Лежащи мами - 43

  • 32 398
  • 706
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 26
Отноcно инжекциите - нaпрaвихa ми един курc  28 гc (cегa cъм в 31), ще имaм и още един.

# 511
  • Мнения: 891
И от мен един голям плюс за Биозин Мама.Единствените ми 9 месеца без болест,без гърлобол,без ангина.Сега и на малката давам сироп биозин.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 323
Аз пък не го харесвам този Биозин... Предната бременност го пиех и се скъсах да боледувам , сега не съм ги пила и 1 път не съм се разболяла...  По- скоро е до имунитет , не до синтетика

# 513
  • Мнения: 354
И аз не съм пила Биозин, както и никакви други добавки за подсилване на имунитета и не се разболях нито веднъж, а вторият триместър от бременността ми протече в сезона с най-много настинки и грипове. Не съм имала и най-малкия симптом или неразположение.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 07:13 от Layla_D

# 514
  • Мнения: 2 050
А аз съм болна баш между 35\36 седмица ☹️
Днес последно бях при моята , която следи по каса. Ако всичко е наред другата седмица средата влизам в болница и ще чакам там. Мъжът ми хич не е ок с положението, но това е. Много ще ми липсва малката. Да ви кажа, ако има нещо което ме крепи психически това е детето. Онази сутрин ме видя много разстроена. Дойде, гушна ме и ми каза " Мамо, аз те обичам ! Не бъди тъжна, аз съм тук " И е само на 6 години , но явно осъзнава какво се случва. Особено през 20 дни в които бяхме разделени. Ох. Трудна работа. Ще съм на 200 км от близките си и навярно ще ми идват на свиждане на седмица. Каквото такова. Знам, че тук всички минаваме по трудния път. Ами какво да се прави, научаваш се да оцеляваш и да не мрънкаш. Нищо , че идвам да ви се жалвам, ама знам че ще ми простите ☺️

# 515
  • Мнения: 906
Лоли, аз даже ходих сама и си лежах сама в болница по 7-10 дни на 300км от близките ми, няма страшно вече с новите технологии можете да се виждате и чувате по всяко време. Е, друго си е на живо, но това е положението.

# 516
  • Мнения: X
Момичета възможно ли е от утрогестана да имам по-обилно течение, въпреки че го слагах и преди. Под обилно имам предвид след като пишках и почна да се чува как падат капки, филмирам ли се, изтичащи води ли са? Сега сложих 3бр. капсули. Обикновенно слагам ежедневна, но сега пропуснах и количеството ми се струва доста..

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 23:49 от Анонимен

# 517
  • Мнения: 196
Ако е от утрогестана ще е бяло на цвят....според мен се филмираш.Най-вероятно се доизпикваш....
Загледай ежедневната ти дали има по нея течение и дали розовее,ако розавее може и да са води....

# 518
  • Мнения: X
Сега сложих ежедневна и ще видя, но бельото ми беше подмокрено преди пишкането..Сигурно се филмирам, днес много ми се събра, съжелявам ако ви натоварвам..

# 519
  • Мнения: 775
Хоуп, сигурно е утрогестана. И аз така съм се шашкала, но като започнаха да ми изтичат водите нямаше как да ги объркам. Бельото ми ставаше супер мокро, няколко пъти го сменях и ставаше веднага пак мокро. Иначе бяха безцветни, както и тапата ми. Тя падаше на части

# 520
  • Мнения: 686
И аз мисля, че най-вероятно течението е от Утрогестана.
Водите ако изтекат, не може да се сбърка с друго.
Когато споделих на една моя приятелка (има дете на 1 год.), че съм с разкритие 2см в 35-36г.с., тя ми каза, че е много вероятно да имам розово зацапване или малко кръв, ако разкритието се увеличи. Аз чаках я тапа да видя, я зацапване, ама не.
На финалната права сте, момичета. Много ми пълните душата с вашата борбеност. Стискайте още малко зъби (и крака Wink ) и скоро всичко, което сте направили ще бъде възнаградено.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 07:51 от Tanq25

# 521
  • Мнения: 354
Искате да кажете, че е възможно да изтече толкова малко околоплодна течност, че да е трудно да се разграничи от течение?! 😲

# 522
  • София
  • Мнения: 1 323
Може невилно изпускане да е Hope33 Wink
Спомням си един път като чаках пред кабинета на Аг - то ми , дойде една жена, много притеснена и ме помоли да влезе преди мен, че й изтичали водите . Като излезе я питах всичко наред ли е - тя се смее и вика - “ напишкала съм се “ Simple Smile
Иначе и аз като го слагах вагинално сутрин - все ми беше мокро бельото

# 523
  • Мнения: 354
Аз Утрогестана го приемам през устата заради конеца, но пък ми се наложи на няколко пъти да лекувам гъбички и един път бактерии и тогава няма как, слагам глобули. Та някои от тях, които стават по-течни явно, също ми предизвикваха усещане за мокрота и повече течение (най-вече сутрин и до обяд, докато изтече съдържанието).

# 524
  • Мнения: 686
Layla, със серклаж ли си?

Общи условия

Активация на акаунт