Как да се справите с уринарните инфекции? Отговорът е тук!

  • 7 226
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 695
За първи път се сблъсках с такава инфекция по време на бременността и беше много неприятно. От тогава много се пазя (доколкото зависи от мен)
. Тогава пих антибиотик и концентрирана червена боровинка.

# 46
  • Мнения: 1 193
Може би 4-5 пъти съм получавала цистит. Наистина е неприятно заболяване. Всеки път стигах до антибиотик.

# 47
  • Мнения: 984
Случвало ми се е, за жалост и дъщеря ми се сблъска с това неприятно заболяване.

# 48
  • Мнения: 15 960
В последните няколко години имах по веднъж цистит. Лекувам го с антибиотик и лекарства с червена боровинка.

# 49
  • София, България
  • Мнения: 5 613
От години имам проблеми с цистита. Стигала съм и до антибиотици. Напоследък съм закрепила положението, но се случва да имам леки кризи особено през зимата. Бих пила билкови препарати за профилактика, не се бях замисляла.

# 50
  • Мнения: X
Няколко пъти ми се е случвало. Последния беше през зимата. Сякаш го усетих съвсем в първите часове и бързо взех мерки. Като че ли го преодолях по-бързо и без най-острите, парещи болки - с пробиотичен комплекс, насочен към уриналния тракт в комплект с хранителна добавка с екстракт от червена боровинка.

# 51
  • Мнения: 547
Аз, слава Богу, не страдам от уринарни заболявания, но сестра ми ДА. И то доста често. Не знам има ли такова нещо като хроничен цистит, но при най-малката настинка, веднага се обажда цистита...

# 52
  • София
  • Мнения: 581
Да,случва се често,работя в помещение където има два климатика и настивам Sad

# 53
  • Мнения: 872
Не често, но се случва

# 54
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Често имам подобни проблеми.

# 55
  • Мнения: 1 480
Не страдам често, но се случва. Когато усетя първите признаци си купувам профилактично добавка с червена боровинка.

# 56
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Ако ме изберете ще подаря наградата на свекървата, която в момента е на антибиотично лечение за цистита.

# 57
  • БГ
  • Мнения: 1 167
За съжаление имам проблеми с бъбреците още от ученическите си години. Болезнени и много продължителни кризи бяха предвестник на поредното камъче, тръгнало по покочните канали. Детският санаториум в Хисаря ми беше като втори дом. И сега от време на време имам неразположения, бих пробвала продуктите Ви.

# 58
  • Мнения: 1 048
Имам проблеми от години с единия бъбрек, камъни, песъчинки.

# 59
  • Мнения: 198
Не съм страдала от цистит.

Общи условия

Активация на акаунт