НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 128

  • 64 379
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Така ми се видя тук
Здравейте, начинаеща съм и имам нужда от малко помощ дали ми е добре днешното меню.
.......
Вечеря- тиквички на фурна около 200 гр. С 30 гр. пиле, 30 гр. сирене, 30 гр. кашкавал и 20 гр.краве масло.
През калкулатор ми дава 1008 калории, 47 гр. белтъчини, 83 гр. мазнини и 18 гр. въглехидрати.

но може и да недовиждам.
От калории не се интересувам,но до колкото ми е попадало пред очи това 1000 калории не е ли за детенце?

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 15:56 от Анонимен

# 631
  • Мнения: 495
Нова съм на режима, но не се ли следят само въглехидратите?

# 632
  • Мнения: 4 564
Може да си е сметнала жената. На мен лично под 1200 ми се вижда гладуване.
Пагане, някой момичета си следят общите калории и се придържат към 20 % дефицит. Освен това в началото е добре и мазнините да се следят - нито да се прекалява, нито да са малко.

# 633
  • Мнения: 275
Аз те първа ще почвам да "броя" въглехидрати, че нали 20гр.на ден... което и за 50кг и за 80кг. човек ако е равносилно, аз главата си режа.... малко ми е странно тва.

# 634
  • Мнения: 7 723
ами той черния дроб и стомаха и при 50 и 80 кг е с приблизително еднакви размери
мозъкът - също

# 635
  • Мнения: 275
ами той черния дроб и стомаха и при 50 и 80 кг е с приблизително еднакви размери
мозъкът - също
Aaaaxa 💡💡💡💡
Хах мале много нелепо се почувствах 😂😊
Не се бях замисляла

# 636
  • Мнения: 7 723
Ти вземи прочети правилата с разбиране, няма нужда супер мазно да ядеш
И не си измисляй сама диетите, моното го прецака заради поредни протеини, пак мина само със запек, можеше да припднеш от ниско кръвно, аз съм гушкала прасковката на Дюкан
Заложи си 50 гр вх и махай захарта от кафето, след 2 седмици ще си се чудиш сама на себе си как си го пила сладко Simple Smile

# 637
  • Мнения: 495
Явно съм прегрешила тази вечер...
Бяхме на ресторант и реших, че ще ям тиквички по гръцки с млечен сос и салата.
Не знам от кое ми се поду така корема, но ще се пръсна Expressionless

# 638
  • Мнения: 18 542
Ако бях аз, бих заложила на тиквичките и салатата. Лично аз се подувам от треволяци.

# 639
  • Мнения: 495
Нямаше треволяци. Само тиквички, домати, краставици и печени чушки.
Утре риба!

# 640
  • Мнения: 7 723
А тиквичките с колко брашно бяха... Simple Smile

# 641
  • Мнения: 6 202
Аз за млечния сос се замислих и майонезата вътре.Печените чушки и те ако са били с олио също може.Аз се подувам от млечни.Кашкавал пане с хуск овалян ядохме за вечеря и сега съм ...

# 642
  • Мнения: 4 564
Или, ако случайно са пропуснали брашното, с картофено пюре от това на люспите, че да стане хрупкава коричка и палмова мазнина за пържене...

# 643
  • Мнения: 18 542
Да, не е ясно какво точно е имало добавено в рецептата. Аз за това навън не ям. Всичко е със скрити лимонки. Ако не е брашно, ще е олио...

# 644
  • Мнения: 6 202
И аз рядко ям навън или поръчано,откакто сме на режима пък въобще не поръчваме всичко готвя аз или мъжа ми.Кафето си го пия без проблем и чисто,тук мелят във всеки магазин и е турско насипно,няма такъв аромат и вкус.

Общи условия

Активация на акаунт