Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 266
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 895
Дамммм, и е първа дружка с Таско Ерменков.

# 76
  • Мнения: X
Лисун също доста често е бил и коментатор по телевизия Скат. Участвал е в цели 14 дискусии видно от линка.
http://www.skat.bg/products.php?type=6&genre=2574

Тук пък е в някаква друга кабеларка, казва че е потомък на на Антим Първи
https://www.bgonair.bg/familno/2018-03-10/svetozar-filipov-potom … stuva-vav-familno

Лисун има доста опит пред камери и "шегите", които ръсеше за бетона и гимнастичките едва ли са били от притеснение заради камерите. Пуска пресилени, не особено остроумни шегички и според мен си е дразнеща персона по природа.

На фона на сериозната Таня, Зарко изглежда лигав, повърхностен, демонстрира едно изключително лековато поведение, много неподходящо за възрастта му. Ръси тъпотии и се има за смешен с глупостите си. Таня изглежда като интелигентна жена, а Зарко до нея простее с реакциите си.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Гласувах, че всички ще се разведат.
Ивана и Мерал са симпатични личности, млади, позитивни от добри семейства, но не мисля, че това ще е достатъчно, за да останат заедно дълго време. Ивана е с работа, която не е много приемлива за мюсюлманството, не казвам, че жената трябва да си седи вкъщи забулена, а че нощната работа, татусите й, по-разкрепостеното поведение може в един момент да натежи. Иначе са ми много симпатични.

Втората двойка Таня и Светозар също няма да изкарат дълго, поведението им е пресилено и на моменти сконфузно.

Никифор и Василена са просто от различни вселени. Аз мислех, че Василена е на поне 40-41 г., в началото на темата прочетох, че е на 33 г.,  много вероятно е преди корекциите, които си е причинила да е изглеждала много по-добре. Ако тези останат заедно (в което изобщо не вярвам) тази й се падна такава свекърва и зълва, че Никифор ще й е най-малкия проблем. Никифор е от типа мъже, които спокойно можеш да ги сложиш в единия край на хола и изобщо да не ги забелязваш. Жал ми е за Никофор и родителите на Василена, а нея  направо я съжалявам.

Що се отнася до целувката по устата с непознат на първа среща. Тук не става въпрос за мляскане с езици тип "дълбок сондаж", а просто докосване на устните (в Случая на Василена на изкуствено напомпаните устни) до устните на друг човек, който е изкъпан, парфюмиран, с измити зъби, спретнат и позитивно настроен към теб. Никой не ги кара да се целуват с миризливи клошари. Политическите лидери по разни конференции се целуват повече  и то с хора, с които откровено не се харесват.
Секса в първата брачна нощ е нещо съвсем нормално и не бих осъдила някой, който е под състояние на еуфория, и подкрепен с някоя друга чашка алкохол е правил секс с жена си или мъжа си. Все пак в последния век стана модерно да си пробвал "стоката" преди първата брачна нощ, но нашите прадядовци и баби са виждали веднъж или дваж (ако изобщо са се виждали) бъдещите си съпруг/а преди брака и половината село ги е чакало отвън да размахат чаршафа или да пият "блага" ракия, така че очакванията за първа брачна нощ са съвсем нормални. Ако ти допада другия, привлича те и най-важното съумее да те възбуди, то тогава не виждам причина да няма секс при пълнолетни, женени хора.

# 78
  • Мнения: 2 453
Никой не може да ме накара да целуна мъж който не харесвам. Откъде накъде трябва да целува някой от куртоазия и за сеира на гледащите.Затова специално нямате право да я съдите.

# 79
  • Мнения: 9 578
И аз мисля, че всички ще се разведат Simple Smile

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Никой не може да ме накара да целуна мъж който не харесвам. Откъде накъде трябва да целува някой от куртоазия и за сеира на гледащите.Затова специално нямате право да я съдите.


Чак пък да я съдим.....
 Не се притеснява да съди хората за външния им вид, за това че нямат кола и не получават хилядарки, но видиш ли не може да си дръпне една суха целувка с непознат. Да се запише в такова шоу, също няма проблем, то е за плетки и бродерия, не да се омъжиш за човек, който не си виждала, да имаш истинска сватба с него и да спиш в едно легло вечерта след сватбата...... кой да ти ги знае тези неща, аз никога не бих се сетила.

# 81
  • Мнения: X
Не се притеснява да съди хората за външния им вид, за това че нямат кола и не получават хилядарки, но видиш ли не може да си дръпне една суха целувка с непознат. Да се запише в такова шоу, също няма проблем, то е за плетки и бродерия, не да се омъжиш за човек, който не си виждала, да имаш истинска сватба с него и да спиш в едно легло вечерта след сватбата...... кой да ти ги знае тези неща, аз никога не бих се сетила.

Този телевизионен цирк е всичко друго, но не и "истинска сватба"...


Една шега от ФБ
Цитат
Въпрос от "Стани богат": Кой ще спи на дивана в Кипър?
А: Никифор
B: Никифор
C: Никифор
D: Никифор 🤣

# 82
  • Мнения: 4 312
На същото мнение съм като вас,аз съм абсолютно същата,не ме ли привлича поне малко нещо в един човек не мога да го целуна.Нито съммм голямата красавица,нито съм капризна,нито съм кифла,не съм и разглезена, ама няма ли е тръпчицата- Не мога !!! -може и да съм задръстена 😂😂😂 скучна консерва 😃.Тук не визирам само външността държа да подчертая.За да целувам някой който не ме привлича трябва да съм на 1 бутилкааа Джакииии 😃,или на една опаковка валидоли,или пък напушена със забранени субстанциии.Химийкатаа е много важна, тя поражда страстта.Сбъркана ли съм ? Задръстена ли съм ? Откачена ли съм?Не знамм, но е имало мъже,които не харесвам и при инициятива от тяхна страана да ме целуват -е дърпала съм се 😃😃😃😃.Това прави ли ме страннаа,надута,повърхностна,разглезена,капризна кифла?Ако,дааа !!! Пожелавам на всички кифли,да са като мен 😂.

Никой не може да ме накара да целуна мъж който не харесвам. Откъде накъде трябва да целува някой от куртоазия и за сеира на гледащите.Затова специално нямате право да я съдите.

# 83
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Ей, големи палавници има в темата. Готови са на първа среща да си легнат с непознат Laughing

# 84
  • Мнения: 9 162
Не знам, ама по рекламите за другата седмица дават двете булки Василена и Ивана да плачат , че са самотни, особено Василена рони такива сълзи и с треперещи устни протестира, че...Само гимнастичката е щастлива и възклицава по немски на красотите в Йордания. Но и на тях се падна най-хубавата дестинация поне според мен. Може и да бъде интересно. На българина му дай зрелища, ама...те сами са избрали това, нормално е да ги обсъждат. Като знаеш, че и те дават по ТВ, би трябвало поне малко и да се съобразяваш с някои неща. Не съм против суха целувка с някой, било то неприятен щом се налага и съм влезнала в кюпа, ама да се правя на нещо дето не съм и това не го приемам. За секса ми е странно, не че съм против. Просто ....няма още тръпка , освен при Ивана и Мерал. Той си я хареса физически, то се видя. Сега остава да се пребори и с другото, но не ми се вярва. Просто Ивана няма неговия багаж, а и не се старае. Вятърничава ми се вижда, но е млада и я оправдавам. Василена обаче ....да ме извинява. Таня също нещо ...разбирам я , на нейна страна съм, искам такъв човек да си намери половинка и да е щастлива, не съм против и начина , който е избрала-иска се смелост, но....преиграва много и някак...фалшива ми е. А Зарко до нея просто ....жалко, не са хората на средна възраст добре подбрани според мен. Никифор не знам дали ще е на дивана, по-скоро Василена, тя матрака май няма да хареса.

# 85
  • Мнения: 574
На мен ще ми е интересно да чуя "специалистите" какво ще кажат за провала Н и В.
Дали ще имат очи малко от малко да си признаят и най-вече да обяснят защо направиха такава двойка от Ада. Освен нали глупостта как В подсъзнателно търси такъв Laughing

# 86
  • Мнения: 20 238
fanfanito, въпроса е, че ситуацията е "присмял се хърбел на щърбел" - грозни млади момичета, и още по-грозни лелки, застанали и сочат с пръст колко грозна е Василена. Close

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 16:33 от Lemy

# 87
  • Мнения: 75
fanfanito, въпроса е, че ситуацията е "присмял се хърбел на щърбел" - грозни млади момичета, и още по-грозни лелки, застанали и сочат с пръст колко грозна е Василена. Close

Грозна не по принцип, а по отношение на претенциите си.
Сигурен съм, че ако Никифор беше всъщност някой тлъст бизнесмен, свикнал да обикаля по баровете и да тъпче в Студентски град, щеше да има привличане. Ама ако тогава той беше започнал: Какъв е тоя кон? Толкова корекции и това ли накрая? Ама тя изглежда на 40?! Какъв е тоя бизнес с тея парцали във Фейсбук?!

Е, тогава целокупното женско войнство щеше да разкъса Никифор, а Василена щеше да е хубавка, добра майка, работеща жена и т.н.

Така че... Кой каквото си е посял...


Относно секса, и аз не мисля, че е имало с всичките тея камери, ама ако някъде е имало, залагам на кака ви Таня. Как атакува с език устната кухина на съпруга, направо се възхитих! Joy
А Зарко не е пръв красавец, нито втори, ама ей-на, жената си влезе в роля, не да се жалва, че не са ѝ намерили Аполон на средната възраст... На мен лично, като жена, тя ми е най-симпатична. Здраво стъпила на земята, с добра външност, минала през достатъчно неща, че правилно да оценя кое е важно в живота...

# 88
  • Мнения: 9 162
Леми и ти си права , но за мен Василена си го заслужава. Сама настрои хората с поведението си и най-вече с думите си . Да обидиш някой, да го унижиш и да искаш да ти съчувстват, да тропаш с краче...да ме извинява. Че тя и от приятелките си се оплака, че ги нямало никакви при подготовката за сватбата. Не знам от какво е доволна изобщо. Нали сама е избрала да участва, трябва да има 2 варианта поне да очаква -харесва или не харесва човека и според това да се държи. Има общоприети норми на поведение. Тя е лабилна доста психически ми се струва. Не е честно , права си, има и къде по-зле от нея, но....тя е избрала да е там и знае, че ще бъде коментирана. Поне да не предизвиква и обижда. Щом обиждаш , значи и към теб ще има такова отношение. Рядко съм така крайна в оценката си, съчувствам им ,защото знам че няма да им е лесно. Всеки си търси щастието различно и никой не знае какво ще му предложи живота. Но ....Василена просто ме втрещи с поведението и думите си. А изглеждаше по друг начин преди сватбата. Дори и тогава външно не ми харесваше , но си е до виждане, ама това не е най-важното. Просто това момиче наистина на 33 години да се държи така...с такова мнение без покритие за мен поне.... къде е тази неземна красота дето тя се има ... Може да я обсъждат и обиждат , ама не забравяй , че тези не се смятат за "кифли" инвестирали за богат мъж. Оффф почвам да събирам пари и аз да се тунинговам, сменям половинката и съм на Малдивите половин година.))

# 89
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Тия хора, дето скокнаха така грозно на Василена....не им трябва много повод. Те от/за такива интриги и нападки живеят. Ако не е Василена - ще е друг/а за хейтене и то за далеч по нищожна причина. Кой какво си заслужава - най-вече зависи от онзи горе. Ние какви сме, че да мъстим и да се изживяваме като крайна инстанция? Че и уж по-добрите от нея човеци й спретнаха вендета на дребния бизнес. Сигурно са се почувствали по-велики. То на чужд гръб е лесно да се изпъкне. Мизерия лесно се сътворява. Намериха си мишоците повод да изскочат от дупките.

Общи условия

Активация на акаунт