Как да се справите с уринарните инфекции? Отговорът е тук!

  • 7 228
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 261
Имала съм проблеми, скоро не се е случвало и слава Богу. Малката ми дъщеричка обаче и тя на няколко пъти имаше цистит, при това доста тежко, го изкарваше, бяхме се притеснили да не би да е нещо по сериозно...

# 31
  • Г. О.
  • Мнения: 1 744
Досега два пъти съм имала цистит и успях бързо да се излекувам. Дано не ме застига пак:)

# 32
  • Мнения: 3 551
Един единствен път след настинка имах цистит. Това беше преди няколко години и се надявам повече да не ми се случи.

# 33
  • Мнения: 612
за съжаление често ми се случва и се налага да прибягвам до червената боровинка.

# 34
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
И при мен се случва от време на време да страдам от подобни инфекции.

Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 14:45 от Лита

# 35
  • Мнения: 8 490
Случвало се е да имам проблеми, но е било от настинка, червената боровинка ми е помагала в такива случаи.

# 36
  • Мнения: 13 627
Влизам само, за да похваля Кидни Бладър. От половин година се боря с тежка уринална инфекция, изпих какво ли не, но от тази добавка усетих огромно облекчение.

# 37
  • Мнения: 4 218
За мое щастие, не страдам често от уроинфекции. Всъщност само два пъти до сега, но за сметка на това в доста тежки форми.

# 38
  • Мнения: 2 025
Аз имам цистит от години, преминал е в хроничен. Надявам се да ми помогнат тези продукти.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 208
Често не, но се случва да страдам от уринарни инфекции.

# 40
  • Мнения: 1 725
    До скоро никога не бях имала подобен проблем. Уви , лепнах си цистит. Стигнах и до лечение с антибиотик, въпреки че винаги го избягвам. Ползвах и няколко билкови добавки с червена боровинка.

# 41
  • Мнения: 723
Да, случвало ми се  е от време на време да имам проблеми.

# 42
  • Мнения: 929
Случва се да получа цистит и дискомфорт при уриниране, доста е неприятно.

# 43
  • Мнения: 1 025
Често ми се случва да имам дискомфорт и парене , естествено свързани с цистит Sad

# 44
  • Мнения: 7 334
За моя радост не съм имала такъв проблем,но майка ми страда от уроинфекции и с радост бих и подарила някой от тези продукти.

Общи условия

Активация на акаунт