Как да се справите с уринарните инфекции? Отговорът е тук!

  • 7 229
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30 121
Досега не съм имала уроинфекции, надявам се и да нямам занапред!

# 16
  • Мнения: 1 372
Да, за съжаление имам такива проблеми.

# 17
  • София
  • Мнения: 945
Не много често, но винаги имам вкъщи за всеки случай продукт с червена боровинка.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Не мога да кажа ,че е често , но съм се сблъсквала с цистита. Много е неприятно.

# 19
  • Мнения: 807
Мисля, че всяка жена се е сблъсквала поне един път в живота си с такъв проблем. При мен се случва доста често, цистита не ме пропуска Grinning

# 20
  • Мнения: 1 787
След прекаран цистит, за съжаление все още имам  парене, при уриниране.Пробвала съм различни продукти, но за сега без резултат.С удоволствие бих пробвала Кидни Бладър

# 21
  • Мнения: 441
Имах цистит преди няколко години.

# 22
  • Мнения: 22 867
За моя радост - не, но пък майка е абонирана за циститни истории.

# 23
  • Мнения: 671
Понякога случва се да страдам,но не много често.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Като ученичка страдах много често от уринарни инфекции, които, за жалост, почти винаги бяха лекувани с антибиотик.
Малката ми дъщеря имаше бактерии в урината, пак се наложи АБ по антибиограма. След лечението провеждахме курсове профилактика със сиропи от природни средства.

# 25
  • Мнения: X
Имам хронична уринарна инфекция, която често се обостря и получавам много болезнени кризи. Отделно не мога да пътувам с автобус и все търся тоалетни, защото ходя твърде често по малка нужда и ми е трудно да стискам. Антибиотиците и лекарствата не ми помагат, по - скоро вредят на други неща и ги избягвам. Карам го на билкови чайове предимно и гледам да пия повече течности, което не знам защо ми е доста трудно. Пролетта ми е любима, заради зараждащия се отново живот, но същевременно и омразна, защото е любима на уроинфекциите. Ще се радвам да пробвам някой от вашите продукти, дано получа така желаното облекчение.

# 26
  • Мнения: 639
Да страдам, да не говоря миналата година- тъкмо се излекува една, започва нова, до бъбреците даже стигна, ужас!

# 27
  • Мнения: 4 859
Последно цистит имах миналото лято,за съжаление се стигна до антибиотик,а не ми се беше случвало от години.
При първи симптоми си вземам добавки,съдържащи червена боровинка,сушен плод червена боровинка или чайове -листа и мечо грозде.Ако изпусна момента приемам антибиотик.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 397
До сега два пъти съм имала цистит - последно имах миналото лято и се наложи да пия антибиотик.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 586
Имала съм два пъти цистит и беше болезнено. Детето ми за съжаление също страда от цистит и то често.

Общи условия

Активация на акаунт