🎭 Като две капки вода - сезон 7, тема 2

  • 23 612
  • 676
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 12 433
Пепа няма никакъв шанс да изпее добре тази песен, поне според мен.

# 631
  • Мнения: 2 560
Е, то тази песен малко хора могат да я изпеят прилично.  Все пак си говорим за един от най- великите гласове на рока😉🤘. На мен и Тита не ми хареса как изпя Can't let you go, ама като заклет рок и метъл фен допускам, че съм пристрастна и придирчива🙄

# 632
  • Мнения: 5 372
P.S. Всъщност не знам, Уикеда и Кичка падали ли са се?

Кичка Бодурова се падна на Прея в четвърти сезон с песента "Пея за всички приятели", а Уикеда за пръв път.
Soldier of Fortune е непосилна задача за доста певци, камо ли за Коцето...

# 633
  • Испания
  • Мнения: 37 503
„Като две капки вода“ спечели „Оскар“ от зрителите

Шоуто постигна най-високата стойност на аудиторен дял за пролетния сезон до момента


https://nova.bg/accents/view/2019/03/12/243383/%D0%BA%D0%B0%D1%8 … Lch2hQR_9PpBn492o


Напълно заслужено.

# 634
  • Мнения: 2 560
Е, той поне няма проблем да се излага,  както сам каза.  Коцето , имам предвид, за разлика от други, на които и през грима им личи как позеленяват, ако не ги похвали журЕто. 

# 635
  • Мнения: 6 473
Абе хич не и беше ок снощи на Пепа Joy Той и в това се изхвърля и се прави на голям, налЕ..

# 636
  • Берлин
  • Мнения: 4 501
Аз не разбирам хейта и обидните имена към Папи,с които го наричате тук. Имаше и коментари за книгата му, но не знам дали изобщо коментиращите са я чели. Иначе ревюто от Г.Тошев за нея е обещаващо. Мен ме забавлява и ме кефи Папи.
Но споменатото по-горе позеленяване го виждам при Деси,Дичо,Петя и лекинко при Мария

# 637
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Петя беше ревнала, преди да обявят резултатите от гласуването на зрителите.

# 638
  • Мнения: 2 560
Мен ме кефи Папи, писах го отдавна в темата. Не съм му заклет фен и не му следя творчеството, но мисля, че е интелигентен, а и има силно чувство за самоирония. Няма как да му е ок да се мятка облечен, пардон- съблечен по изрязани гащи, мъчейки се да пее тая лигавщина, щото това не е песен, ама го направи колкото можа  добре. Ми като травестит си беше, ама поне не нацупен и кисел травестит с вирнат нос. Виж, Дичката е друга работа. Толкова е самовлюбен завалията, че даже не може да скрие позеленяването, Десито и тя.

# 639
  • Мнения: 9 085
Папурче,недолюбват го Папи още от ББ.Аз го харесвам,не ме дразни.
Шаци,чуй това.Текстът е на моя приятелка,тя пише страхотно:
https://www.youtube.com/watch?v=uH66oWM4zcU

# 640
  • Мнения: 6 493
Папи като пусна "Кекс" даже се израдвах. Реших, че се майтапи точно с тъпите песни в стил Дара-Тита, Гери...Останах с впечатлението, че е достатъчно умно момче и прави показно как с тъп текст и елементарна музика се става известен (не само в БГ). Или съм грешала, или той  се поблазни от Славата, но в момента напъните са му повече от възможностите, да не си запушваме ушите, моля.

# 641
  • Мнения: 15 644
Кичка не била гениална певица. Ами да, така е, но идеята на шоуто е не да се имитират гениални изпълнители, а да се имитира възможно най-добре.  Crossing Arms

То пък понеже Папи Ханс е гениален певец, та го имитираха миналата година. Или пък Дара

# 642
  • София
  • Мнения: 20 119
Абе глупости на килограм дрънка Фънки и се чудя как не го е срам да се излага така.

# 643
  • Мнения: 9 085
Аз пък мисля,че той по сценарий винаги си играе "лошото" ченге.Предполагам има и връзка с визията му,приел е  да го играе такъв във всички предавания в които е жури.И му се плаща за това!

# 644
  • Мнения: 2 751
Доредих се и аз да изгледам записа:

Стефан беше една доста миловидна Кичка, иначе го изпя идеално.
Деси се справи колкото можа, но ме изразни с мрънкането си ( тя и Дичката май ще са киселиците на сезона)
Мария направи пореден добър образ, харесва ми засега.
Дичо не му беше проблем само гримът, ами няма да стане Силвия като сложи едни токчета и се друса като баба Меца. Щом се дразни на тройките трябва да се потруди.
Милко печели симпатиите ми със старание и сериозно отношение към задачите, справя се доста прилично.
Петя беше Петя с кестенява перука и Чък Норис за фон...Не беше зле, но не и кой знае какво предизвикателство.
Тита също ми харесва до момента, но Марта Уош е звяр и липсата на тяга си личеше Stuck Out Tongue Closed Eyes
Папи си беше цирк отвсякъде, но друго ми е интересно повече...Тази Дара като гледа каква гнус е като я имитират дали осъзнава, че я пресъздават доста добре и в нейния случай не я пародират....

Общи условия

Активация на акаунт