Сякаш съм в затвор

  • 5 408
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
Ми организирайте го хайде..

# 76
  • Мнения: 11 405
Ми организирайте го хайде..

Нещо не ми харесва тона ти ...
Смяташ, че ми правиш услуга да дам 250 лв. и да загубя от времето си да говоря с шофьори ли?

# 77
  • София
  • Мнения: 12 006
Сърдечно благодаря на всички,които са изявили желание да ми помогнат.Не се нуждая от пари,благодаря ви.Исках да изплача мъката си,това е.
Ми организирайте го хайде..
Ама ти верно се подиграваш с хората, които са готови да те подкрепят финансово или с физически превоз Crazy Ако и с мъжа си държиш така, не учудвам защо те псува и вика по теб.

# 78
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ми организирайте го хайде..
Ти сеира май им гледаш?

# 79
  • Мнения: X
Знаех си аз, че е от тия, които се лепват за мъжлето и разгонват приятелки и семейство, а после мъжлето виновен. Той, човекът, въобще и не знае, че жена му в затвор... доброволно, че свекърите да го играят безплатни бавачки за бебето.

# 80
  • Мнения: 3 732
Добре, ще го организираме...

Кога и къде да те чака кола да тръгнеш? Сподели ден, час и начална точка на тръгване. Също и докъде трябва да стигнеш.

# 81
  • Мнения: X
Ми организирайте го хайде..
И на мене не ми харесва.
Значи на рейса не си навита, нещо ти е под стандарта ли, какво ли, обаче на такси веднага склони.
Май обичаш на баницата мекото. И то без да си я заработиш.
Ей го Манекена ти предлага превоз без пари. Ама той се води половата шпага на форума, тъй че решавай Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 12 006
Ми организирайте го хайде..
Ти сеира май им гледаш?
То за това е пуснала темата - да изпусне пАрата и да гледа сеир, че у тях й е скучно, ама някои налапаха въдицата и й предложиха кеш, превоз, помощ.

# 83
  • София
  • Мнения: 24 839
Дами, авторката черно на бяло ви благодари за загрижеността и отказа предложението още преди куп постове.
Поясни, че само си изпуска парата.

Защо продължавате да се натискате, защо чак до такси го докарахте да ѝ поръчвате?
Не можете да озаптите филантропията си ли, та го докарахте до там, селянчето да ви се подиграва, че и на клетви да го удари? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт