Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 57 821
  • 2 248
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 697
Да, сменям всичко заедно. Смятам че всяко нещо си има своя живот. Но не си изхвърлям възглавниците преди да се уверя, че новите са ми удобни!

# 526
  • Мнения: 2 695
Не винаги. Възглавниците сменям по-често отколкото матрака и ако наскоро съм ги сменяла, не го правя отново.

# 527
  • Мнения: 1 024
По принцип сменяме възглавниците на определено време,  защото променят формата си , не съм открила идеалната възглавница все още . Като цяло щом сменяме матрак е хубаво да сменим и възглавниците .

# 528
  • София
  • Мнения: 2 108
Не, не ги свързвам едно с друго.

# 529
  • Мнения: 471
Свързвам новия матрак с нови възглавници. Макар че възглавници купувам по често.

# 530
  • Мнения: 349
Една приятелка ме запозна с хора, които правят матраци по желание и размери на клиента. Те ни изработиха двулицев матрак, средно мек и като цяло удобен, няма мемори, но сега се замисляме дали да не го сменим и да заложим на нещо, което е по-висок клас и качество.

Здравейте,
създаването на качествен матрак е дълъг процес, който зависи от много фактори.

В продължение на стотици години експерти усъвършенстват продуктите за сън и откриват нови материали и технологии, които да внедрят в тях. Благодарение на тези усилия днес имаме възможност да се насладим на пълноценен и здравословен сън.

За да бъде един матрак качествен, той трябва да е произведен в контролирана среда с висока хигиена. Така се следи плътността на пяната, издръжливостта на материалите в текстила, влиянието на температурните промени. Минават се тестове за натиск и тежест, за устойчивост, здравина и др. Всичко това, дава сигурност за качеството на продукта и неговата издръжливост.

Търсете матраци със сертификати за безопасност и издръжливост на материалите, и дълга гаранция.

Поздрави



# 531
  • Мнения: 8 488
Ами не, защото възглавниците сменям по-често, отколкото матрака си.

# 532
  • Мнения: 644
Да мисля, често сменям възглавницата трудно намирам "моята"

# 533
  • Мнения: 723
Да, сменям ги често.

# 534
  • Мнения: 417
Трудно си намираме удобни възглавници, затова рядко ги сменяме.

# 535
  • Мнения: 2 855
Ако ми е удобна не бих я сменяла често

# 536
  • София
  • Мнения: 13 289
Не, при подмяна на матрак рядко сменям възглавниците. Те се сменят доста по-често и точно в момента на покупката, може да не са се деформирали. Но като се замислих, може би е добре всичко да е ново, защото със сигурност в старите възглавници вече са се "настанили" акари, които ще се разнесат и по новия матрак.

# 537
  • Мнения: 591
Да, все пак сменям възглавниците по-често, то колкото матрака Simple Smile

# 538
  • Мнения: X
Не спазвам такава зависимост. По различно време сменяме матрак или възглавници.

# 539
  • Мнения: 1 406
Да в момента, обмислям да сменя и матрака от пружинен да вземем такъв с мемори пяна, също така и възглавници ще сменим.

Общи условия

Активация на акаунт