Filorga - тема 7

  • 68 761
  • 763
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 252
Благодаря ви Flowers Hibiscus

# 526
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 383
Вече един месец ползвам нощната маска на Филорга и съм изключително доволна. Най - вече, че сутрин като се събудя кожата на лицето не ми опъва и изглежда прилично и без грим.

# 527
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз, всичко е точно.

# 528
  • София
  • Мнения: 10 298
Вече един месец ползвам нощната маска на Филорга и съм изключително доволна. Най - вече, че сутрин като се събудя кожата на лицето не ми опъва и изглежда прилично и без грим.
Тази ли? И аз съм доволна от нея.

# 529
  • Мнения: 5 234
Тази маска като нощен крем ли се използва или като маска - с махане?

# 530
  • София
  • Мнения: 4 432
Като нощен крем.

# 531
  • у нас
  • Мнения: 1 869
И аз съм много доволна и я ползвам за нощен крем Simple Smile

# 532
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И аз съм много доволна от нощната маска. Ползвам я всяка вечер вместо крем. Даже скоро ще трябва да купувам нова. За първи път подновявам продукти без да се замислям искам ли го пак, дали пък да не пробвам друго. И Age purify серума подмених преди седмица, просто не исках и ден да оставам без него.

# 533
  • Мнения: 4 398
И Age purify серума подмених преди седмица, просто не исках и ден да оставам без него.
Ох, как ме надъхвате за този серум и мен....
Какъв ефект върху кожата си виждаш от него?

Сега аз друго се зачудих: според таблицата по-нагоре, която е дадена за срок на годност, забелязвам има дата на производство /в насипно състояние, доколкото разбирам/ и после дата на опаковане на крайния продукт, и интервала между тях е 3 години/което май е срока на годност/. И сега кода на бурканчето в коя таблица се гледа, защото ако е дата на производство  - излиза, че е с изтекъл срок на годност.
Ето примера на друга потребителка, заедно със скрийншот на таблиците.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 13:34 от sharpy

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Може ли да отговорите на тъп въпрос - като ползвате нощната маска сутринта почиствате ли я с нещо преди да сложите дневен крем?

# 535
  • Мнения: 1 758
Аз имам и друг въпрос- нали през вечер се ползва? Или все пак може всяка вечер

# 536
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Измивам я с пяната на Филорга и нанасям дневен крем.
И аз чакам мнение и коментар за ефекта на Age purify лосиона.

# 537
  • Мнения: 1 018
Момичета, продуктите има имат ли някаква възрастова граница, тоест аз съм на 30, мога ли да ги ползвам или са предназначени за една идея по-зряла кожа?

# 538
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 383
Може ли да отговорите на тъп въпрос - като ползвате нощната маска сутринта почиствате ли я с нещо преди да сложите дневен крем?

Независимо дали съм с тази маска или с какъвто и да е крем, сутрин си мия лицето и след това нанасям дневната грижа и след нея слънцезащита.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 3 251
При мен ефектът е, че спряха да ми излизат пъпки и себумът се регулира. На 35 съм, но все още имах широки пори, които лесно се замърсяват, смесена кожа и поне веднъж в месеца ми излизат по 1-2 пъпки, които оставят петно дори и да не ги пипам и реално докато изчезне следата от едната партида пъпки, вземе че се появи нова партида и лицето ми е вечно с петна. Флуида ми идва може би една идея недостатъчен като хидратация, но като сложа слънцезащитата и базата и нещата се наместват. Също ползвам и hydra hyal като под него вместо вода слагам L'eauxygenante миста на BR.

Общи условия

Активация на акаунт