Кошмари в кухнята - 3 тема

  • 75 954
  • 1 088
  •   4
Отговори
# 375
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Един от най-хубавите епизоди.
Абсолютно! Удоволствие направо да го гледа човек, нямаше гнусотии, безхаберие и мързели.

# 376
  • Мнения: 4 744
Единствено малко тъпо ми стана, когато готвачката взе да мрънка и без да се усети изцепи "ами с аз съм с две ръце" , а какво да каже това добро момче, което и с една ръка, при това не водещата му върши наистина чудеса..

# 377
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Ако искате ми вярвайте, въпреки, че гледах, хич не съм даже и забелязала, че човекът е с една ръка. Разбрах, че е имал злополука, но не съм разбрала, че е това. Не че има някакво знчение, де. Човекът си върши добре работата, жив и здрав да е.

# 378
  • София
  • Мнения: 4 429



   
се отварят на МОБИЛНИТЕ, без всякакви добавки.

 За да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението    Native HLS Playback
   LINK


Повече подробности за този вид линкове и адреси за разширението за различните браузъри, поставям в спойлера.


Скрит текст:



След направените промени в ,


 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


и на онези десктоп браузъри, които още поддържат този Флаш плеър,
 
Скрит текст:


линкове се зареждат без добавки и разширения.

_______________________________________________________________
_______________________________
линкове за разширението, за различните браузъри






_________________________________________________________________________________

_______________ за ОПЕРА_______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player  Videolan
                        
                  ETO  KAK...







# 379
  • Мнения: 36 426
Епизодът не беше толкова натоварващ като друг път.
Пицата венец на мен не ми харесва, но аз не харесвам и калцонето. Сигурно е вкусна - щом съставките са добри.

# 380
  • Мнения: 9 107
аз я правя отдавна https://pep-4o.blogspot.com/2013/01/blog-post.html и при мен не венец, а слънце Simple Smile все тя. Но наистина е по-скоро калцоне и у нас също се прави в краен случай за разнообразие.  Но пък имам приятели, които си примират за калцонета.
Хареса ми епизода. Като изключа момента с платената клиентела - мрънкащите хлапета и майките - явно не са намерили по-възрастни, съгласни да застанат там и да мрънкат.  Харесаха  ми хората (собствениците, не и готвачката) и желанието им да има разнообразие в менюто. Но наистина с малката кухня трябвало да се съобразят. И най-натоварващ ми беше Манчев, като непрекъснато повтаряше колко е малка кухнята. Но пък доста  чиста, което не видяхме във всички други големи.

# 381
  • Мнения: X
Ще ходя в Габрово на мол :Д

# 382
  • Мнения: 36 426
Този собственик е нагляр! Очевадно се има за много повече от готвачите и с какво е повече - че е имал готови пари и е завъртял бизнес?? Взел е под наем два ресторанта - голям праз...

# 383
  • Мнения: 9 616
Petia Kageyama, + 100000

Tired Face Без думи....

Беленето на краставицата "на ленти" е с цел по-малко брак! Joy Балкантуристки пиниз. Joy

# 384
  • Мнения: X
Кокошкарник.

# 385
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Баси неприятните собственици. 🤢🤢🤢
Хич не вярвам да настъпят благоприятни промени за персонала.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Този собственик е нагляр! Очевадно се има за много повече от готвачите и с какво е повече - че е имал готови пари и е завъртял бизнес?? Взел е под наем два ресторанта - голям праз...
И с какво се е занимавал преди това? Разнасял хранителни стоки... Големият специалист. Ей такива са ни "бизнесмените" и такова е нивото на бизнеса... Жалка работа. Мъжа ми преди 20 години е бил готвач и сега гледа и ми вика - ей заради такива се отказах от тази професия и не искам да погледна кухня повече. Не разбират, не знаят, ама никой няма право да гъкне. А персонала на нож. Ужасен ужасон. Как се работи така... Но иначе работа имат в този ресторант, явно са викали Манчев какво, да организира по-добре ли, да оправи неразбирателствата ли... Съмнявам се да има промяна.

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Собственичката свали горницата нощница, чак се зачудих коя е тази.  Rolling Eyes

# 388
  • Мнения: 11 565
Не  знам къде им е ресторанта в частта, но бях в този МОЛ зимата- в зоната за хранене.
Жив човек нямаше в МОЛ- а, то и три магазина има накръст, два от които спортни. Явно печелят от разнос и кетъринг.
Добре изглеждат храните, за мен, ама...Габрово.

п.п. дано не бъркам молове- те

# 389
  • София
  • Мнения: 4 429



  

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
се отварят на МОБИЛНИТЕ без всякакви добавки.


 За да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението    Native HLS Playback
  


Повече подробности за този вид линкове и адреси за разширението за различните браузъри, поставям в спойлера.


Скрит текст:



След направените промени в ,


 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


и на онези десктоп браузъри, които още поддържат този Флаш плеър,
 
Скрит текст:


линкове се зареждат без добавки и разширения.

_______________________________________________________________
_______________________________
линкове за разширението, за различните браузъри






_________________________________________________________________________________

_______________ за ОПЕРА_______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player  Videolan
                        
                  ETO  KAK...




Общи условия

Активация на акаунт