Не иска брак/святба или деца Какво да правя ?

  • 8 582
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
"Такива" жени се въртят около "такива" мъже.

Една жена може да иска деца на всяка цена, независимо от кого.
Може да иска деца, но не сега.
Може да иска деца, но не от теб.
Може да не иска деца - никога.
Всичко това е добре да се изясни вербално, от 5тия месец връзка до 1 година макс, за да не си губите времето. Но все пак трябва да има и доза зрялост.

Децата не са лесна работа. Толкова много мои познати мъже в началото казваха как ей, детенцето било толкова естествено и лесно за гледане, по-лесно от домашен любимец даже (защото пораствало), все пак друг ще го износва и ражда, и друг ще става през 3 часа да кърми. Е, родиха им се деца и видяха истината. И жените им бяха достатъчно с акъла си, че да поделят грижите, вместо да са инкубатор и прислужница 24/7. Сега мъжете им са по-зрели, обичат децата си, но цъкат с език на предишния си акъл, защото е бил несериозен и лапешки.

Та, хубаво е че искаш деца - но първо, осигури си малко стабилност (включително и да търсиш по-сносни партньорки), някаква работа, в която ще си наоколо (да не сте като в ОНАЗИ реклама на Джъмбо) и промени ценностите от "к*рви, драми и БМВ-та" на нови умения, грамотност, човечност, амбиция. Иначе ще продължиш да привличаш каквото излъчваш. Успех!

# 46
  • Мнения: X
От цялата работа не разбрах само защо раждането след 30 е проблем. Нито ти си бил с е*ати голяма заплата, нито тя. А и честно казано, нейното 1000 лв ми звучи като осигуровки на мининума. Ай ся си представи как вашите 2500 за двама падат на под 2000 за трима.
Горното го пиша не защото не видях, че темата е стара, а защото виждам, че не си го осъзнал и пак ще се издъниш по същия параграф.
Иначе съм съгласна с предните постове. Баварец и златотърсачки, ми то си върви като дупе и гащи. Смени си мирогледа, средата и таргета.

# 47
  • Мнения: 1 308
Това май е поредната тема на някакъв примитивен тип, решил да си търси приятелка в този форум. Представя се за Много сериозен с уж тъжна история и се подразбира на ЛС да започнат предложения за среща или възхищения. Но не знае колко жалко и прозрачно изглежда отстрани. ("пък на мен ми е много интересно да си играя с деца")

# 48
  • Мнения: 16
Това май е поредната тема на някакъв примитивен тип, решил да си търси приятелка в този форум. Представя се за Много сериозен с уж тъжна история и се подразбира на ЛС да започнат предложения за среща или възхищения. Но не знае колко жалко и прозрачно изглежда отстрани. ("пък на мен ми е много интересно да си играя с деца")
Ооо да разбира се, разкри пъкленият ми план да прелъстявам наред девойките по форумите.
Сега как ще ми вържат ??!?!?
CryConfusedGrinning

# 49
  • Мнения: 16
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

# 50
  • Мнения: X
Не прави добро впечатление мъж да обижда така жени, в чието обкръжение е бил в продължение на много време. Утайка били, ама е клатил едната с години, нали...

# 51
  • Мнения: 30 802
Много съм скептична към мъжете, които призовават жените да раждат. И делят жените на мадони и утайки. Точно тоя тип хич не го виждам да направи 2-3 дечиня за под 5 години и да станат семейство за пример. И на него му се живее, ама някак иска жената да се прежали и да роди, че и да ги изгледа.

Не че нещо, ама дори и квалитетните жени не се навиват да родят рано и при пари на косъм. И накрая пак жената виновна, че не е била достатъчно мотивирана.

# 52
  • Мнения: 760
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

На първия ти пост бих казал, че най-вероятно не е готова за по-сериозни стъпки в отношенията ви, или просто не иска да създаде семейство с теб.
Наистина не е добре, че макар и тук, обиждаш приятелките и с думи като "утайка" и т.н. Въпреки че съм мъж, на мен би ми станало неприятно ако жената, която обичам тръгне да обижда приятелите ми.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 006
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

А на теб толкова ли ти е вътъка та само "утайки", които дори не харесваш ти "връзват" и то не за дълго Laughing

# 54
  • Мнения: 1 308
Тоя израз бумер изглежда толкова глуповат и детински, че не може повече. BMW пипвал ли си на живо или наблягаш на руските мафиотски филми? (там основно казват бумер на BMW)

# 55
  • Paris, France
  • Мнения: 14 143
Ехе точно това че обичам да си играя с деца, ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.
Никъде не съм написал че това е водещ фактор и че само от това се нуждае едно дете !  Някакви изводи и прочие глупости си вадите.  Логиката  е покъртителна на някой от коментиращите.  Като не ви харесва моята тема, подминете я просто.
Он топик .

- имаме 2 години разлика,
-правя около 1.5 к + на месец, тя около 1к . За сега сме добре. Позволяваме си доста неща, екскурзии, почивки и т.н. 
- Двамата сме под 30 години.

Много сте млади и двамата и на жената и се живее. Нямам приятелка в Европа, която да е мислела за брак и деца преди да чукне 30г, а моите са 50-60 годишни в момента.

Не се очудвай ако те напусне и след 2-3 години разбереш, че се е оженила и има дете.

# 56
  • Мнения: 16
Тоя израз бумер изглежда толкова глуповат и детински, че не може повече. BMW пипвал ли си на живо или наблягаш на руските мафиотски филми? (там основно казват бумер на BMW)
Не съм пипвал БМВ, само си събирам си картинки БМВ от Дъвки Турбо разбира се....

Целият израз, който използвам "Бумер" е по грубоват. Олицетворява по добре, поне за мен марката БМВ.
Фен съм на марката именно заради по грубото й поведение на пътя, по директно, по агресивно.

За филмите на които наблягате,  като пример за израза "Бумер", не мога да кажа нищо.
 Не споделям ентусиазма ви за Руското кино.   
Освен това  Изразите " Бумер"  , "Баварец"    са често срещани в България  в момента.
Така че не споделям гледната ви точка и не разбирам вашето мнение.

# 57
  • Мнения: 16
Всичко с времето си.  Бумера го взех да се забавлявам, един вид отдушник. Няма общо с какви жени излизам. Смотаните й приятелки на вече бившата, просто се интересуваха от това. Не харесвам такъв тип жени. Като отпадък ги виждам. Точната дума е  тип "Утайка" за тях.

На първия ти пост бих казал, че най-вероятно не е готова за по-сериозни стъпки в отношенията ви, или просто не иска да създаде семейство с теб.
Наистина не е добре, че макар и тук, обиждаш приятелките и с думи като "утайка" и т.н. Въпреки че съм мъж, на мен би ми станало неприятно ако жената, която обичам тръгне да обижда приятелите ми.
При цялата се създавала ситуация не виждам проблем.  След като разбрах че са се месили,  стана ми ясно каква стока са. Затова използвах термина  "утайка", това видях аз. Те бяха точно такива, след като всичко приключи.
 Аз лично се въздържам да се намесвам в чужди връзки.   Това е жалко, естествено че ще ги обиждам.  Мъж/ Жена все ми е тая. Ако се меси в чужда връзка с цел да я съсипе , това същество е "Утайка".   
Сега ако ти като мъж одобряваш това поведение, няма какво да говорим.

# 58
  • Мнения: 30
Според мен жената знае какво иска и като жена която и аз не искам брак и деца напълно я разбирам тя иска свобода и децата и брака не са найна важното  нещо на света кариерата е на първо място според мен и свободата също😇

# 59
  • Мнения: 5 832
Аз като го чета младежа и се чудя тази как го е изтърпяла толкова години.

Общи условия

Активация на акаунт