Отговори
# 255
  • Мнения: 4 970
И в маг.Штъркел на Стамболийски видях плотове за повиване по 21,а най-4есто ги виждам по 23-24лв.Онези от 40лв са някаква марка,ама- все тая Wink

# 256
  • Мнения: 554
ema_, тъкмо видях снимчиците в албумчето и нямаше как да не дам коментар, че са много сладки бебешорчетата....патенца....пу пу да са ви живи и здрави  Heart Eyes
Добре, че подсказа и аз да ги видя!  Embarassed
Наистина са много сладки   Hug - чак нямама търпение да гушна и моето!  Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 5 795
Здравейте, момичета!   bouquet
Записах се за лекцията утре, ще се радвам пак да се видим!  Hug
emelle, товето яйце верно е ново, но на nadence аз виждам тостера  newsm78  Mr. Green Това е готино, и аз мислех да си "осиновя" едно. Надявам се утре да си добре и да дойдеш на лекицята! Наистина има противоречиви неща, но аз ги ползвам и за да си запълня времето, да се видя с други тумбачета и да се настроя на вълната. А и подаръчетата, нищо че са малки, ме радват.  Blush
val_stef , честити покупки! Каква помпа си взе? Тук четох много за тези на Авент, но много продавачки казват, че са еднакви всичките. Как да се оправи човек в този лабиринт?  Rolling Eyes
mmar , благодаря за инфото за 200те лв "помощи"!  Hug Хубаво е, че си издействала още 2-3 дни повече за секциото. А не може ли и по-късно да е?  newsm78
velmar , честити покупки и на теб!  Hug Матраче и аз мисля да взема скоро, но трябва първо да дойде леглото.
И мен ме е яд за гадните италианци! Не заслужаваха да продължат още на осминафинал - такава измислена дузпа има дадоха! Ако днес бият португалците, за което се надявам, ще викам с цяла гърло на финала за тях. Но ако французите продължат - не знам за кой съм  Crossing Arms Даже може да бойкотирам финала.
Хайде чао за сега! Цунки и до скоро!   bouquet Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 188
мамчета,
а от къде сте си взели матрачетата на сносни цени! аз ги гледам тези от кокос са около 60лв!
хайде утре ще се засечем с тези които ще идват на лекцията, а във вторник ако има желаещи мога да нарисувам две коремчета! то си ми стана като хоби:)
цунки.....

# 259
  • Мнения: 164
Защо не мога да си видя грозния тостер,незнам. smile3515Виждам си само яйцето. newsm78

# 260
  • Мнения: 330
Привет! Stop
Ема- много се радвам,че бебоците закрепват и папкат добре.Да са ти живи и здрави и много послушни smile3504 Misc Baby Bottle smile3504
Като гледам на някои мами,с планирано секцио не им остава много време.Пожелавам всичко да е наред и да има вече само хубави новини. Praynig Peace

# 261
  • Мнения: 2 035
Мамчета да ви се похваля, толкова съм развълнувана...моята приятелка се обеби днес в 16 часа с момченце 4100 кг. 52 см. голям мъж! Мамата е родила нормално, преносваше с една седмица и днес сутринта са я вкарали в болницата включили са я на системи и бебчо се е появил след обяда. Всичко е минало нормално и двамцата са добре. След малко ще ходим в тях да видим щастливия татко как е и да научим повече Simple Smile. Да са живи и здрави...ех че прекрасно значи  Party

Иначе да се отчета, днес бях на консултация и всичко с бебка е добре Simple Smile Слушахме и тоновете, дока каза, че са добри което ме зарадва  Heart Eyes Другата седмица ще ми вземат кръв, урина и трябвало аз да си нося анален секрет  Shocked Акушерката милата ми обясни как да стане номера  ooooh! надявам се да се оправя  Embarassed
След това направихме пак със систъра тур по магазините и отново накупихме това-онова, много съм щастлива, че намерих спално комплекче точно такова каквото исках (с дълги обиколници за от всички страни на легълцето, защото нашето легълце е дървено и от всички страни е с решетки  Confused). От вчера така съм се закрастила да пазарувам, че направо май няма да се спра скоро  Blush
velmar, честито и на теб Peace

val_stef , честити покупки! Каква помпа си взе? Тук четох много за тези на Авент, но много продавачки казват, че са еднакви всичките. Как да се оправи човек в този лабиринт?  Rolling Eyes
Благодаря  Hug Купих си Бертони, че е много по евтинка, по препоръки на една приятелка мама януарка. Тя си била купила първоначално Авент-а, но не е била доволна от вакума които правела и след това си взела Бертони от която останала много по-доволна, само кофтито е че се чупила металната пластина, ама какво да се прави  Confused Дано да върши макар и за кратко поне качествена работа Peace

Ами това е спирам, че нещо се олях с писането  Blush

# 262
  • София
  • Мнения: 5 795
val_stef , честито бебче на приятелката ти! Голям мъж наистина! Да им е жив и здрав!  Hug  bouquet
Мерси и за споделеното за помпата!  Peace И мен ме е хванала манията - иска ми се всеки ден да купя по нещо, дори и една плюнка - все ми се струва, че времето лети и ще ме завари неподготвена!
Аз се включвам само за малко, да потърся инфо за мястото на утрешната лекция, но нещо не се оправям.  newsm78 Това в коя част на Кракра е? Помощ, мами!

# 263
  • Мнения: 554
Аз се включвам само за малко, да потърся инфо за мястото на утрешната лекция, но нещо не се оправям.  newsm78 Това в коя част на Кракра е? Помощ, мами!
Виж тук
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f3477a3428a7c1cd5a16b9d4d97b89 … ame=&size=3x3

# 264
  • София
  • Мнения: 5 795
Аз се включвам само за малко, да потърся инфо за мястото на утрешната лекция, но нещо не се оправям.  newsm78 Това в коя част на Кракра е? Помощ, мами!
Виж тук
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f3477a3428a7c1cd5a16b9d4d97b89 … ame=&size=3x3

Благодаря много за помощта,  emelleHeart Eyes Аз се чудех точно от къде почва да се брои, защото нали го водят 2А. Хубава вечер на всички и до виждане с някои от вас!  Wink  bouquet

# 265
  • Мнения: 574
Здравейте, момичета! Понеже е много късно и ми се спи, пък и баткото иска приказка за лека нощ, само ще се отчета. Днес бях на консултация, бебка е добре, даже няколко пъти ритна лекарката. 34 г.с., +13 кг, бебче - около 2800 г. Кръвното ми засега е нормално, въпреки че по едно време го вдигах. Откакто съм в къщи и отоците по краката са по-малки, все пак имам възможност да си почивам. Така че съм много по-добре. Това е засега, утре ще прочета пропуснатото. Лека и спокойна нощ на всички. Flutter

# 266
  • Мнения: 273
Здравейте момичета!
Минавам само да ви се обадя набързо, добре сме.
Нашия тати е 4 дена в почивка и ще сме по покупки ще ви пиша понеделник.
Лека седмица и почивайте повече.

# 267
  • Мнения: 4 970
мамчета,
а от къде сте си взели матрачетата на сносни цени!
В маг.Щъркел имаше нелоши дунапренени с кант отстрани.Даже щях такова да взема.Цената беше мисля 45лв.В Пакостник също има.на такива цени.Ина4е най-простия дунапрен в най-елементарна обработка има по 25-30лв .На много места ги видях.Е- може и да не им се е махала дамаската с цип,но...все пак за тази цена- не е голяма жертва Peace

# 268
  • Мнения: 409
Здравите!Днеска се надиганаь рано,рано сигорно е от валнение 4е маика днеска трагна сутринта Laughing дано си4ко да е неред така ми е притеснено Praynig.ВАЛ 4естит син на тжоята приателка наистина голям маж Peace да е жив у здрав.Албена раджам се 4е беба е добре Peace, а на маиките с нови покупки 4естито  bouquet.Ние днеска влизаме в 9 мес наи_ после Grinning сега по4ва голямото о4акване.Целувки на вси4ки сладки корем4ета.  bouquet

# 269
  • Мнения: 409
Здравите!Днеска се надиганаь рано,рано сигорно е от валнение 4е маика днеска трагна сутринта за Испания Laughing дано си4ко да е неред така ми е притеснено Praynig.ВАЛ 4естит син на тжоята приателка наистина голям маж Peace да е жив у здрав.Албена раджам се 4е беба е добре Peace, а на маиките с нови покупки 4естито  bouquet.Ние днеска влизаме в 9 мес наи_ после Grinning сега по4ва голямото о4акване.Целувки на вси4ки сладки корем4ета.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт