Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 53

  • 21 719
  • 707
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 742
https://www.youtube.com/watch?v=Os6y8sgo9YA

Намерих го - Горан Гънчев, играел е и в Дякон Левски, но по принцип е каскадьор и тук на това видео определено не е гласът от филма!!!!!

Така че не си въобразяваме. Simple Smile

# 46
  • Мнения: X
Дани, тъкмо щях да пиша на Зорница София да я питам. Отърва ме от бране на срам Joy
Явно Велислав е озвучил репликите му.

# 47
  • Мнения: 1 742
Дани, тъкмо щях да пиша на Зорница София да я питам. Отърва ме от бране на срам Joy
Явно Велислав е озвучил репликите му.

И аз мислех да и пиша без да ме е срам Simple Smile и мисля да го направя.

# 48
  • Мнения: X
Детективско бюро "ТоМаЗо".
Работим денонощно за Вас Joy

Лошата дикция Stuck Out Tongue Winking Eye

# 49
  • Мнения: 9 619
Мда, Велислав и Станислав Тодоров(режисьорът) са ги вписали за дублаж. Не сме чалнати Grinning

# 50
  • Мнения: 12 401
Е, Майче, изобщо не е възможно да сте чалнати, толкова сме го слушали тоя глас. А и той е доста разпознаваем. Heart

# 51
  • Мнения: 6 159
ТоМаЗо , опасни сте   ! Велислав не може да ви се скрие Joy
Аз най-после  леко ви догоних -изгледах набързо  само  еп. 3 на ОЖ  , като сцените с Галя  ги  прескачах . Ако тя ще ми е главно действащо лище Smiling Imp  , допълнително  ще ме дразни .
Ина ми харесва - като оса е ! На Пецко най-после са улучили боята и прическата .
Банков се държи  нелепо - прави някакви надувки пред Ина и това е доста тъпо и нелогично .
Сцените с тъпото хилене между него и Зорница също са спуснати просто така , за кеф на елементарните надъхани фенки  /знаем откъде/.

# 52
  • Мнения: 1 742
Официално потвърдено и от Зорница София.

# 53
  • Мнения: X
Добра работа, ТоМаЗо

# 54
  • Мнения: 737
Страшни сте признавам ви. Тука няма скрито покрито.
Дона тази сцена с братската гордост ми бърка в душата. Какво гледахме преди и с какво ни мъчат сега. Нищо общо.
Ели, точно в епизод 3 сцената на хилещите се БанкоОгнянови ми е много добре на фона на монолога за зависимистите. Точно си е на място.

# 55
  • Мнения: 12 401
Мел, да, зависимостта на Зорница е по-зле от наркоманската Grinning
Да видим ще има ли шанс да се измъкне и да се излекува или така ще си крета до края на дните.

# 56
  • Мнения: X
Само в Свети Кирил лекуват Stuck Out Tongue Winking Eye

# 57
  • Мнения: 737
Е там с новия директор ще са екстра. Само се чудя защо като са корумпирани от Общината все държат да назначат неподкупни директори. С Марио пак ще ударят на камък. Жалко, че няма да го видим, ние ще сме заети с новата любов на Галя.

# 58
  • Мнения: 1 742
Мел, да, зависимостта на Зорница е по-зле от наркоманската Grinning
Да видим ще има ли шанс да се измъкне и да се излекува или така ще си крета до края на дните.

Решението за новата прическа може да е начало.......

Но може и нещо да я сполети(може да й измислят нещо драматично), че от любов по Табаков не ми се вярва да е.

# 59
  • Мнения: 12 401
Дани, може да зареже всички мъже, да се подстриже и да спре да я търси пустата любов Grinning
Пък в св. Кирил както останаха и Марио и Лора, да не чуем внезапно, ча се оженили, както се бъзикахме в миналия сезон Joy

Общи условия

Активация на акаунт