Как да си намеря мъж програмист?

  • 108 373
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 505
Вадете 'сички програмисти от джобовете, разстроихте момичето!!!

# 31
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Е то и аз, ама на, много злоба има в този форум, много...според девойката.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 775
Скрит текст:

# 33
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Запиши се да учиш графичен дизайн. Има мъже и изкарват добри пари.

Запиши се на някакви курсове за следдипломна квалификация за програмисти.

Хвани се на работа като секретарка в някоя фирма с програмисти и/или АйТи специалисти.

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Айдееее, шитнахме конкуренцията. А, сега давайте всички арни програмисти на мен tooth smile3508

# 35
  • София
  • Мнения: 12 006
Запиши се да учиш графичен дизайн. Има мъже и изкарват добри пари.

Запиши се на някакви курсове за следдипломна квалификация за програмисти.

Хвани се на работа като секретарка в някоя фирма с програмисти и/или АйТи специалисти.
Aaaa да бе, ше се напъва да учи или да работи ... момето иска айтянин спуснат от небето /в случая от бгмама/ и да отваря портфейла Mr. Green Laughing Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 17 775
Ето, че има много търсещи, авторке.
Направете си клуб "отчаяно търся програмист да ми оправи нулата с единичката си" Laughing

# 37
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Айдееее, шитнахме конкуренцията. А, сега давайте всички арни програмисти на мен tooth smile3508

Не си казала какво предлагаш в замяна.

# 38
  • Мнения: 18 990
Здравейте,

За пръв път пиша тук и имам един малко глупав въпрос Flushed
В момента приключвам връзка ,в която меко казано не бях щастлива Broken Heart . И вече се замислям ,какъв мъж всъщност искам до себе си. Мисля ,че професията е особено важна и най-добрият избор ми се струва програмист Nerd . Не само заради високите заплати  Flushed но и защото обикновено са интелигентни и естествено могат да се оправят с компютри и телефони.

Само ,че нямам никаква идея как и къде да търся необвързани програмисти.Познавам бегло само един програмист който е сам , но е прекалено нискък и дебел Flushed .

Има ли примерно барове където се събират повече програмисти в София? Това единственото ,което ми хрумва като възможност. Ще са ми интересни и други идеи.

Не е речено ,че трябва да се обвържда непременно с такъв човек ,но от това което виждам около себе си мисля ,че е подходящ избор.

Щом не срещаш в ежедневието си програмисти, реално или виртуално, значи нямаш допирни точки с такива и може да не ти харесат, не само външно, но и като виждания за живота, за прекарване на свободното време и т.н. То и за попфолк-изпълнителите казват, че печелят много, ако са известни, но аз такива не познавам и щях сериозно да се затрудня, ако исках да намеря такъв за връзка.

# 39
  • Мнения: 2 123
Петя, сериозна съм. Работя с хора с тази професия. Интелигентни са, с особен характер - мълчаливи и по-саможиви. С голямо самочувствие са и по отношение на жените са с изисквания. Със сигурност мога да кажа, избягват момичета с чалгарско излъчване. Общуват в повечето случай с хора с тяхната  или сходна професии. Общо взето са затворена група, както повечето хора с еднакви професии. Има форуми на ИТ специалисти. Търси познати, които имат такива познати. В София пък и в по-големи градове има софтуерни компании. Проучи ги и там се позиционирай - барчета, близки кафета.

# 40
  • Мнения: 787
Един съвет,заречи се-"Всичко друго,но само програмист да не е.Никога няма да се обвържа с програмист."Другото съдбата ще го свърши.
Аз така си казвах-Мразя зъболекари,всичко друго ,но не и зъболекар ще е..."И на,втасах я!

# 41
  • София
  • Мнения: 17 775
И докато се позиционира в айти барчета и кафета, най- много да я забърше някой художник, минаващ от там. То така става- отиваш и се буташ в ръцете на програмистите. И мяташ палави белтъци. Laughing Повечето са темерути и не им трябва на жената само [всеки да си постави дума тук], а и малко акълчец.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 328
чуй ся, на площад "Журналист" има бар "Програмист". там се събират.
барът го държат един карикатурист, един балетист и един провинциалист, това да не те притеснява, знаят си работата.
отиваш там със счупен айфонь 4ка и се държиш беззащитно. ще откликнат на мига, гарантирано.


# 43
  • Мнения: X
Авторката така и не каза какво предлага? Нещо за любов говори, но тя има и други претенции освен любов, така че е редно да уточни това.
Нищо де, тя се фръцна сърдито, темата остава за всички други, търсещи програмисти или просто мъже с пари Joy

# 44
  • Мнения: 2 123
И докато се позиционира в айти барчета и кафета, най- много да я забърше някой художник, минаващ от там. То така става- отиваш и се буташ в ръцете на програмистите. И мяташ палави белтъци. Laughing Повечето са темерути и не им трябва на жената само [всеки да си постави дума тук], а и малко акълчец.

Има насоки. Ако е интелигентна ще се съобрази с тях, ако не пропада.

Общи условия

Активация на акаунт