Не иска брак/святба или деца Какво да правя ?

  • 8 574
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте !
С приятелката ми сме от 6 години заедно, но не иска брак/сватба. Другите мъже бягат като дявол от тамян като чуят за брак/сватба. Аз обратното, но приятелката ми не иска . А и за деца не иска и да чува, пък на мен ми е много интересно да си играя с деца и като цяло искам .
Да си търся нова приятелка или какво да направя ?
идея си нямам.

# 1
  • Мнения: 175
На каква възраст сте? Как се разбирате с приятелката си?

# 2
  • Мнения: 1 700
Здравейте !
С приятелката ми сме от 6 години заедно, но не иска брак/сватба. Другите мъже бягат като дявол от тамян като чуят за брак/сватба. Аз обратното, но приятелката ми не иска . А и за деца не иска и да чува, пък на мен ми е много интересно да си играя с деца и като цяло искам .
Да си търся нова приятелка или какво да направя ?
идея си нямам.


Стани аниматор в парти център. За мъж който сериозно иска дете/деца, въобще не ми звучиш отговорно.

# 3
  • Мнения: 274
Ами радвай се, че си попаднал на жена, която взема решения с мозъчната си кора, а не с хипоталамуса си Grinning

# 4
  • Down south
  • Мнения: 7 694
Поредната "драматична" и силно хлъзгава история  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 128
Здравейте !
С приятелката ми сме от 6 години заедно, но не иска брак/сватба. Другите мъже бягат като дявол от тамян като чуят за брак/сватба. Аз обратното, но приятелката ми не иска . А и за деца не иска и да чува, пък на мен ми е много интересно да си играя с деца и като цяло искам .
Да си търся нова приятелка или какво да направя ?
идея си нямам.


С колко години си по-стар от нея? При голяма възрастова разлика това е нормално. Намери си майка на децата си на твоята възраст.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 323
Е, ако авторът е около 40-т (че и повече), а приятелката му е на 25 не е изненадвща ситуацията. Ако е реална, де. А пък може и да е попаднал на жена, която не иска деца изобщо (има такива). Или е кариеритка (в което няма нищо лощо) и иска да се  усъвършенства и чак тогава (масово жените раждат над 30те)

# 7
  • София
  • Мнения: 5 139
Странна история... Шест години заедно, а такова драстично разминаване по такива важни теми... Да, ако имате възрастова разлика и особено ако е по-голяма - нормално е. Говорили ли сте по темата за брака и сватбите, възможно е тя да е против брака и сватбите като цяло. В една друга тема бях писала, че вече имам доста познати, които живеят без брак, и деца имат, и са щастливи. Та замисли се ако сте щастливи и се чувствате прекрасно един с друг - подписи и почерпки ли са ти по-важни?
С децата е "друга бира" и изказването ти не звучи никак добре. Едно е да ти е интересно да си поиграеш с някой мъник, друго е да ти е в къщата. "Като цяло" искаш деца, но не звучиш много убедително. Отново трябва да говориш с половинката си - сега ли не иска деца, или въобще не иска деца. Ако ти си напълно категоричен, че искаш деца, а тя е напълно категорична, че не иска деца, много съжалявам, но е най-добре да се разделите.

# 8
  • Мнения: 36
Без брак и без деца живота и е по-лесен.
По-добре е да дадете няколко хиляди за пътуване в чужбина на екскурзия отколкото за някакъв си брак.
То едно дете, като се роди трябва все някой да е до него и да го гледа и да се грижи за него.

# 9
  • Мнения: 3 096
Ясно...тема-пързалка за сравнение на мненията в няколкото теми напоследък "мъжът ми не иска деца". Интересно как отново и тук жената е права. Ако мъжът не иска деца - зарежи го веднага. Ако жената не иска деца - мислела с мозъка си. Чудно

# 10
  • София
  • Мнения: 5 139
Без брак и без деца живота и е по-лесен.
По-добре е да дадете няколко хиляди за пътуване в чужбина на екскурзия отколкото за някакъв си брак.
То едно дете, като се роди трябва все някой да е до него и да го гледа и да се грижи за него.


Това е доста крайно изказване за тема, в която не се знае почти нищо конкретно за жената. Ако тя е на 25, а той е на 35, примерно, ситуацията е напълно нормална...

# 11
  • Мнения: 3 731
Не знам. И да е пързалка, проблем като този може да е сериозен. ММ преди 4 години излезе от 20годишна връзка, в която тя не намери време и желание за деца. Сега, на 49 и с мен, той изобщо няма шанс за собствено дете. Казва, че го е приел, но със сигурност е кофти.

# 12
  • Мнения: 900
Ако е реална история:
При някои жени майчинското чувство идва много по-късно.Предпочитат най-хубавите си години да им е безгрижно и спокойно, да пътуват и да се развиват кариерно.И някъде след 30 когато вече предпочитат домашния уют, направили са си жилище, се замислят за бебче, НО само ако са усетили че това е правилния мъж!

Сватбата и подпис в гражданското, досаден църковен брак и организация на тържество за 100 гости са пари на вятъра и меко казано отживелица.
Следва още пари и нерви за смяна на имена в един билюк документи.

Ако си традиционно момче, чийто живот е под конец-тя не е за теб.Ако можеш с лека ръка да сложиш край на 6 годишна връзка, само защото момичето не иска са се прави на маймуна и да следва старомодни стериотипи, то си намери сантиментално момиче, което мечтае да се види в бяла рокля и да има много деца от принца на белия кон

Днес за щастие, всеки има право на избор-дали да се жени, дали да има деца без това да опетнява семейството както едно време.

# 13
  • Мнения: 1 457
За мен пък брака е важно нещо и държах с мъжа ми да сключим и граждански и църковен брак.
Тя кога ти каза, че не ги иска тези неща ? Ако е било още в началото на връзката ви, значи не те е заблудила с нищо. Казала ти е, че тези неща не са важни за нея, а ти си продължил връзката ви и след 6 години се сещаш, че тя не иска..
За децата е възможно да си промени мнението, след време. Както по - нагоре са ти казали - при някой жени майчинския инстинкт се появява на по - късен етап.
Но щом не желае брак и т.н си отговори дали ти би се съгласил в един момент да имате дете без да сте сключили брак, ако това не е чак такъв проблем за теб - връзката ви има шанс.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 006
Без брак и без деца живота и е по-лесен.
По-добре е да дадете няколко хиляди за пътуване в чужбина на екскурзия отколкото за някакъв си брак.
То едно дете, като се роди трябва все някой да е до него и да го гледа и да се грижи за него.

Ех... де и родителите ти да мислеха така SatisfiedSatisfied
По темата - на колко години сте и двамата? Имате ли стабилна работа, достатъчни доходи? За едно бебе се искат и финансови възможности, не става само с "много искам слако бебче". Те не са играчки. Като те държи месеци без да спиш, дали пак ще искаш само да си играйкаш с него, че ти е интересно да гушкаш бебета ?

# 15
  • Мнения: 31 780
Здравейте !
С приятелката ми сме от 6 години заедно, но не иска брак/сватба. Другите мъже бягат като дявол от тамян като чуят за брак/сватба. Аз обратното, но приятелката ми не иска . А и за деца не иска и да чува, пък на мен ми е много интересно да си играя с деца и като цяло искам .
Да си търся нова приятелка или какво да направя ?
идея си нямам.


Е, то с децата само с игра не се гледат. Трябва да им се купуват един  куп неща. Да се гледат нон стоп. Да се хранят, да се сменят памперси. И това го прави жената. Не работи и по цял ден с бебето ще се занимава. Та си е сериозно работа това.
Ако виждаш имането на деца като игра, значи имаш проблем.
Явно затова и приятелката ти отказва. Не вижда да си сериозен.
Ако толкова искаш, намери жена, плати и да ти роди дете и започни да си "играйкаш" с него  Laughing

# 16
  • Мнения: 17 407
Ох, много е трудно да гледаш бебе, вероятно затова повечето дейности са без проблем изпълними и от по-големи деца.
Не знам защо жената не ще брак и сватба. Ти предложи ли или чакаш тя дати се затръшка, съгласно общоприетия  женски модел в последните години.

# 17
  • Мнения: X
Пързууууууул.... пльос

# 18
  • Мнения: 2 039
Имаше един амеликански филм,в кото на гимназисти,дадоха кукла,нещо като тамагочи но с размери и вид на истинско бебе,което трябваше да гледат 3 дни,като го"хранят","сменят дрехи,"разхождат"и упокояват като плаче.Ако не направеха нещо от това,бебето блокираше и получаваха двойка на проекта.
Поучително би било за автора и приятелката му да пробват няколко дни да гледат истинско бебе.

# 19
  • Мнения: 8 810
Темата няма да коментирам, защото не вярвам особено на автора.
Обаче коментарите после....имам чувството ,че или аз съм от Луната, или някои хора тук клечат в друга галактика. Rolling Eyes
Жените предпочитали да пътуват ,да се развиват кариерно и чак след 30 години, като вече са си направили жилище и са се подсигурили, се замислят да се женят.
Та да питам: колко жени, учили докъм 23-24 години и после започнали да работят, за 5-6 години са изкарали толкова пари, че да пътуват, да живеят безгрижно и да си осигурят и жилище. Така наречен млад специалист. Такива новоизпечени висшисти започват с 800-1000лв....Или може би някои започват с 8-10 хиляди?? Само така ще успеят да пътуват ,да се развиват и забавляват, че и жилище да си купят...
В бгмамата всичко е възможно. В реала е доста по-различно.
Жените нямат кой знае каква кариера на 30, пътували са няколко пъти до някъде, всичките си парички дават за парцалки, за да се представят добре.Други и това нямат.Кавалерите им са на същото положение.
Най-вероятно на момичетата не им се иска да се женят рано и да си окачат на врата солиден жилищен кредит за 30 години напред, грижи за деца, къща и гонене на някакво по-добро работно място. Че кариерата обикновено е само за 10% от работещия народ. Другото някъде там се труди за хляба и гледа поне да не е ужас по цял ден.

# 20
  • Мнения: 3 353
Като гледам разсъжденията на автора нищо чудно жена му да не иска нито брак нито деца с него. Може и да происка ама няма да са от него.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Авторе, по Нова тв има ново реалити, което ще ти помогне и ще сбъдне мечтата ти."Женени от пръв поглед" гарантира , че ще промени живота ти .  Там ти избират жена с кастинг,  сватосват и женят задължително. Психолог ще помогне, тя да е според твоите изисквания и критерии.  . Ако не си доволен от офертата, избранницата
после  можеш да ги осъдиш за нанесени вреди . Кандидат булките там са обсебени на тема -  брак, деца , мусака Grinning

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 15:14 от Viviana91

# 22
  • Мнения: 900
Темата няма да коментирам, защото не вярвам особено на автора.
Обаче коментарите после....имам чувството ,че или аз съм от Луната, или някои хора тук клечат в друга галактика. Rolling Eyes
Жените предпочитали да пътуват ,да се развиват кариерно и чак след 30 години, като вече са си направили жилище и са се подсигурили, се замислят да се женят.
Та да питам: колко жени, учили докъм 23-24 години и после започнали да работят, за 5-6 години са изкарали толкова пари, че да пътуват, да живеят безгрижно и да си осигурят и жилище. Така наречен млад специалист. Такива новоизпечени висшисти започват с 800-1000лв....Или може би някои започват с 8-10 хиляди?? Само така ще успеят да пътуват ,да се развиват и забавляват, че и жилище да си купят...
В бгмамата всичко е възможно. В реала е доста по-различно.
Жените нямат кой знае каква кариера на 30, пътували са няколко пъти до някъде, всичките си парички дават за парцалки, за да се представят добре.Други и това нямат.Кавалерите им са на същото положение.
Най-вероятно на момичетата не им се иска да се женят рано и да си окачат на врата солиден жилищен кредит за 30 години напред, грижи за деца, къща и гонене на някакво по-добро работно място. Че кариерата обикновено е само за 10% от работещия народ. Другото някъде там се труди за хляба и гледа поне да не е ужас по цял ден.

Явно твоето обкръжение е такова и за това не ти го побира главата.Или нямаш въображение.
Не си ли се замисляла, че за жилището много млади получавот помощ от родителите и след 1 хубав ремонт старото апартаметче на баба и дядо остава на внука?
Или пътуване не е задължително да бъде Околосветско пътешествие, а просто 3, 4 пъти годишно отскачане до някоя европейска дестинация.За някой до.и -къща за гости в Милник, Сапарева Баня.
И да не забравяме, че младите вече се ориентират към чужбина където изброените неща не са лукс а нормален стандарт на живот!
Жалко за теб, че подобни нормални неща те  озадачават!

# 23
  • Мнения: 8 810
Темата няма да коментирам, защото не вярвам особено на автора.
Обаче коментарите после....имам чувството ,че или аз съм от Луната, или някои хора тук клечат в друга галактика. Rolling Eyes
Жените предпочитали да пътуват ,да се развиват кариерно и чак след 30 години, като вече са си направили жилище и са се подсигурили, се замислят да се женят.
Та да питам: колко жени, учили докъм 23-24 години и после започнали да работят, за 5-6 години са изкарали толкова пари, че да пътуват, да живеят безгрижно и да си осигурят и жилище. Така наречен млад специалист. Такива новоизпечени висшисти започват с 800-1000лв....Или може би някои започват с 8-10 хиляди?? Само така ще успеят да пътуват ,да се развиват и забавляват, че и жилище да си купят...
В бгмамата всичко е възможно. В реала е доста по-различно.
Жените нямат кой знае каква кариера на 30, пътували са няколко пъти до някъде, всичките си парички дават за парцалки, за да се представят добре.Други и това нямат.Кавалерите им са на същото положение.
Най-вероятно на момичетата не им се иска да се женят рано и да си окачат на врата солиден жилищен кредит за 30 години напред, грижи за деца, къща и гонене на някакво по-добро работно място. Че кариерата обикновено е само за 10% от работещия народ. Другото някъде там се труди за хляба и гледа поне да не е ужас по цял ден.

Явно твоето обкръжение е такова и за това не ти го побира главата.Или нямаш въображение.
Не си ли се замисляла, че за жилището много млади получавот помощ от родителите и след 1 хубав ремонт старото апартаметче на баба и дядо остава на внука?
Или пътуване не е задължително да бъде Околосветско пътешествие, а просто 3, 4 пъти годишно отскачане до някоя европейска дестинация.За някой до.и -къща за гости в Милник, Сапарева Баня.
И да не забравяме, че младите вече се ориентират към чужбина където изброените неща не са лукс а нормален стандарт на живот!
Жалко за теб, че подобни нормални неща те  озадачават!

Няма да коментирам глупостите Ви подробно.
Хора, които наследяват старото панелче на баба и ходят на екскурзия до Сапарева Баня са точно тези с 800-1000 лв заплата.Тяхната кариера аз наричам работно място, където се изкарваш хляба.Явно въображението е различна величина за всеки, но няма значение.
Що се отнася до тези в чужбина, там приоритетите са други, възможностите са други, а авторът на тази тема не остави впечатление, че пребивава в чужбина.

# 24
  • Мнения: 4 577
Ън и моите наблюдения върху младите образовани хора в София са, че искат да пътуват, да си поживеят и започват да се замислят за семейство и деца към 30-те. Изобщо не е изключение на 27-28 вече да имат заплата около 1500- 2000 лв. Напълно достатъчен бюджет за 2-3 по-дълги пътувания и уикенди из страната. Въпрос е най-вече на мироглед, не на висок стандарт. Аз, например, съм обиколила цяла България  от края на 90-те до 2005 + ходене в Париж, Виена, Италия, Гърция. Пътуване с нощния влак или на стоп, хижи, палатки, буквално приютяване от гостоприемни баби по незнайни села (разбира се, сме си плащали), намиране на познати за препоръка на квартири/хостели в чужбина и т.н. Имам прекрасни спомени, въпреки мизерните условия. Сега възможностите са в пъти по-добри и много млади хора се възползват. Мой колега на 33 г. в момента е с приятелката си в Тайван.
В конкретния случай, няма как да знаем каква е причината, авторът не изглежда особено начетен, а и не отговаря. Май наистина е пързалка темата.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Автора да си вземе кофичката и лопатката и да се огледа, все ще има някой пясъчник наблизо с бебенце да си поиграе.

# 26
  • Мнения: 316
Съгласен съм с Ън. Реално това е масовия човек на 30г. Роден в малък град или село, мигрирал в София, Пловдив и т.н. в студентските години. Взел някакво непрактично образование. Работи нещо, а доходите му стигат да си плати сметки, наем и няколко пъти в годината да попътува из България, а може би веднъж годишно в чужбина. Реално това поколение ( от което и аз съм част ) не изгражда богатство. Живеем ден за ден, месец за месец. До следващият пост в соц медиите, до следващата почивка в Бали или Балчик. За големите неща в живота - масовите опции са две - 30г кредит или наследство. Наследството е добре дошло, само за софиянци. Ако наследиш апартамент в горна оряховица .. еми сори, не става.

Имам един приятел, който в момента наближава 60г. Та когато той е бил на 22г е бил женен, 2 деца + апартамент негов изплатен. Започнал е да работи на 18г възраст. Помощ от родители е имал, както и от тези на жена му, но не е била кой знае какво.

Тогава условията са били такива. Сега е друго. Нашето поколение е поставено в доста по-кофти условия, което е видно и по демографската катастрофа в която се намираме.

# 27
  • Мнения: 3 353
Да, де всичко става ако живееш в чужбина. В България, ако някой не те подпира си жив умрял. Имах една позната, която твърдеше, че за гледането на дете не са нужни кой знае колко средства. Роди си едно с мъжа й, после парите спряха и се оцъклихме кво ще правим. Винаги ми е било чудно как такива хора се навиват да раждат деца смятайки колко евтино и лесно е, стига да имаш свекърва или тъща, дето да се занимава с малкото. И така все на гърба на някого децата са изгледани и хахо хихи.

# 28
  • Мнения: X
Здравейте !
С приятелката ми сме от 6 години заедно, но не иска брак/сватба. Другите мъже бягат като дявол от тамян като чуят за брак/сватба. Аз обратното, но приятелката ми не иска .
Това ти се случва, за да се научиш да бягаш от клишетата. Пък другите мъже така, пък другите жени еди как си. Няма такова нещо, има общи тенденции и много много изключения от правилата.

# 29
  • Мнения: 16
Ехе точно това че обичам да си играя с деца, ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.
Никъде не съм написал че това е водещ фактор и че само от това се нуждае едно дете !  Някакви изводи и прочие глупости си вадите.  Логиката  е покъртителна на някой от коментиращите.  Като не ви харесва моята тема, подминете я просто.
Он топик .

- имаме 2 години разлика,
-правя около 1.5 к + на месец, тя около 1к . За сега сме добре. Позволяваме си доста неща, екскурзии, почивки и т.н. 
- Двамата сме под 30 години.
 

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 13:08 от Принца на белия кон

# 30
  • Мнения: 3 353
Повечето жени в днешно време узряват след 30 за деца, брак и т.н. Малко останаха баламите дето да раждат на 20-21. Може да не й се бърза, защото ако нямате помощ от родители и т.н. после да се чуди какво да прави с детето. Защото ако никой не ви помага после - край с почивки, екскурзии и т.н. глезотийки.

# 31
  • Мнения: 30 802
-правя около 1.5 к + на месец, тя около 1к . За сега сме добре. Позволяваме си доста неща, екскурзии, почивки и т.н. 
 

С деца ще глътнете вода. В първия ми брак с такива доходи бяхме ОК, но това преди 10 години и без скритата инфлация. Може би ако си удвоиш дохода, ще е по-вдъхновена за дете. Сега имате за екстри, но живота с деца включва много големи задължителни разходи всеки месец. Екстрите са евтинийки, лесно се достигат, но за стабилен семеен живот, при това с повече от 1 дете, си трябват още пари.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 139
От начина, по който се изказва един човек, особено писмено, могат да се изкарат много изводи. Неслучайно го има лафът "чети между редовете".
Имате малка разлика в годините. Ако половинката ти временно не иска брак и деца, би трябвало разговорите по темата да вървят лесно и да се синхронизирате сравнително лесно. Тя е на години, на които вече има категорично мнение по тези два въпроса.
Под 30 сте - за къде толкова бързаш?
Парите - и те не са слънце, ако се появи бебе, но да речем, че можете да се оправите.
Но отново не става ясно най-важното - ти говорил ли си с жената до себе си ясно и конкретно. Този отказ временен ли е, или е казала, че наистина не иска сватба и деца? А това е най-важното, защото ако ти е казала, че със сигурност не желае брак и деца - нито сега, нито по-нататък - не виждам какво има дори да обсъждаме.

# 33
  • Мнения: 482
А имате ли си дом? Или от тия 2.5 к над 0.5 к заминават за наем? Или заем?
Ако ти се сбъдне желанието, ще останете с твоите 1.5 к на трима души, едно от които - с големи нужди. И то, ако всичко мине по план. Не дай си, Боже, нещо да се обърка здравословно и....

# 34
  • Мнения: 30 802
Не че нещо, ама годинките си вървят - не знам откъде е това правило, че деца само след 30 се раждат. Все пак си искат технологично време.

Но иначе - има нещо, което спира девойката да не иска. Женски инстинкт, усет някакъв.

# 35
  • Мнения: 3 353
Не че нещо, ама годинките си вървят - не знам откъде е това правило, че деца само след 30 се раждат. Все пак си искат технологично време.

Но иначе - има нещо, което спира девойката да не иска. Женски инстинкт, усет някакъв.


Не, че нещо ама не всяка мечтае живота й да мине между четири стени, дондуркайки бебета в най-хубавите си години и чак като стане на 50-60 да си позволи глезотии и екскурзии.

# 36
  • Мнения: 866
Абсолютно безмислена тема, по начина по който си я публикувал ! За подобни теми и четящите да могат да дадат обективни мнение е нужно много много подробно описание, един час писане ще е малко. Но дори и много инфо да споделиш, то винаги ще е само твоята гледна точка и нашите мненията няма да бъдат правдоподобни !

Ние от къде да знаем, че проблема не е в теб. Може да си има някакви основателни причини, правене на кариера и какво ли не.

Може да не е сигурна в теб. За подобни неща, не помага пускане на теми, а откровен разговор със нея и всеки да си каже каквото има да казва. Може би ти нямаш правилен подход с който да я предразположи да ти каже, защо все още не е готова на тази крачка.

И какво значи не иска брак, ти падна ли и на колене със пръстен в ръка и тя да откаже ???

# 37
  • Мнения: 30 802
Не че нещо, ама годинките си вървят - не знам откъде е това правило, че деца само след 30 се раждат. Все пак си искат технологично време.

Но иначе - има нещо, което спира девойката да не иска. Женски инстинкт, усет някакъв.


Не, че нещо ама не всяка мечтае живота й да мине между четири стени, дондуркайки бебета в най-хубавите си години и чак като стане на 50-60 да си позволи глезотии и екскурзии.

Нещо ти куца аритметиката, какво дондуркане на бебета до 60г. възраст? Освен това най-хубавите години са между 20 и 30, а аз си изгледах последните родени в най-критичния период между 32 и 37. Това не са баш "хубави години", нормални са просто, не са дъ бест:). Пък и все някога трябва да си изгледаш децата, без това не се минава.

Да не говорим, че също е доста тъпо да пътуваш бюджетно на ранна възраст, а после на около 40, вместо пак да влезеш в играта и да се кефиш, ти точно тогава си с деца в трудна възраст.

Та така, не е гаранция, че като родиш на 30+, ще получиш всичко от живота. В самолетите пускат и хора над 40, както и в хотелите и навсякъде по света.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 139
От оскъдно предадената информация според мен проблемът далееееееч не е в годините на момичето. И мисля, че има нещо много важно, което ни е спестено и в което всъщност е "ключът от палатката".
Не пише авторът да е говорил с половинката си по темата, но знае, че тя не иска брак и деца. Не са много жените, които казват "Не искам да се женя и раждам" просто ей така, едва ли не между другото. Нещо сериозно липсва в цялата картинка.

# 39
  • Мнения: 16
Дам, намерих го ключа от палатката преди  близо 9 месеца горе долу.   Проблемът беше че приятелките й давали съвети, как чак като стане на 30 трябвало да мисли за тези неща.  Аз съм й бил изневерявал, не съм я бил обичал и подобни.
Окей , приключих връзката и заминах за чужбина. За да не я виждам и да съм далеч от нея.  
Щом  нейните приятелки, впрочем к*рви и злато търсачки са по важни и на тях вярва повече.  Да си върти връзка с тях . Аз бях до тук да бъда маймуна.  
   Чудното беше, че след като си купих сравнително ново БМВ заради новата ми работа, именно две от нейните й 'приятелки'  почнаха да ми пишат , да ме канят на кафе и да им идвам на гости.  Защото им било самотно.
После същите ми обясняват тя как била смотана да ме загуби, как аз съм бил перфектен мъж и прочие глупости.  Все едно станах на 14 отново, същите работи.

# 40
  • Мнения: 2 111
Не съм следила темата при първоначалното ѝ публикуване, но високо ценя, когато авторите се връщат да напишат развръзката - макар и незадължително, това все пак това е уважение към тези, които са отделили от времето си да помислят за съвет и да го напишат. Успех на автора!

# 41
  • София
  • Мнения: 35 135
Някаква попара от к*рви според автора, само той бял на коня.
Успех, авторе!

# 42
  • Мнения: 16
Развръзката я написах, защото темата ми излиза като резултат от чичко гоогле.  А и влязох да пиша в "Работа на круизни кораба" че гледам  доста  хора се интересуват. А въпросната ми нова работа в чужбина е точно такава.

 Поне някой със същата смотана девойка до него да прочете и да си извади изводите.
 А Драмата не приключи толкова бързо.  То ревове, то глупости. То празни обещания.  Дори Скоро пак ми досаждаше, как съм й липсвал бла бла.   6 години й търпях глупостите, моето търпение изтече в деня в който разбрах каква е цялата история и защо се държи така.
 Ако някой чете това след време, просто погледни смотаните й приятелки. Най вероятно е същият проблем. 

# 43
  • Мнения: X
Неискането на деца е сериозна разлика в ценностите и мирогледа.

Само това ще кажа.



edit: Аа, то било старо всичкото... Окей.
На добър час! Не се озлобявай, колкото и да ти е трудно. Не ти помага, нито те прави да изглеждаш привлекателен

# 44
  • Мнения: 19 061
Дам, намерих го ключа от палатката преди  близо 9 месеца горе долу.   Проблемът беше че приятелките й давали съвети, как чак като стане на 30 трябвало да мисли за тези неща.  Аз съм й бил изневерявал, не съм я бил обичал и подобни.
Окей , приключих връзката и заминах за чужбина. За да не я виждам и да съм далеч от нея.  
Щом  нейните приятелки, впрочем к*рви и злато търсачки са по важни и на тях вярва повече.  Да си върти връзка с тях . Аз бях до тук да бъда маймуна.  
   Чудното беше, че след като си купих сравнително ново БМВ заради новата ми работа, именно две от нейните й 'приятелки'  почнаха да ми пишат , да ме канят на кафе и да им идвам на гости.  Защото им било самотно.
После същите ми обясняват тя как била смотана да ме загуби, как аз съм бил перфектен мъж и прочие глупости.  Все едно станах на 14 отново, същите работи.

Ами, търкулнало се гърнето и си намерило похлупака. Първоначално, като прочетох, че си си купил кола заради новата ти работа, реших, че работата ти е от такова естество, че ти трябва кола, ЗАРАДИ новата ти работа, ама то излезе, че новата ти работа е била на круизни кораби. Съмнявам се, че ти е било толкова наложително БМВ-то, за да джиткаш с него по корабите... Излиза, че няколко месеца си работил, за да си купиш кола на старо. Сигурно всичко спечелено за тези няколко месеца си го "инвестирал" в ламарините на сравнително новото БМВ, което не е ново, вероятно основно поради факта, че пари за чисто ново не си изкарал. Такива са ти приоритетите явно. Тогава защо се изненадваш, че жени, за които е висша ценност имането на колкото се може по-хубава кола, демек имат същите приоритети като теб, проявяват интерес към теб.

# 45
  • Мнения: 28
"Такива" жени се въртят около "такива" мъже.

Една жена може да иска деца на всяка цена, независимо от кого.
Може да иска деца, но не сега.
Може да иска деца, но не от теб.
Може да не иска деца - никога.
Всичко това е добре да се изясни вербално, от 5тия месец връзка до 1 година макс, за да не си губите времето. Но все пак трябва да има и доза зрялост.

Децата не са лесна работа. Толкова много мои познати мъже в началото казваха как ей, детенцето било толкова естествено и лесно за гледане, по-лесно от домашен любимец даже (защото пораствало), все пак друг ще го износва и ражда, и друг ще става през 3 часа да кърми. Е, родиха им се деца и видяха истината. И жените им бяха достатъчно с акъла си, че да поделят грижите, вместо да са инкубатор и прислужница 24/7. Сега мъжете им са по-зрели, обичат децата си, но цъкат с език на предишния си акъл, защото е бил несериозен и лапешки.

Та, хубаво е че искаш деца - но първо, осигури си малко стабилност (включително и да търсиш по-сносни партньорки), някаква работа, в която ще си наоколо (да не сте като в ОНАЗИ реклама на Джъмбо) и промени ценностите от "к*рви, драми и БМВ-та" на нови умения, грамотност, човечност, амбиция. Иначе ще продължиш да привличаш каквото излъчваш. Успех!

# 46
  • Мнения: X
От цялата работа не разбрах само защо раждането след 30 е проблем. Нито ти си бил с е*ати голяма заплата, нито тя. А и честно казано, нейното 1000 лв ми звучи като осигуровки на мининума. Ай ся си представи как вашите 2500 за двама падат на под 2000 за трима.
Горното го пиша не защото не видях, че темата е стара, а защото виждам, че не си го осъзнал и пак ще се издъниш по същия параграф.
Иначе съм съгласна с предните постове. Баварец и златотърсачки, ми то си върви като дупе и гащи. Смени си мирогледа, средата и таргета.

# 47
  • Мнения: 1 309
Това май е поредната тема на някакъв примитивен тип, решил да си търси приятелка в този форум. Представя се за Много сериозен с уж тъжна история и се подразбира на ЛС да започнат предложения за среща или възхищения. Но не знае колко жалко и прозрачно изглежда отстрани. ("пък на мен ми е много интересно да си играя с деца")

# 48
  • Мнения: 16
Това май е поредната тема на някакъв примитивен тип, решил да си търси приятелка в този форум. Представя се за Много сериозен с уж тъжна история и се подразбира на ЛС да започнат предложения за среща или възхищения. Но не знае колко жалко и прозрачно изглежда отстрани. ("пък на мен ми е много интересно да си играя с деца")
Ооо да разбира се, разкри пъкленият ми план да прелъстявам наред девойките по форумите.
Сега как ще ми вържат ??!?!?
CryConfusedGrinning

# 49
  • Мнения: 16
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

# 50
  • Мнения: X
Не прави добро впечатление мъж да обижда така жени, в чието обкръжение е бил в продължение на много време. Утайка били, ама е клатил едната с години, нали...

# 51
  • Мнения: 30 802
Много съм скептична към мъжете, които призовават жените да раждат. И делят жените на мадони и утайки. Точно тоя тип хич не го виждам да направи 2-3 дечиня за под 5 години и да станат семейство за пример. И на него му се живее, ама някак иска жената да се прежали и да роди, че и да ги изгледа.

Не че нещо, ама дори и квалитетните жени не се навиват да родят рано и при пари на косъм. И накрая пак жената виновна, че не е била достатъчно мотивирана.

# 52
  • Мнения: 760
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

На първия ти пост бих казал, че най-вероятно не е готова за по-сериозни стъпки в отношенията ви, или просто не иска да създаде семейство с теб.
Наистина не е добре, че макар и тук, обиждаш приятелките и с думи като "утайка" и т.н. Въпреки че съм мъж, на мен би ми станало неприятно ако жената, която обичам тръгне да обижда приятелите ми.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 006
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

А на теб толкова ли ти е вътъка та само "утайки", които дори не харесваш ти "връзват" и то не за дълго Laughing

# 54
  • Мнения: 1 309
Тоя израз бумер изглежда толкова глуповат и детински, че не може повече. BMW пипвал ли си на живо или наблягаш на руските мафиотски филми? (там основно казват бумер на BMW)

# 55
  • Paris, France
  • Мнения: 14 039
Ехе точно това че обичам да си играя с деца, ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.
Никъде не съм написал че това е водещ фактор и че само от това се нуждае едно дете !  Някакви изводи и прочие глупости си вадите.  Логиката  е покъртителна на някой от коментиращите.  Като не ви харесва моята тема, подминете я просто.
Он топик .

- имаме 2 години разлика,
-правя около 1.5 к + на месец, тя около 1к . За сега сме добре. Позволяваме си доста неща, екскурзии, почивки и т.н. 
- Двамата сме под 30 години.

Много сте млади и двамата и на жената и се живее. Нямам приятелка в Европа, която да е мислела за брак и деца преди да чукне 30г, а моите са 50-60 годишни в момента.

Не се очудвай ако те напусне и след 2-3 години разбереш, че се е оженила и има дете.

# 56
  • Мнения: 16
Тоя израз бумер изглежда толкова глуповат и детински, че не може повече. BMW пипвал ли си на живо или наблягаш на руските мафиотски филми? (там основно казват бумер на BMW)
Не съм пипвал БМВ, само си събирам си картинки БМВ от Дъвки Турбо разбира се....

Целият израз, който използвам "Бумер" е по грубоват. Олицетворява по добре, поне за мен марката БМВ.
Фен съм на марката именно заради по грубото й поведение на пътя, по директно, по агресивно.

За филмите на които наблягате,  като пример за израза "Бумер", не мога да кажа нищо.
 Не споделям ентусиазма ви за Руското кино.   
Освен това  Изразите " Бумер"  , "Баварец"    са често срещани в България  в момента.
Така че не споделям гледната ви точка и не разбирам вашето мнение.

# 57
  • Мнения: 16
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

На първия ти пост бих казал, че най-вероятно не е готова за по-сериозни стъпки в отношенията ви, или просто не иска да създаде семейство с теб.
Наистина не е добре, че макар и тук, обиждаш приятелките и с думи като "утайка" и т.н. Въпреки че съм мъж, на мен би ми станало неприятно ако жената, която обичам тръгне да обижда приятелите ми.
При цялата се създавала ситуация не виждам проблем.  След като разбрах че са се месили,  стана ми ясно каква стока са. Затова използвах термина  "утайка", това видях аз. Те бяха точно такива, след като всичко приключи.
 Аз лично се въздържам да се намесвам в чужди връзки.   Това е жалко, естествено че ще ги обиждам.  Мъж/ Жена все ми е тая. Ако се меси в чужда връзка с цел да я съсипе , това същество е "Утайка".   
Сега ако ти като мъж одобряваш това поведение, няма какво да говорим.

# 58
  • Мнения: 30
Според мен жената знае какво иска и като жена която и аз не искам брак и деца напълно я разбирам тя иска свобода и децата и брака не са найна важното  нещо на света кариерата е на първо място според мен и свободата също😇

# 59
  • Мнения: 5 832
Аз като го чета младежа и се чудя тази как го е изтърпяла толкова години.

# 60
  • Мнения: 1 467
Целият израз, който използвам "Бумер" е по грубоват. Олицетворява по добре, поне за мен марката БМВ.
Фен съм на марката именно заради по грубото й поведение на пътя, по директно, по агресивно.

Поведение на пътя има този, който управлява автомобила, а не марката... Ей, аз не вярвах, но предпочитанието към BMW май наистина е диагноза Smile

# 61
  • Мнения: 10 993
Аз също знам за един случай на доста заможни хора, които изкараха 20 - сет години заедно и накрая се разделиха, защото жената не иска деца. възможно е и темата да е реална.

Общи условия

Активация на акаунт