Традиционни български занаяти оживяват в Сердика Център

  • 4 273
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 229
Правим с дъщеричката ми апликации Simple Smile

# 76
  • Мнения: 218
Като гледам какви красоти има публикувани.....  Моето хоби е да изработвам картички. Ето една

# 77
  • Мнения: 248


Едно от любимите ми хобита е плетенето, което бях изоставила в последните години покрай майчинството, но съм решила съвсем скоро отново да се върна към него. Днес си говорих с една мама, че плетенето е не само хоби, но и терапия, а може дори да се превърне в занаят. С различни видове прежди и техники може да се изплете почти всичко. Аз обичам ярките цветове, които винаги ми оправят настроението.
Много е хубаво човек да има поне едно хоби, свързано с майсторене със собствените ръце, което да му разнообразява деня.

# 78
  • Мнения: 198
Обичам да шия играчки

# 79
  • Мнения: 9 481
Разкошни неща правите момичета! Браво!
А Morning Star, направо ми събра погледа! bouquet

Аз ще покажа неща, които правих за децата..нямам време за съжаление, а адски много харесвам и уважавам тези, които им се отдава да творят такива красоти!

Макет на Марс:



Коледна къщичка:



Кукерска маска:

# 80
  • Мнения: 10 056
Харесват ми такива изработки, понякога си купувам.
За съжаление нямам творческо хоби.
Изработвала съм някои нещица, но определено не е хоби не винаги си ги харесвам.

# 81
# 82
  • Мнения: 840


Изтеглени са късметлиите, които печелят ваучери за пазаруване от Сердика Център. Това са:

d0ra
Morning Star ✩


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 25 март 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Сердика Център и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).

Общи условия

Активация на акаунт