Кралски работи и клюки - март '19

  • 90 054
  • 1 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Чудесни дворци сте показали и сте разказали толкова интересно! Айс куин благодаря за темата!
Аз лично нямам голям опит с дворците. Била съм само в няколко, но от моя скромен опит мога да кажа: Шьонбрун е разкошен, както и Вересай. И градините и към двата двореца са чудесни. Мерак ми е Петерхоф и изобщо Петербург и Москва. И дворците по Лоара и в Бавария.

# 76
  • Мнения: 1 654
Пипа - първа светска изява, след раждането на детето, на ежегодния благотворителен бал The Beating Hearts:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 77
  • Мнения: 10 472
Nature Sparkles Не ми харесва Пипа,нито роклята,нито в лице,нито прическа..
дано да е временно..все пак беше симпатична.

# 78
  • Мнения: 9 707
Меган може да спи спокойно - им и по-зле от нея. Joy Тази Пипа не се ли е погледнал в огледалото? Ужасна рокля.

# 79
  • Мнения: 1 654
Меган в смел принт:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 10 472

..Джорди дава на кучето сладолед,сладур.Smile

# 81
  • Мнения: 16 876
Кейт и Уилям

# 82
  • Мнения: 12 683
Меган в смел принт:
Скрит текст:
Скрит текст:

Тази смелост я обсъдихме.

# 83
  • Мнения: 15 766
Пипа е заприличала на извънземно. Толкова е отслабнала, че главата й изглежда огромна спрямо тялото. Преди беше толкова нежна - защо се докара до тук това момиче просто не знам

Момичета, вярно може да се организира една екскурзия за разглеждане на замъци. Тук, като гледам доста фенове сме се събрали Grinning

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Пипа - първа светска изява, след раждането на детето, на ежегодния благотворителен бал The Beating Hearts:
Скрит текст:
Скрит текст:
Браво! Смелост се иска, за да носиш тази шантава рокля. На мен ми харесва, и то много, но ако роклята свършваше до коленете или по точно-десена под коленете да го нямаше.
И Пипа ми харесва как изглежда. Поне на моя телефон има някакво разтягане на снимката и не мисля, че в действителност главата й е огромна и несъразмерна спрямо тялото.

# 85
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Даяна и Кейт в сходни тоалети
 https://www.instagram.com/p/Bug1GAzFs2E/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

# 86
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Уха, Пипа е аниме герой, само глава и едно кльощаво тяло. А роклята е потресваща, на мен даже и да ми платят, пак не бих я облякла.

# 87
  • Мнения: 1 654

На изписването на децата се беше заиграла с визията на Даяна. Може би добре обмислен и търсен ефект.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 88
  • Мнения: 6 735
Е, какво значи, че се е заиграла?!
Тя няма как да избяга от сравняването с Даяна, явно трябваше да е с бяла, оранжева и розова рокля за да няма коментари. Понякога си мисля, че се търси под вола теле.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Баш си се заигра. И на обявяването на годежа им беше в синьо. Точно както и Даяна.

Общи условия

Активация на акаунт