Как да си намеря мъж програмист?

  • 108 361
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

За пръв път пиша тук и имам един малко глупав въпрос Flushed
В момента приключвам връзка ,в която меко казано не бях щастлива Broken Heart . И вече се замислям ,какъв мъж всъщност искам до себе си. Мисля ,че професията е особено важна и най-добрият избор ми се струва програмист Nerd . Не само заради високите заплати  Flushed но и защото обикновено са интелигентни и естествено могат да се оправят с компютри и телефони.

Само ,че нямам никаква идея как и къде да търся необвързани програмисти.Познавам бегло само един програмист който е сам , но е прекалено нискък и дебел Flushed .

Има ли примерно барове където се събират повече програмисти в София? Това единственото ,което ми хрумва като възможност. Ще са ми интересни и други идеи.

Не е речено ,че трябва да се обвържда непременно с такъв човек ,но от това което виждам около себе си мисля ,че е подходящ избор.

# 1
  • Мнения: X
Шегуваш се, нали? Joy

# 2
  • Мнения: 18 298
По Интернет?
А какво им е на лекарите и юристите? Wink Само посочвам и други идеи...

# 3
  • Мнения: 4 007
Не се ли пускаха петък вечер пързалките, или има нов график?

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
За съжаление аз мисля, че не се шегува.... ooooh!
Тъжна работа ако е истинска.

# 5
  • Мнения: 4
По Интернет?
А какво им е на лекарите и юристите? Wink Само посочвам и други идеи...

Юристите и архитектите определено мисля са добра идея.
Но примерно лекарите не Flushed .

Никой не си посочва професията нито в тиндър нито в сайтовете за запознанства. Може би това е най-добрият начин ,просто ще изгубя много време в отсяване. Като ,че ли мъжете с добри професии са рядкост.

# 6
  • Мнения: 18 298
Някога моите родители били помолени от своя близка да й намерят мъж висшист. А от някакъв познат - да му намерят жена девственица. Всеки търси нещо... Joy

# 7
  • Мнения: 4
За съжаление аз мисля, че не се шегува.... ooooh!
Тъжна работа ако е истинска.

Не разбирам защо бих се шегувала с това , нито защо да е тъжна работа

# 8
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,

За пръв път пиша тук и имам един малко глупав въпрос Flushed
В момента приключвам връзка ,в която меко казано не бях щастлива Broken Heart . И вече се замислям ,какъв мъж всъщност искам до себе си. Мисля ,че професията е особено важна и най-добрият избор ми се струва програмист Nerd . Не само заради високите заплати  Flushed но и защото обикновено са интелигентни и естествено могат да се оправят с компютри и телефони.

Само ,че нямам никаква идея как и къде да търся необвързани програмисти.Познавам бегло само един програмист който е сам , но е прекалено нискък и дебел Flushed .

Има ли примерно барове където се събират повече програмисти в София? Това единственото ,което ми хрумва като възможност. Ще са ми интересни и други идеи.

Не е речено ,че трябва да се обвържда непременно с такъв човек ,но от това което виждам около себе си мисля ,че е подходящ избор.
Сиреч, тез дет не са програмисти не могат да се оправят с компютри и телефони  Laughing Laughing Laughing Ама тва е по-малкото зло, по-голямото е, че порфейла им е тънък. Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: X
За съжаление аз мисля, че не се шегува.... ooooh!
Тъжна работа ако е истинска.

Не разбирам защо бих се шегувала с това , нито защо да е тъжна работа

А ти какво ще му предложиш на програмиста?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 990
Може би е полезно да се замислиш и какъв човек, с какви личностни характеристики и характер търсиш. Защото и сред програмистите има такива идиоти, каквито и във всяка друга професия.
Ако си по-възрастна от 15-16 години, оформи и други критерии за търсене, освен по професионален признак. На инженерите и финансистите какво им е? А на генетиците и физиците?

# 11
  • Мнения: 900
Точно програмисти с лопата да ги ринеш в България.
И защо реши че професията е определяща за характера на човека?

# 12
  • Мнения: 11 073
Завърши математическа гимназия или информатика във ФМИ и ще ги срещнеш всичките Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
Точно програмисти с лопата да ги ринеш в България.
И защо реши че професията е определяща за характера на човека?


Определеща е за портфейла. Авторката явно иска мъж с пари. Сега защо точно програмист не знам, има и други мъже, изкарващи добри пари, но така се е насочила...
Затова не е зле да сподели и тя какво може да предложи в замяна...

# 14
  • София
  • Мнения: 12 006
Точно програмисти с лопата да ги ринеш в България.
И защо реши че професията е определяща за характера на човека?

Жената не търси характер, а търси DollarDollarDollar

Общи условия

Активация на акаунт