Положителни тестове преди закъснение

  • 21 879
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Здрастииии, вече имаме плоден сак, всичко е наред засега. 😍 Как са нещата при теб?

# 31
  • Мнения: 36
Здрастииии, вече имаме плоден сак, всичко е наред засега. 😍 Как са нещата при теб?
Супер новини!!! 🥰
Днес бях на преглед,но лекаря ме гледа с коремен видеозон( по необясними за мен причини).
По принцип сак не се видя и няма как с този тип преглед.
Установи 5г.с и ако всичко е наред ще чуем сърчице след 10 дни може би.

# 32
  • Мнения: 71
Супер новини!!! 🥰
Днес бях на преглед,но лекаря ме гледа с коремен видеозон( по необясними за мен причини).
По принцип сак не се видя и няма как с този тип преглед.
Установи 5г.с и ако всичко е наред ще чуем сърчице след 10 дни може би.
И мен ме гледа с коремен, според лекарката съм в 5 г.с., на 18.03. е следващия ми преглед , дано чуем сърчице вече. 🤗
Аз ЧХГ не съм пускала след като видях, че се удвоява миналата седмица. Иначе на 18ти трябва да си пусна доста изследвания...малко съм в шок колко неща се изследват, тъй като ми е първа бременност. 🙄

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 00:48 от Не се сърди, човече

# 33
  • Мнения: 36
И мен ме гледа с коремен, според лекарката съм в 5 г.с., на 18.03. е следващия ми преглед , дано чуем сърчице вече. 🤗
Аз ЧХГ не съм пускала след като видях, че се удвоява миналата седмица. Иначе на 18ти трябва да си пусна доста изследвания...малко съм в шок колко неща се изследват, тъй като ми е първа бременност. 🙄
Е да,доста ще ни изследват.
Аз вече правих ПКК и биохимичен анализ и всичко беше наред!
За мене е важно, че ембриото се е имплантирало добре,защото имам спонтанен аборт преди 2 години от ниско имплантиран ембрион.
Всичко ще е наред с теб! Стискам палци!🍀

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 00:47 от Не се сърди, човече

# 34
  • Мнения: 71
Е да,доста ще ни изследват.
Аз вече правих ПКК и биохимичен анализ и всичко беше наред!
За мене е важно, че ембриото се е имплантирало добре,защото имам спонтанен аборт преди 2 години от ниско имплантиран ембрион.
Всичко ще е наред с теб! Стискам палци!🍀
Много се радвам, че са наред нещата и при теб! Аз бях доста притеснена относно имплантирането, защото точно когато е станала магията бяхме на почивка и що баири изкатерих и колко км път минах, просто не е истина. А съм чувала, че е възможно да се създаде проблем, но да чукна на дърво всичко е 6 точки. Дори лекарката ми позволи да пътувам на воля, защото било добре захванато. 🤗

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 00:46 от Не се сърди, човече

# 35
  • Мнения: 36
Много се радвам, че са наред нещата и при теб! Аз бях доста притеснена относно имплантирането, защото точно когато е станала магията бяхме на почивка и що баири изкатерих и колко км път минах, просто не е истина. А съм чувала, че е възможно да се създаде проблем, но да чукна на дърво всичко е 6 точки. Дори лекарката ми позволи да пътувам на воля, защото било добре захванато. 🤗
Вече е станало,каквото трябва и си е на място,така че не го мисли.
Но все пак умерено пътувай и се пази!!! ☺
Аз предишния път пътувах много и вдигах тежки чанти и после се виних доста време,макар и да не се знае дали това е причината.

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 00:46 от Не се сърди, човече

# 36
  • Мнения: 28
Тестовете които направих в рамките на три дни.Най горният е от вчера а другите два от днес   остават два дни до МЦ

# 37
  • Мнения: 32
Тестовете които направих в рамките на три дни.Най горният е от вчера а другите два от днес   остават два дни до МЦ

Честито 🍀

# 38
  • Мнения: 268
Ако не Ви се чака толкова за тест, може да пуснете и кръвен тест. Чрез него може да се потвърди бременност 6-10 дни след имплантацията на оплодената яйцеклетка.

# 39
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193


Здравейте! Дали някой вижда втора черта или и аз откачам вече, имам два такива правени един след друг и до понеделник нямам възможност за друг тест 😔

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не виждам черта аз. На кой ден от цикъла е правен теста?

# 41
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
7дни след акта, както пише в упътването. Едвам видима е и на двата теста, не я гледах няколко дни и пак я има

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Това за 7-те дни е рекламен трик. Никой тест не отчита след 7 дни. И има значение кога е овулацията.

# 43
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Ами да, но друг път като съм правила престо си е бил “-“, защо сега да е “+”? Овулацията беше точно тогава и за това се съмнявам и не изчаках закъснение 🤷🏽♀

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И сега не е плюс, вижда се някаква едва забележима сянка, типична за "Престо". Изчакай 14 дни от овулацията и си вземи тест на друга марка.

Общи условия

Активация на акаунт