Боледуване на децата ни - тема 65

  • 39 340
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 532
Да, спазване диета без алергени.

Аз да питам тези, които са се сблъсквали с проблеми с ушите. Детето беше на лекар с баща си и сега е на антибиотик. Обаче сега се прибирам от работа и гледам, че ухото му е мокро и е изтекла някаква прозрачна течност. Та се притесних от какво може да е. Капки съм капака еднократно вечерта само, но те и жълтееха и не ми се и вярва толкова дълго да се изтичат 🤔

# 571
  • Мнения: 445
Да, спазване диета без алергени.

Аз да питам тези, които са се сблъсквали с проблеми с ушите. Детето беше на лекар с баща си и сега е на антибиотик. Обаче сега се прибирам от работа и гледам, че ухото му е мокро и е изтекла някаква прозрачна течност. Та се притесних от какво може да е. Капки съм капака еднократно вечерта само, но те и жълтееха и не ми се и вярва толкова дълго да се изтичат 🤔
Спукало се е тъпанчето. Не се стряскайте!
Дори е добре, че ще изтече гнойта.
Не слагайте нищо в ушите сега, ще изтича няколко дни. Отидете пак на УНГ да види детето при първа възможност.

# 572
  • Мнения: 2 532
Ох, да, свързахме се с УНГ преди малко и утре в 10 е на преглед. И той каза нищо да не слагаме в ухото🤐 А слухът засяга ли се при такова спукване?

# 573
  • София
  • Мнения: 7 277
Ох, да, свързахме се с УНГ преди малко и утре в 10 е на преглед. И той каза нищо да не слагаме в ухото🤐 А слухът засяга ли се при такова спукване?
След като се оправи детето, не би трябвало

# 574
  • Мнения: 2 532
Оф, хич не ми е спокойно. Не стига температурата, ами и това. До прегледа утре няма да спа 🥴

# 575
  • София
  • Мнения: 7 277
Не се шашкай, всичко ще мине Simple Smile

# 576
  • Мнения: 445
Дори сега ще чува по-добре, защото течността от средното ухо изтича навън.

# 577
  • Мнения: 8 239
Дори сега ще чува по-добре, защото течността от средното ухо изтича навън.
И това как го съчинихте?
Чак пък и средно ухо намесихте.
При перфорация на тъпанче слуха намалява!

# 578
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Палитре,спокойно.Всичко ще мине.

# 579
  • Мнения: 2 532
Благодаря за мненията! Че няма да се успокоя, докато не мине, е ясно... Дано няма последствия за слуха се надявам.

# 580
  • Мнения: 445
Дори сега ще чува по-добре, защото течността от средното ухо изтича навън.
И това как го съчинихте?
Чак пък и средно ухо намесихте.
При перфорация на тъпанче слуха намалява!

За жалост ни се случва често и споделям опит. Не съчинявам.

# 581
  • София
  • Мнения: 7 277
Спокойнооо, и ние пукахме тъпанче на 5 г. Нищо й няма на слуха от тогава Simple Smile

# 582
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Палитра, а боли ли го ухото, преди да изтече тази течност?
Моя е с възпалено ухо и назначен аб заради това, но ухото въобще не го боли.
Няма как, май ще дам аба, защото още вдига т. Обаче немога да си обясня, как при толкова зачервено ухо той не изпитва болка.

# 583
  • Мнения: 445
При “серозен отит” няма болка.
Пак от опит споделям.

# 584
  • София
  • Мнения: 11 484
При детето ми за отит ЛЛ е изписвал само локален АБ.

Общи условия

Активация на акаунт