Изгубените приятели

  • 7 480
  • 140
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 28 581
От личен опит, приятели мъже няма. Ако са с години в обкръжението ти, то има опасност да залитнеш или ти или приятелят. После, ще се чудиш какво си си навлякла на главата, щото вече си му дала това, което в действителност е търсил в теб. Сещаш се. Може и да има и други случаи. Светът е шарен. Аз вече не вярвам, обаче.
От личен опит – приятели мъже има.
Въпросния приятел помня от детската градина, а според родителите ни се познаваме от по-рано. Така вече десетилетия.

Като гледам над 90% не правят разлика между приятел и добър/много добър познат.

# 46
  • Мнения: 900
Параходке, с това високо самочувствие не знам какви приятелства можеш да задържиш.
Мъж, веднъж паднал си по теб с намерение да си легнете какъв приятел може да ти е че не разбирам?!
Ясно е, че си търсиш внимание.

# 47
  • Мнения: 11 095
Хич дори. Темерут си падам.

Каквото исках да кажа, е, че доста подценявате мъжете, ако мислите, че гол мерак държи 20 години. Божкеее, шести клас, втория срок Simple Smile

# 48
  • Мнения: 17 407
Не е гол меракът, и държи, да. Нали това говорим.

# 49
  • Мнения: 11 095
Не мисля така, но няма да ви оспорвам, говорете си Simple Smile

Виж, постовете на Milenaka в темата например намирам за смислени.

# 50
  • Мнения: 17 407
За щастливия брак и купчината мъжки приятели ли?

# 51
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Параходке, с това високо самочувствие не знам какви приятелства можеш да задържиш.
Мъж, веднъж паднал си по теб с намерение да си легнете какъв приятел може да ти е че не разбирам?!
Ясно е, че си търсиш внимание.
Че то това обикновено е целта на занятието да искаш някой такъв за "приятел": хем не искаш да си лягаш с него, хем искаш да го държиш около теб, за да ти е под ръка, ако нещо ти потрябва. Хем сърби, хем боли. Въртиш го в едно такова безтегловно положение, от което обаче рано или късно всеки се измъква. Не се чудете защо става така - всичко е напълно закономерно.

# 52
  • Мнения: 11 095
За какво например може да ти "потрябва"?
Изумена съм от някои разсъждения тук, честно.

# 53
  • Мнения: 1 925
Няма "френд зона" този път Joy
То на това са способни само жени, които не змаят какво искат от живота. И тогава какъв е смисъла изобщо да си близък с такава..

# 54
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
За какво например може да ти потрябва?
Изумена съм от някои разсъждения тук, честно.
Изумена си, защото вероятно не си виждала такива. Аз съм виждал доста такива.

Няма "френд зона" този път Joy
То на това са способни само жени, които не змаят какво искат от живота. И тогава какъв е смисъла изобщо да си близък с такава..
Абсолютно вярно! Само да допълня, че такива клишета можеш и да чуеш и от мъж, колкото и по-рядко да е.

# 55
  • Мнения: 11 095
NexusBGN, да кажем, че съм виждала и хора, които не използват долната си глава като основен мисловен орган. И жени, и мъже.

# 56
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
NexusBGN, да кажем, че съм виждала и хора, които не използват долната си глава като основен мисловен орган. И жени, и мъже.
Не отричам. Казвам, че човек, който е наясно с това, че такова животно не може да съществува, няма никога да предложи такъв цирк. Както казах преди, когато двамата не са на една вълна, приятелство реално НЯМА.

# 57
  • Мнения: 11 095
Да, да, тук вероятно си прав. Ама то пътищата на хората се разделят по най-различни причини, просто с възрастта и поради отвяване от вятъра в противоположни посоки. Нормално е приятелства и да изчезват. Частен случай някакъв. И веднага заключения - оп, не може да има приятелство между мъж и жена.

# 58
  • Мнения: 17 407
Не си изумен, Параходе, правиш се на ударен.

# 59
  • Мнения: 11 095
Дренка, не съм мъж Simple Smile

А любимият ми коментар е този на дамата, дето мъжът й не й давал да говори по телефона с мъже Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт