Времето изтече, месец МАРТ е вече - всеки чака с трепет своето човече.

  • 25 647
  • 547
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 472

Анинка, Танче, честити да са ви рожбите! 💐😘
Танче, бъди силна и спокойна! Мама не е изоставила бебчо, а го чака скоро-скоро да го гушка! Силни прегръдки!
С каката каквото успявах да изцедя в болницата го хвърлях, точно защото нямаше как да стерилизирам наново помпта.

# 61
  • Мнения: 277
Танчето, честито бебче. Всичко ще е наред с малката душичка. Знам, че няма как да не се притесняваш, но всичко ще се оправи и скоро ще се радвата на времето заедно. Малкият ми син се беше нагълтал с околоподна вода, в която преди това се беше изакал, но след серия изследвания и подобаващо лечение вичко беше окей.

Анинка, честит осмомартенски подарък. Скоро да се прибирате вкъщи.

Благодаря за съветите с памперсите. Ако останат и не ги използваме, все ще намеря на кого да ги дам.

rabbitincup, аз само съм чела, че може бебо да обърне деня на нощ, а през ноща да бодува. За съжаление не мога да дам съвет. И двамата спяха по цяла нощ. Големият ядеше в 10 вечерта и се събуждаше в 6 сутринта още от третата седмица. Малкият имаше едно пробуждане между 2 и 3 до към края на втория месец. Всички приятели казват, че това е невъзможно Stuck Out Tongue Closed Eyes Satisfied, но така си беше.

# 62
  • Мнения: 18

rabbitincup, аз само съм чела, че може бебо да обърне деня на нощ, а през ноща да бодува. За съжаление не мога да дам съвет. И двамата спяха по цяла нощ. Големият ядеше в 10 вечерта и се събуждаше в 6 сутринта още от третата седмица. Малкият имаше едно пробуждане между 2 и 3 до към края на втория месец. Всички приятели казват, че това е невъзможно Stuck Out Tongue Closed Eyes Satisfied, но така си беше.

Ами до петък и момиченцето беше така Grinning И на мен ми казваха, че няма как да спи толкова и въпреки това да наддава, но е факт. Но нещо се превъзбуди явно. Опитвам се сега да я държа будна, днес е спала един час само сутринта. Излизаме навън, където ще откърти веднага и ще пробвам и вечерта да я подържа ангажирана преди да я изкъпем с мъжа ми и да я слагаме да спи.

# 63
  • Мнения: 193
Привет момичета,
Първо да честитя на всички мами новоизлюпените бебчета и да се похваля, че на 4-ти март се роди и моята малечка- 3 кг., 51 см. Нейните дробчета също бяха пълни с околоплодна течност, и на мен казаха, че е от някакво боледуване, или инфекция/аз последния месец от бременността си бях вечно настинала и болна/, но за сега няма проблем. ДАНО! Не спирам да го мисля и да се притеснявам. На мои познати детенцето чак на 17-тия ден след прибирането вкъщи се е влошило и накрая пак стигнаха до болница...
Иначе сме вкъщи, лудницата е пълна, баткото започва да се държи меко казано неадекватно, започна едно късане на нерви...не знам до къде ще стигнем.
tancheto, не го ли аспирираха бебчо при раждането, или въпреки това се влоши? И колко време след раждането?

# 64
  • Мнения: 276
Амфорка, честита радост в пълната къща! Бъдете много здрави и щастливи цялото семейство! Flowers Bouquet

# 65
  • Мнения: 549
Амфорка, честита малка принцеса. Да си ти здрави дечицата. Бързо ще свикнат един с друг.

# 66
  • Мнения: 3
Момичета днес родих! Малкият Кристиан 3960кг. 53 см. Още даже не са ми го донесли , но е голям сладурко ! Честито на всички мамиита и един огромен поклон и уважение към всички , които знаят какво е да дариш света с нов живот !

# 67
  • Мнения: 367
Привет момичета,
Първо да честитя на всички мами новоизлюпените бебчета и да се похваля, че на 4-ти март се роди и моята малечка- 3 кг., 51 см. Нейните дробчета също бяха пълни с околоплодна течност, и на мен казаха, че е от някакво боледуване, или инфекция/аз последния месец от бременността си бях вечно настинала и болна/, но за сега няма проблем. ДАНО! Не спирам да го мисля и да се притеснявам. На мои познати детенцето чак на 17-тия ден след прибирането вкъщи се е влошило и накрая пак стигнаха до болница...
Иначе сме вкъщи, лудницата е пълна, баткото започва да се държи меко казано неадекватно, започна едно късане на нерви...не знам до къде ще стигнем.
tancheto, не го ли аспирираха бебчо при раждането, или въпреки това се влоши? И колко време след раждането?
Погрижиха се на секундата за него. Нямам никакви забележки към екипа. Веднага го сложиха в кувьоз и го взеха за интензивни грижи. Не смея още да се зарадвам, но вчера нямаше температура и се надявам да започва да се оправя.

# 68
  • Враца
  • Мнения: 1 428
Момичета, честити бебчета, да са ви живи и здрави, а вие да се радвате на усмивките им. HugHeart EyesFlowers Four Leaf Clover

Колко е хубаво да се събудиш с такава новина. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 472
Добро утро и честити бебоци на Амфорка и Мария! Да са ви живи и здрави, много да ви радват и да се гордеете с тях! 💙♥💐
На мен ми остава точно седмица до термин и никакви признаци на започващо раждане 😃 в сряда съм пак на преглед и се надявам вече да ме оставят и да минава всичко. Искам вече да гушкам малкия разбойник 😁😍

# 70
  • Мнения: 501
Мамчета, моя бобек е на 6 дни, на мен чак вчера ми слегна кърмата, гърдите ми са мнооото твърди и болезнени даже немога да взема детето от краватчето. Цала вечер съм слагала студени компреси, с помпата немога да изцедя повече от 20-30мл, а бебо разбира де не знае да засуче, пробвах даже и със силиконови зърна. Някой някаква идеа какво да правя? Надявам се да не вдигна Т и да си докарам мастит...

# 71
  • Мнения: 287
Амфорка, mariq Честити рожбички, много да ви радват, да са здрави и силни!
Aleind.15643 правиш точно това, което и аз съм чувала, че се прави в такива ситуации защо не се консултираш със докито

Мамита, вие режете ли етикетите на дрешките?
И още 1 въпрос - преди около седмица ми излезе стресница на устната, мазах с паста за зъби и за 2 дена стана на раничка и хвана коричка. Само, че коричката ежедневно се разчопля, слагах балсам, но това се повтаря. Някакви идеи как да спре този порочен кръг? Mask

# 72
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Честити да са малките бебоци 💙❤💙❤


Aleind.15643, влизаш в банята, напарваш си гърдите,колкото търпиш,после цедиш колкото можеш, разтикваш бурите ако имаш с палец от мишницата към зърното, цедиш колкото можеш, после слагаш студен компрес, за да спадне отока. Ако можеш пий лецитин, не слагай сутиен,ходи с широки тениски, за да текат свободно гърдите,да не се задушават. 🙏🙏🙏

# 73
  • Мнения: 367
Ducet0 при мен разходките дадоха резултат.
Em_ei имай предвид, че това на устната е херпес, който се активира обикновено при спадане на имунитета или стрес. Лечение няма. Но е важно когато се появява да имаш предвид, че е силно заразно и чрез целувка или допир може да се предаде на детето и други близки.

# 74
  • Мнения: 277
Честито на Амфорка и Мария. Да са живи и здрави малките човечета и много да ви радват.
Аз махнах всички етикети на дрехи, чаршафи и други които имат. Дори на играчките има при нас. Те са ужасни. Тук са по пет, шест листа по 20 см. дълги. Нежната бебешка кожа няма да понесе допира на този материал.

Общи условия

Активация на акаунт