Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 371
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 39 836
Здравейте,
за съжаление няма възглавница или поне ние не знаем за такава Simple Smile , която да предотвратява хъркането.
Отчайвате ме Simple Smile
Мислех че ще размахате вълшебната пръчица...

Предстои ми избор на две възглавници. 10 годишният похърква лекинко, но баща му...
Подходяща ли е анатомична възглавница за хъркащият татко и ако да с каква твърдост да е пяната.
Аз спя на висока анатомична (с пяна реагираща на топлина). На моят съпруг не му била удобна (висока му била), твърда му била...

Има ли пълнеж (пяна), която подлежи на пране?

# 226
  • Мнения: 669
Въпросът ми е свързан с подходящата възглавница - по-ниска, по-мека...? В момента спя на ниска, но се усещам, че насън слагам ръката си под нея, което предизвиква схващания..

# 227
  • Мнения: 349
Здравейте.Каква възглавница ще препоръчате,на човек който доста силно  и често си похърква? Simple Smile

Здравейте,
за съжаление няма възглавница или поне ние не знаем за такава Simple Smile , която да спира хъркането.

Някои възглавници могат да го облекчат, но ви препоръчваме да изпробвате мострите изложени в търговската ни мрежа. Можем да дадем някои съвети за това как да изберете правилната възглавница: ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.

Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Юлия

# 228
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 609
Здравейте! Сегашният ни матрак е на 10 г. - мемори пяна е. Имам чувството, че се уляга с времето. Страдам от болки в кръста и от известно време сутрин се събуждам с усещането на недоспала и с адски болки в гърба и кръста. Въпросът ми е какъв матрак да избера за този мой проблем?

Здравейте,
за 10 години в зависимост от качеството на материалите, е възможно матракът леко да се деформира.
В статията ни как да избрете матрак можете да прочетете подробна информация за това, по какъв начин да усетите най-правилния модел за вас.

В портфолиото на Magniflex има различни по твърдост, височина и състав матраци. За да ви дадем ориенти, към какво да се насочите, можете ли да ни кажете предпочитанията си за твърдост, които не са съобразени със сегашните ви болки?

Поздрави,
Криси
Благодаря за насоките. По принцип харесвам по мек матрак. Спала съм на такъв преди време еднократно и ми беше много удобен. Но сега как ще е не мога да преценя.

# 229
  • Мнения: 349
Здравейте, от доста време имам проблем с намирането на възглавница за мен самата. Често се събуждам с болки във врата - мисля, че е от неудобна възглавница. Пробвала съм на твърда, мека, анатомична.... Какъв съвет бихте ми дали за избор на подходяща възглавница? Възможно ли е това да идва от матрака, а не от възглавницата?

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално.

Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма. Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек.

В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа.

Разбира се възможно е матракът също да не ви е удобен. Ако е много стар или деформиран, или пък е нов, но не сте избрали подходящия за вас.

В статията ни как да изберете матрак, можете да прочетете стъпките за избор на правилните матрак и възглавница.

Поздрави,
Кристина

# 230
  • Мнения: 349
От доста време търся подходящата възглавница за мен, но без резултат. Събуждам се с болки във врата, а често и с главоболие. Как да избера подходящата за мен?
Мъжът ми, пък, обича да спи на по-висока възглавница, той също не може да намери "своята"

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално.

Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.

Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек.

В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа.

Поздрави,
Кристина

# 231
  • Мнения: 349
През колко години е добре да се сменя един матрак, а ако той е по-висок клас?

Здравейте,
матраците с дълга и доживотна гаранция са изработени от изключително качествени материали и пени, които предотвратяват деформациите и наличието на акари. Благодарение на това, няма необходимост от периодична смяна на матрака. Разбира се, технологиите се развиват бързо и, ако имате желание можете да смените вашият матрак с нов, който да има нещо повече.

Поздрави,
Марио

# 232
  • Мнения: 349
Моите въпроси са:
Как се поддържат вашите матраци и възглавници?
Честото пране на възглавниците уврежда ли ги по някакъв начин? Много възглавници сме изпробвали вкъщи и всички рано или късно са се повреждали.

Здравейте,

поддръжката на продуктите за сън е важна за да ви служат те, възможно най-дълго време.

Ето някои полезни съвети:

Матраци

- Почистване на петна - ако трябва да почистите петно, използвайте студена вода и щадящ препарат. Разпенете хубаво и нанесете леко пяната само върху петното. Избършете леко с подходяща кърпа. Ако е необходимо, повторете.

- Моделите със сваляем калъф - махнете калъфa и го изперете със студена вода и щадящ препарат. Ако матракът е двоен и калъфът е по-обемен, дайте го за пране в специализиран пункт, който предлага тази услуга.

- Сух калъф - уверете се, че калъфът е напълно сух преди да сложите матрака вътре.

- Предпазвайте го от вода и други течности - не позволявайте на матрака да се намокри и използвайте непромокаем протектор..

- Как да поддържате постоянен комфорт през целия живот на матрака?
Ние препоръчваме да въртите матрака си редовно, за да може той да остане удобен за вас по-дълго време. Матраците са с многослойна структура, която осигурява дълъг живот и перфектно представяне. Ако матракът е със свалящ се калъф, това допълнително улеснява поддържането на добра хигиена. Винаги обаче консултирайте инструкциите за почистване на матрака - калъфите, съдържащи мемори пяна препоръчват само сухо почистване.

Възглавници
Сърцевината на възглавниците от мемори пяна не може да се пере, но самият материал предотвратява задържането на прах и появяването на акари. Изберете възглавница от мемори пяна със сваляем калъф, който може да се пере в домашни условия според инструкциите за употреба, тъй като прекалено честото и неправилно пране на калъфа може да го увреди.

Разгледайте възглавниците на Magniflex тук: https://---shoretner923-2TwpYyW

Поздрави,
Юлия

# 233
  • Мнения: 349
Предпочитам средно твърд към мек матрак. Спя настрани и съм тежка. Предложения за матрак? Освен с матрака имам проблем и с възглавницата- удобна ми е твърда, над 12 см но не анатомична, коя бихте ми предложили?

Здравейте,
матраците, чиито сърцевини са изцяло от пяна, са по-устойчиви и издръжливи. В същото време са и много комфортни. В гамата на Magniflex има матрак, който е създаден за хора, които предпочитат по-твърда основа и такива, чието тегло изисква по-стабилна опора.

Матрак Magni Grande: https://---shoretner923-2Hgtffc е с ядрото от твърда пяна (Elioform) и допълнен слой от 2 см мемори пяна в текстила, за да може повърхността да се адаптира спрямо извивките на тялото ви.

Можете да изпробвате нашите матраци при партньорите ни в търговската мрежа: https://---shoretner923-2VCHe2N.

Щом сте любителка на по-твърдите и високи възглавници можем да ви препоръчаме да тествате при наш партньор възглавница ABBRACCIO. Тя е с височина от 15 см и сърцевина от 100% мемори пяна. Мекият ѝ калъф с цип може да се сваля и почиства спрямо инструкциите на етикета.

Прочетете повече за избора на матрак в нашата статия.

Поздрави,
Криси

# 234
  • Мнения: 349
Бихте ли ми препоръчали възглавница за дете (10г).
Възглавниците, които си избира не са детски. Мачка ги и спи на ръба.
Материята... трябва ми материя (пълнеж), която подлежи на пране.

Здравейте,

важно е, в легнало положение възглавницата да не е нито твърде ниска, така че главата да пропада назад, нито твърде висока, така че да има неестествена чупка във врата. Също така от значение е и предпочитаната позиция за сън. За спане по гръб и по корем се препоръчва ниска възглавница с класическа форма. За спане настрани е най-подходяща възглавница с анатомична(вълнообразна) форма - този вид възглавница е специално създадена, за да обема разстоянието между рамото и ухото и дава подходяща опора на главата и врата.

Можем да ви препоръчаме да изпробвате с вашето дете, при наш партньор две възглавници.
Първата е Virtuoso, тя е мека със сърцевина от пяна с екстракт от билката малва, която влияе благоприятно на нервната система и носи приятно усещане.
Втората е Naturcomfort, със сърцевина от 100% мека мемори пяна с Airiform технология, която помага за циркулацията на въздуха.

И двете възглавници не са много високи и може би, биха били удобни за вашето дете.

Сърцевината на възглавниците от мемори пяна не може да се пере, но самият материал предотвратява задържането на прах и появяването на акари. Изберете възглавница от мемори пяна със сваляем калъф, който може да се пере в домашни условия според инструкциите за употреба .

Можете да разгледате всички модели възглавници Magniflex тук: http://---shoretner923-2IRwmfV

Поздрави,
Кристина

# 235
  • Мнения: 349
Здравейте,
за съжаление няма възглавница или поне ние не знаем за такава Simple Smile , която да предотвратява хъркането.
Отчайвате ме Simple Smile
Мислех че ще размахате вълшебната пръчица...

Предстои ми избор на две възглавници. 10 годишният похърква лекинко, но баща му...
Подходяща ли е анатомична възглавница за хъркащият татко и ако да с каква твърдост да е пяната.
Аз спя на висока анатомична (с пяна реагираща на топлина). На моят съпруг не му била удобна (висока му била), твърда му била...

Има ли пълнеж (пяна), която подлежи на пране?

Здравейте,
не се отчайвайте Simple Smile

Някои възглавници могат да го облекчат, но ви препоръчваме да изпробвате мострите изложени в търговската ни мрежа. Можем да дадем някои съвети за това как да изберете правилната възглавница: ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем по-подходяща е възглавница с класическа форма.

Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек.

Сърцевината на възглавниците от мемори пяна не може да се пере, но самият материал предотвратява задържането на прах и появяването на акари. Изберете възглавница от мемори пяна със сваляем калъф, който може да се пере в домашни условия според инструкциите за употреба, тъй като прекалено честото и неправилно пране на калъфа може да го увреди.

В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW.

За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Юлия

# 236
  • Мнения: 349
Здравейте! Сегашният ни матрак е на 10 г. - мемори пяна е. Имам чувството, че се уляга с времето. Страдам от болки в кръста и от известно време сутрин се събуждам с усещането на недоспала и с адски болки в гърба и кръста. Въпросът ми е какъв матрак да избера за този мой проблем?

Здравейте,
за 10 години в зависимост от качеството на материалите, е възможно матракът леко да се деформира.
В статията ни как да избрете матрак можете да прочетете подробна информация за това, по какъв начин да усетите най-правилния модел за вас.

В портфолиото на Magniflex има различни по твърдост, височина и състав матраци. За да ви дадем ориенти, към какво да се насочите, можете ли да ни кажете предпочитанията си за твърдост, които не са съобразени със сегашните ви болки?

Поздрави,
Криси
Благодаря за насоките. По принцип харесвам по мек матрак. Спала съм на такъв преди време еднократно и ми беше много удобен. Но сега как ще е не мога да преценя.

Здравейте,
можем да ви предложим някои модели със средна мекота от нашата колекция:

Arte, е със сърцевина от високоеластична пяна, в калъфа с цип има 2 см мемори пяна за допълнителен комфорт. Текстилът е мек и нежен на допир. Вижте повече тук: https://---shoretner923-2EVolS0.

Terra Dual, e средномек матрак, с мемори пяна и Dual Core технология, която разделя сърцевината му на 2 части с различна мекота. Вижте повече тук: https://---shoretner923-2Ca5i5N.

Figaro by Pierre Cardin, сърцевина от мемори пяна и високоеластична пяна, обгърната с нежен на допир и дизайнерски текстил Pierre Cardin. Пришитият топматрак носи допълнителна мекота и подобрява почивката. Вижте повече тук: https://---shoretner923-2F3JR7t

Съветваме ви да изпробвате матраците при партньорите ни в търговската мрежа: https://---shoretner923-2SMjcke.

Още съвети можете да получите в статията ни как да изберете матрак.

Поздрави,
Криси

# 237
  • София
  • Мнения: 39 836
Благодаря за информацията.

# 238
  • Мнения: 349
Въпросът ми е свързан с подходящата възглавница - по-ниска, по-мека...? В момента спя на ниска, но се усещам, че насън слагам ръката си под нея, което предизвиква схващания..

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално.

Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.

Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек.

В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа.

Поздрави,
Кристина

# 239
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Искам да попитам, какво мислите по следният въпрос. Преди време бях на почивка, като в стаята вместо обичайната спалня, имаше поставени Матрак върху матрака - един върху друг, еднакви по размер, височина и дължина. Ако от Вашите матраци, бъдат поставени по гореспоменатият начин, какво ще се случи? Какво влияние ще окаже или няма пък да окаже? Въобще имали смисъл, от подобно нещо?И дали досега, с Ваши матраци е правено?

Общи условия

Активация на акаунт