Сваляне на килограми и махане на корем

  • 13 368
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Аз така свалих моите 30 кг - с "лек" глад  и ядене на всичко.
Скрит текст:
Лек лек, ама докато му свикна Smile
Всичко започна през 2008, когато прочетох в един форум "Естественото състояние на човека е да е гладен". Мъж го беше написал. Казах си, колко просто било Wink
И си сваляла по 5 кг на месец?   

# 61
  • Мнения: 2 582
А не, в никакъв случай, съвсем не ми беше цел да свалям бързо. Защото не се лишавах от нищо, но аз така исках, много бавно, организмът неусетно да се приспособи, да не се шокира Dizzy Face За 16 месеца свалих 23, навремето ги смятах, средно свалях 1,5 kg месечно. Нищо работа, но трайна. Останалите 7 кг неусетно ги свалих като почнах да тренирам в къщи, 2013 година. Яденето не го промених, все така си ям всичко, и нищо не качих оттогава. Това беше идеята на "всеядното" хранене.

# 62
  • Мнения: X
А не, в никакъв случай, съвсем не ми беше цел да свалям бързо. Защото не се лишавах от нищо, но аз така исках, много бавно, организмът неусетно да се приспособи, да не се шокира Dizzy Face За 16 месеца свалих 23, навремето ги смятах, средно свалях 1,5 kg месечно. Нищо работа, но трайна. Останалите 7 кг неусетно ги свалих като почнах да тренирам в къщи, 2013 година. Яденето не го промених, все така си ям всичко, и нищо не качих оттогава. Това беше идеята на "всеядното" хранене.
Е, това имам предвид...5 кг на месец НЕ падат с ядене на всичко и лек глад.  Smiley
За да свалиш 5 кг за месец, си трябва ЯК глад.А такъв глад не може да се поддържа цял живот, дори не и дългосрочно....Всъщност, може, ставаш анорексичка и без лечение, просто си умираш.

# 63
  • Мнения: 1 551
Свалила съм 5 кг за 1 месец.. Коментарите са излишни.

Браво, честито! Моя приятелка с подобна диета успя да свали 20 кг за 4-5 месеца. После качи почти 30. Ти си знаеш, де, но не е лошо да хвърляш и по едно око на коментарите Blush

# 64
  • Мнения: 31
Здравейте, аз се боря с качените килограми по време на бременността и мисля, че за 10 месеца успях да ги сваля, но все още не мога да си възвърна формата на корема Sad. Промених начина по който се храня като значително намалих приема на захар и тестени изделия и изключих бързите храни, гледам да не смесвам месото, рибата с картофи, ориз, варива и увеличих разходките. Сега целта ми е да задържа резултата и се надявам да успея, но като чета коментарите си е сложна работа това.

# 65
  • София
  • Мнения: 12 374
Дали е сложна работа си зависи от човека, индивидуално е. Някои тук си карат на месо и яйца и са ОК, твърдят, че се чувстват добре и са слаби. Ако ти си от тях, значи няма да имаш проблеми. Ако си като мен и обичаш паста, пържени картофи и бира, няма да ти е лесно, да Simple Smile

М/у другото, аз обичам и правя ей тази тренировка, ако искаш да я пробваш:
https://www.youtube.com/watch?v=F9PXg7NeVP0&list=LL2aJQSB940 … ;index=2&t=1s

# 66
  • Мнения: 31
Таис, всъщност тестените изделия не ми липсват, не съм по бирата, а когато ми се приядат картофи гледам да са печени, варени или сладки. Когато тръгнах да свалям килограми умишлено реших да не  спазвам диета, а да променя начина си на хранене и да не се връщам към старите си навици със сладкиши, бързи храни и т. Н. Тръгнах от идеята да се храня една идея по-здравословно не само заради излишното тегло, но и заради детето, което ще гледа и ще възприема моя модел на ядене.

# 67
  • Мнения: 95
И да се повтаря, и да не се повтаря мнението на Франсоаз, ако няма кой да го прочете и осмисли...
Много хубави съвети са дали момичетата по-горе, прочети ги и коригирай храната, защото едно меню в този вид не би довел до желаните от теб резултати. Казвам го от личен опит, толкова грешки съм допускала през годините, мислейки, че живея и се храня здравословно. Иска ми се да бях попаднала на подобни коментари преди години, щях да си спестя много проблеми и  разочарования. Няма лесен път към отслабването, няма и магическо хапче, има воля и дисциплина в храненето и движението, всичко останало е абсолютно гонене на вятъра.
Има магическо или магически хапчета,само ако знаех как се казват... Една комшийка за една година се стопи на половината ,а имаше бая корем и дупе.И вече 1г. не е мръднала.. Питах,ама не признава и не казва,че е с хапчета,а тя не спортува...Други също пак така като нея ,даже за 2,3 месеца ...Уви,правят се на ударени... И аз имам да сваля поне 5кг. и да ги задържа,но съм с камъни в жлъчката и много неща не трябва да ям... Мисля си за тези чайове за отслабване на Стефани спорт и още едни,не мога да се сетя за името...

# 68
  • Мнения: 4 383
Ели-ана, формата на корема може и да не си я възвърнеш, ако ти са се разделили мускулите. Ректус диастазе май се казваше и се оправя само с козметична операция. И аз го имам след втората бременност ми се получи и няма оправия без операция, а не ми се занимава да се оперирам. Изглеждам като бременна в 4 месец, но не ми пука. На моята възраст тепърва да си правя козметични операции ми се струва излишно.

# 69
  • Мнения: X
gen4eto, ако имаше такова вълшебно хапче, нямаше милиони жени по цял свят да се мъчат цял живот с какви ли не диети...  Simple Smile Прекрасно разбирам мечтата на всяка жена "Искам да ям всички любими лакомства, да си пия хапчето и да съм фиданка!", ама.... няма как да стане. За отслабване Завинаги си трябва и режим Завинаги. Това е истината. А кой на какво да вярва, избира сам.

# 70
  • Мнения: 95
gen4eto, ако имаше такова вълшебно хапче, нямаше милиони жени по цял свят да се мъчат цял живот с какви ли не диети...  Simple Smile Прекрасно разбирам мечтата на всяка жена "Искам да ям всички любими лакомства, да си пия хапчето и да съм фиданка!", ама.... няма как да стане. За отслабване Завинаги си трябва и режим Завинаги. Това е истината. А кой на какво да вярва, избира сам.
Ами има такива хапчета,ти си тренирай и пий измислените чайове!Аз съм свидетел,как комшийката ми и други също свалиха килограмите си наполовина.За съжаление ,ако го знаех и аз щях да го пия,не да качвам стълби до 6ет всеки божи ден ,да пазя диета и пак нищо.. Но хайде да речем,че пия хормонални хапчета от години и от тук идва донякъде проблема.Да не съм 100кг а 55кг ,но тези 5 ми тежат..

# 71
  • София
  • Мнения: 12 374
И кои са тези вълшебни хапчета?

# 72
  • Мнения: X
Бъркаш ме с някой друг... Simple Smile  Аз мразя спорта и Не тренирам, нито пия чайчета, освен ако не ме боли гърло. Simple Smile  Свалих кг със стабилно да ядене на пържоли, кюфтаци, сметани, сланинка и винце. Simple Smile 4-та година се храня предоволно и кг са бетон. Пък който иска, да се трови с хапчета и да чака.... Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 080
Страшна тъпотия е да пиете хапчета, за да сте слаби. Чак съжаление буди у мен такова мислене. 6 етажа стълби са здравословно изкачване, ама то за масово обездвижения и амортизиран народ и такова естествено и елементарно натоварване е изтезателно спортуване. Повечето, ако могат и с колата си ще влязат в супера и ще пазаруват. Такъв масов мързел. ....отврат ....Но пък са готови да гълтат неизвестни химии, забъркани незнайно къде и от кого.

# 74
  • Мнения: 10 012
Да не би да говорят за Метформин, а въпросната съседка да е и на ВМ-НВХ и да не иска да изпада в подробности?

Защото на много хора им е писнало да обясняват как са отслабнали наистина, защото не им вярват.

Общи условия

Активация на акаунт