а Арас взема най-важната награда-актьор на Годината!!!
 Simple Smile Simple Smile


ето го и нашия....ама за 2016 г


# 93
  • Мнения: 1 069
Хелоу по тъмно,
ако щете вярвайте, но още имам да пиша по работа и мисля, че ще полудея скоро!
Коте, и да е от кафетата, не мога без тях! Ще се мре! Ще си играем на куриер и Джансъз с чичко Вели в лудницата скоро, ако продължавам така.....

Фиф, знам, че се шегуваш, ама аз нещо тези дни не мога да се концентрирам и да бъда сериозна! Ако сринем до дупка темата от глупости, ти си с каска, ама на мен директно ще ми падне нещо тежко върху тиквата....пу,пу...

Котее, забравих да ти кажа, че моят любимец е Ибрахим Челиккол (в образа на Ферхат от Черно-бяла любов), както каза Айрето! Е, вече е само един от любимците ми! Щото това чудо Къванч ме отнесе като градушка - покрив! Направо ми разроши антените за връзка с високите честоти! Тя Фифа разправя за Пейчев, ама моя мъж колко има да му благодари! Сяда и пише вече трето благодарствено писмо, ама още не се е решил да ги изпрати....

За снимките - Аз пак минавам на междуметия!

Та, сега, сериозно - нека взаимно опростени и морално извисени, да си пожелаем "лека нощ"! (или леко писане)...

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 22:53 от Polina_

# 94
  • AMS
  • Мнения: 6 423

 
 Е, дружки, жалко,
 че точно Къванч го нямаше тази вечер.
 Организето 2 без Саръ Сарухан не бих го гледала.
 Но се утешавам, че ще има специална награда за тази му роля!
 Извинявайте, много напрегнато ми беше тази вечер,
 но всичко приключи добре.
 Та сега ви благодаря за постовете, снимките,
 инфото, преводите и веселбата !!!
 Лекинка!!!

# 95
  • Мнения: 14 497
    Фиф Hug, нямам търпение  да сложиш .
и продължим  с устните на Киво,защото очите са си очи, ушите -ущи ,носът си е нос  и нямат аналог,но......

     Сетих се и за друго ,знае ли някой как се казва цветето което Кадир ще поднесе на Зейно, защото в турските сериали и обичаи  те цветята  символизират нещо newsm78 newsm78 newsm78

              

    Е щом ще спим да спим , че утре концентрация ни трябва точно 20ч. Лека нощ sleepuu Sleepingрано ми е ама..... Hug

# 96
  • Мнения: 1 069
    Сетих се и за друго ,знае ли някой как се казва цветето което Кадир ще поднесе на Зейно, защото в турските сериали и обичаи  те цветята  символизират нещо newsm78 newsm78 newsm78

              


Себи, ще си позволя да цитирам Дива, но тя беше разпознала цветето - камелия!

Гугъл казва, че червената камелия е символ за изпепеляваящата страст (докато бялата напр. на платоничната любов, а розовата на силното влечение)!
Аз го тълкувам директно като червената точка на Фифа!
Въобще работата е сериозна, ама ще се запра да коментирам повече по темата, че ще отида и аз в другия жанр  Grinning

# 97
  • Мнения: 14 497

    Поли Hug bouquet благодаря.
Пропуснала съм камелията на Дива Embarassed но съм доволна ,че цветът е червен, то
оставаше и да не е пурпурно червена. Laughing

      

                   Следва продължението от камелията,

      
      

      

   Лекинка Hug

              

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 23:58 от sebilMM

# 98
  • Мнения: 18 550
Добро утро в нашият ден, момичета и Честит празник!  Hug Heart Eyes bouquet


Нямам търпение да дойде вечерта!  Laughing
Хубав ден!  Hug

# 99
  • Мнения: 14 497

                            Добро утро,влюбени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                            Добро утро в най-очаквания ден от седмицата Hug Hug Hug

                               


                        

                 Щастлив и усмихнат ден newsm51
                              

# 100
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро във влюбения четвъртък  newsm51

Без дежурното кафе не може ...... па и то е в тон с днешния празник  smile3503


Коте, ти като повелителя на бидон`ти си длъжна да следиш Полина кви работи слага в кафето  Naughty

Фиф  Hug напраУ си взимам поука  Peace и съм взела мерки  Naughty
няма опасност Поли да наруши целостта на кофеиновата основа с "разни" опиати  Crossing Arms ЗА ПО-СИГУРНО ЩЕ СИ ГО НОСЯ В ДЖОБА  Mr. Green Joy


Коте, и да е от кафетата, не мога без тях! Ще се мре! Ще си играем на куриер и Джансъз с чичко Вели в лудницата скоро, ако продължавам така.....


Котее, забравих да ти кажа, че моят любимец е Ибрахим Челиккол (в образа на Ферхат от Черно-бяла любов)
 Щото това чудо Къванч ме отнесе като градушка - покрив! Направо ми разроши антените за връзка с високите честоти! Тя Фифа разправя за Пейчев, ама моя мъж колко има да му благодари! Сяда и пише вече трето благодарствено писмо, ама още не се е решил да ги изпрати....


Поли  Hug
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha играй си на гоненица с чичко ти Вели, ама само внимавай  Naughty с неговия болен мозък да не те вземе за Зейно  Stop, че ще поиска да си поиграете на чичо доктор  Embarassed

Е па добре ти действо синия цвят в очите Кивови  Wink, щом мъжо ти и на благодарствени писма премина  Laughing

Колкото до Ибо, аз го харесвам като актьор  Peace, но дори и зарадзи него не можах да изгледам ЧБЛ  Whistling

Хайдиии  Naughty стига глупости, че днес народа ме чака у на'ща фирма  afwitch

# 101
  • Мнения: 571
Добро утро кукувички  Hug Hug Hug Hug

Дека е кафето?  Crossing Arms
Вай бе  #Crazy явила се Котката  Hug Hug Hug ан тъй ся мое да протече нормално деня

Ай честит ви празник

# 102
  • Мнения: 1 069
Добро утрооо!
Фенче, Коте - много романтични днеска кафетата, аууу!
Обещавам, че ще внимавам с кофеина и като загубя съзнание ще спра кафето!

Фифка - тази твойта картинка много ми харесва! Ми редно си е да отбележим всички страни на празника!

И Себи - Себиии, прекраса розова камелия! Не знаех, че в природата може да съществува такава красота!

Айре, губиш ми се, при тебе Св. Валентин да не почна от сутринта??
Ани, Али, Терзи, Хел - къде стееее???

Хубав празник на всички!

# 103
  • Мнения: 18 618
Привет дружкии!! Hug
Честит Св.Валентин!!!!
Бъдете обичани и обичайте!!! Two Hearts


Фенче Heart Eyes, Себи HugФиф Hug Joy
Коте Hug тук кафетата станаха високотехнологични Joy
Поли Hug Wink
Цитат
Щото това чудо Къванч ме отнесе като градушка - покрив! Направо ми разроши антените за връзка с високите честоти!
още един бисер!! thumbsup

чакаме откъс, май newsm78


и определено ще ни зарадват с нещо за празника Peace
хаштага е #aşkiçin-за любов



Дива Hug
Цитат
Но се утешавам, че ще има специална награда за тази му роля!
какво съм пропуснала ?!?

 Wink


довечера ще има и мач от Лига Европа с Галатасарай Whistling
така, чееее........
може да помрънкаме за рейт Naughty
Скрит текст:
smile3514 smile3514 smile3514









Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 12:36 от Airra

# 104
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро в нашият ден, момичета и Честит празник!  Hug Heart Eyes bouquet


Фенче  Hug, сори сутринта съм ти проспала тематичното кафе  Praynig, чооок гюзеле  Peace


 hahaha hahaha hahaha hahaha
Фиф  Hug не пропусна да отразиш и последиците от празника  Mr. Green Mr. Green

Поли  Hug ан'тъй душо  Naughty умната с кофеина  Peace


Привет дружкии!! Hug
Честит Св.Валентин!!!!
Бъдете обичани и обичайте!!! Two Hearts


Коте Hug тук кафетата станаха високотехнологични Joy


какво съм пропуснала ?!?

 Wink




Айре   Hug ми в 21 високотехнологичен век и кафетата са високотехнологични  Naughty Joy

Джанъм, ти не знам какво си пропуснала  newsm78 ама тоз убавец дето си го изтъпанила тук  newsm76 love001 аз съм го пропуснала  Crossing Arms чооок резил  Whistling
И така ме разконцентрира, че ела сега ти да радваш народа с финикийски знаци  Crossing Arms Naughty
Хубавец с мотор  #Silly  smile3544 smile3544

Общи условия

Активация на акаунт