Сякаш съм в затвор

  • 5 415
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • sf
  • Мнения: 10 225
Прилича ми на следродилна депресия, съчетана със зимна скука 🤔
Намери си хоби, имаш интернет, започни да учиш език онлайн например. Скоро ще се стопли и ще излизате повече.

# 61
  • Мнения: 3 732
Авторке, ако наистина искаш помощ, сподели повече подробности.

# 62
  • София
  • Мнения: 24 839

 Притеснява ме нейният господин да не й посегне, ако е такова положението, както го е описала..

Той се дърли и с родителите си, а те ѝ помагат- така е обяснила авторката.

# 63
  • Мнения: 6
Сърдечно благодаря на всички,които са изявили желание да ми помогнат.Не се нуждая от пари,благодаря ви.Исках да изплача мъката си,това е.

# 64
  • Мнения: X
Сърдечно благодаря на всички,които са изявили желание да ми помогнат.Не се нуждая от пари,благодаря ви.Исках да изплача мъката си,това е.

Тоест, планираш с бебока да продължите да живеете там и да сте семейство с господина?


Майкоооооооооооооооооу!

# 65
  • Мнения: X
Господинът май не е чудовището, което бе описано в първия пост?

# 66
  • Мнения: 3 741
Ако авторката няма пари да ми пише на лични, аз за билет ще и изпратя, а ако иска ще го закупя и ще и го пратя за моя сметка до където каже. Толкова мога да помогна.
Аз имам голяма кола и мога още утре да отида да я взема и закарам до където каже. Само да иска.

# 67
  • Мнения: 3 732
Сърдечно благодаря на всички,които са изявили желание да ми помогнат.Не се нуждая от пари,благодаря ви.Исках да изплача мъката си,това е.
И нищо няма да промениш? Пусна темата само за да ти олекне ли и напразно се хабим да пишем? За детето помисли ли как расте в тая обстановка? Какви хапчета ще гълташ - аспирин ли?

Спирам да пиша, че ще стана груба.
Пусто дрЪво неокастрено ...

# 68
  • Мнения: 909
Колкото и да са възрастни родителите, винаги биха се радвали да видят и приютят дъщеря си и внученцето особено в твоя случай-на 350 км, ОСВЕН ако не си се скарала и с тях както се случва често.
Класическият случай родителите да не удобряват зетя и дъщерята заминава тайно, а след година се връща синя от бой с бебе и им се моли за прошка.

Реши ли дали ще оставаш примирено или ще търсиш начин да се спасиш?

# 69
  • София
  • Мнения: 16 180
Нищо няма да му стане на бебето за 350 км. Редовно пътувам със самолет, има и доста бебета на борда.
Реват, хапват, спят и времето минава.  Никой не е правил проблем за това.
Ако пък толкова те е страх от автобуса  - вземи си такси. Ще се разберете за някаква твърда сума . Така ще може да спирате от време на време  и да изведеш бебето на въздух.
А може би всичко е от следродилната депресия?
Бебето е достатъчно голямо, вече се заиграва, всичко му е интересно. Спокойно можеш да си го разхождаш навън, да си играеш с него.  Как ще пропуснеш израстването му заради дрязги и прищевки? Хапчетата са най-лесното нещо, но не помагат. Няма да умреш, само ще ти промият стомаха с 2 сонди - едната през устата, а другата  през .. Последното хич не е приятно.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 006
Сърдечно благодаря на всички,които са изявили желание да ми помогнат.Не се нуждая от пари,благодаря ви.Исках да изплача мъката си,това е.
И нищо няма да промениш? Пусна темата само за да ти олекне ли и напразно се хабим да пишем? За детето помисли ли как расте в тая обстановка? Какви хапчета ще гълташ - аспирин ли?

Спирам да пиша, че ще стана груба.
Пусто дрЪво неокастрено ...
Аз това го казах доста по-назад...

# 71
  • Мнения: 3 168
Темата явно е за да се оплаче. Няма намерение нищо да предприема. Не вярвам и за хапчетата.

# 72
  • Мнения: 1 945
Колкото и да са възрастни родителите, винаги биха се радвали да видят и приютят дъщеря си и внученцето особено в твоя случай-на 350 км, ОСВЕН ако не си се скарала и с тях както се случва често.
Класическият случай родителите да не удобряват зетя и дъщерята заминава тайно, а след година се връща синя от бой с бебе и им се моли за прошка.

Реши ли дали ще оставаш примирено или ще търсиш начин да се спасиш?
Глупости . Тя може да има пари, но да са изроди и родителите и .
Може баща и да е някой пияница, а майката икукала женица която да я подбере защо идва .
Нямате си и идея колко по сложно може да бъде от -мятай бебето и се спасявай
ако не го напрвиш си мрънкало ..

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
Колкото и да са възрастни родителите, винаги биха се радвали да видят и приютят дъщеря си и внученцето особено в твоя случай-на 350 км, ОСВЕН ако не си се скарала и с тях както се случва често.
Класическият случай родителите да не удобряват зетя и дъщерята заминава тайно, а след година се връща синя от бой с бебе и им се моли за прошка.

Реши ли дали ще оставаш примирено или ще търсиш начин да се спасиш?
Глупости . Тя може да има пари, но да са изроди и родителите и .
Може баща и да е някой пияница, а майката икукала женица която да я подбере защо идва .
Нямате си и идея колко по сложно може да бъде от -мятай бебето и се спасявай
ако не го напрвиш си мрънкало ..
Може много работи да са, но тя не даде инфо, т.к. не иска да прави нищо наяве. Искаше да се оплаче и да й олекне  - толкоз. За това беше темата - свърши си работата. Убедена съм , че и 2-ро ще му роди и подгузува на тоз ... как да го нарека не знам.

# 74
  • Мнения: 11 524
Е, колко пък може да излезе едно такси за 350 км.? Най-много 250 лв. Ако наистина искаш да избягаш при родителите си, а не просто да се оплачеш ще ти съберем парите, ще ти намерим такси и ще уговорим ден, в който да те вземе.
Събираш багажа предварително и тайно /без да се набиваш на очи/, вземаш бебето и тръгваш.

Ако кажеш ще го организираме!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт