A-Derma EXOMEGA CONTROL – натурални емолиентни грижи за суха, атопична кожa

  • 12 269
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
От раждането на дъщеричката ми сме на А-дерма Exomega CONTROL. Излючително съм доволна. Като реша да пробвам друга козметика, веднага се появяват сухи участъци, и отново минаваме на А-дерма. Само с нея съм напълно спокойна за кожата и - вече три и половина години.

# 16
  • Мнения: 1 357
Ежедневно се налага да използвам хидратиращи и подхранващи кожата продукти.

# 17
  • Мнения: 148
Преди няколко месеца се появиха обриви по кожата на детето ми. Дерматологът предписа грижа с Aderma Exomega Control и проблемът отшумя, а ние продължаваме с употребата.

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Кожата на децата ми е много чувствителна. От раждането им залагам на качествена козметика и естествени материи.

# 19
  • Мнения: X
Използвам  медицинска козметика за атопична кожа и пера без омекотител.

# 20
  • Мнения: 2 128
Използваме натурални лосиони,шампоани и кремове с етерични масла.

# 21
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Всички приятелки, чийто деца са с атопична кожа, ползват специална серия за атопична кожа. Това още от раждането на децата им. Друго спасение няма. Успех на всички в играта:)

# 22
  • Мнения: 3 915
На първо място внимавам и подбирам перилните препарати, както и материите на дрешките й.  Подхранвам кожата ежедневно с висок клас козметика за атопична кожа, както и я къпя с такава.

# 23
  • Мнения: 3 902
Нашият татко е силно алергичен към всякакви консерванти, за това и за малката сме се спряли на козметика от възможно най-естествен произход, без консерванти. И за сега нямаме проблеми. Почти всичко, което ползваме е на а-дерма.

# 24
  • Мнения: 2 682
Аз съм с проблемна кожа и много се притеснявах дали бебето ми няма да я наследи, за това от първия ден се бях заредила с козметика за нея. След баня, винаги използвам бебешко олио или мляко (според сезона), за да е добре хидратирана кожата. През зимните месеци заради вятъра задължително нанасям крем на лицето, защото иначе се зачервява лесно и изсъхва. В зоната на памперса мажа с крем, при всяка негова смяна.

# 25
  • София
  • Мнения: 574
Използвам специална серия за атопична кожа и  гледам кожата да е подхранена добре .

# 26
  • Мнения: 1 009
Използвам специализирана козметика за бебчето ми , постоянно хидратирам сухата кожа на лицето , под памперса и почиствам и подсушавам гънките , в които се събира козметика .

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 913
Грижите, които полагам са добро почистване и хидратация.

# 28
  • Мнения: 668
И двете ми момчета са с атопична кожа.Използваме специална козметика за суха кожа.

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
На 9м възраст на сина ми се установи АД и оттогава станах изключително предпазлива каква козметика, перилни и почистващи препарати използвам. Ползвам козметика на друг марка, но ще се радвам да спечеля и изпробвам и Вашите продукти.

Общи условия

Активация на акаунт