OКТОМВРИйски мами 2019 - Tема 2

  • 26 318
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 309
Череши..🤤, мечтая си от няколко дни за сочни и хрупкави черешии

# 691
  • Мнения: 943
Аз съм на вълна ягоди и всичко, което се приготвя с ягоди - компот, шейк, плодово кисело мляко с ягоди. Черешите и тях ги чакам като топъл хляб. Като казах хляб, умирам си и аз за тесто. А филийките с лютеница и сирене са ми фаворит 😋😋😋
Аналгин и аз знам, че не е препоръчително да се приема по време на бременност. Опитайте с парацетамол. Аз имам главоболие, но нищо не пия за него 🙄

# 692
  • Мнения: 4 011
Главоболие рядко ме мъчи но синузита ми направо е във вихъра си,сутрин като стана не мога да гледам от болка,през ноща ми се запушва носа и мм каза че все повече съм започнала да хъркам Simple Smileот 2 дни ми се възвърна апетита за смути,през първия триместър само мисълта за него ми преобръщаше корема както и за авокадо иначе много ги обичам..

# 693
  • Мнения: 208
И аз съм на ягоди с кисело мляко и чакам череши и праскови Flowers Cherries Flowers Tangerine и си хапвам и домашно масло с чубричка

# 694
  • Мнения: 51
Оххх всичко що е вредно ми се яде... 😁 и аз търсих диня днес... е ще чакаме още малко.
За новата тема искате ли да е с нашите термини, а който иска и знае пол също може да сложим ?

# 695
  • Мнения: 23
За главоболието и на мен парацетамол ми казаха. За храната единственото, което ми се яде от седмица е банани, а аз принципно банани не обичам 😁

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Здравейте. Чета ви от месец. Доста информация се споделя, благодаря! Имам и въпроси. Стратиева или Сигридов? Цената на ФМ има ли разлика при единия и другия и каква е? Да се подготвя ли с кръвни и какви ден по- рано от ФМ? Това БХС задължително ли върви с ФМ или по препоръка?
През първата ми бременност грам не помня какво съм правила, хаха. Е, ДНК не съм. Много новости:))

# 697
  • Мнения: 315
Оо черешииии.... 🙈🙉🙊🍒🍒🍒
Аз видях и диня и праскови в Кауфланд и въпреки, че умирам за тях знам, че няма да имат никакъв вкус и се въздържах.

# 698
  • Мнения: 2 352
Оххххххх, и аз съм зле със синузита, не мога да спя от сух нос и сутрин като се опитам да се издухам е страшно. Не знам какво да правя.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Аз си пръскам физиологичен разтвор от типа на "Стеримар", че иначе не мога да спя.
Ту носът ми е запушен, ту ми се гади, ту глава ме боли...абе, пред разпадане. Wink

# 700
  • Мнения: 173
За синузита има добра хомеопатия, ако някой се интересува. На мен и сенната ми хрема започна, изписаха ми хомеопатия и съм доволна Simple Smile  В една друга тема четох, че доста бременни са със запушен нос и там са споделили един клип на Руми Илиева за естествено отпушване на носа, има го в истаграм.
  На мен диня и пъпеш ми се яде, свекървата била замразила пъпеш и ми даде, питах и за диня и тя така се смееше 😋 ама нямала.

# 701
  • Мнения: 2 352
Аз пръскам Низита спрей, че съдържа сода бокарбонат, иначе ако е само със сол съвсем ми стяга носа.

# 702
  • Мнения: 4 011
Josefin,моят лекар ме извика първо на фетална,там огледа бебето на 4д и в един лист попълни замерванията които направи,наличност на ностна костица,нухална и т.н както и моите години и кг,с този лист още същия ден ме прсти да дам кръв в лабораторията като от там ми взеха листа,резултата които ми върнаха имаше прикрепен документ на английски където присъстваха данните които беше писал лекаря така че мисля че първо е фм ...

# 703
  • Мнения: 141
И при мен беше така, първо ФМ, след това ме прати да дам кръв за БХС Simple Smile и резултатите от БХС ми излязоха след 3 дни.

# 704
  • Мнения: 783
Flowers CherriesFlowers CherriesFlowers CherriesFlowers Peach Оххх и на мен с тези черешки,любим плод са ми и си ги чакам с нетърпение всяка година,особено сега - когато друг плод изобщо не ми се прияжда и почти не ям.
Sad За яденето - и аз ужасно продължавам да се храня,сега съм на вълна пърж. карт и хапки с конфлейкс.😂 Налазих и киселите краставички.Аз влизам в 4ти в края на седмицата - корем никакъв.Смеят ми се дали съм сигурна,че са близнаци - започва да ми умръзва шегата.😂 Иначе като количества-от много малко се наяждам и много бързо ми става тежко.Ям една втора от това,което си хапвах преди.
А - и козунаците чакам с нетърпение!😍

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 09:20 от Fireee

Общи условия

Активация на акаунт