Женени от пръв поглед < II сезон > тема 4 /16.03 - 25.03/

  • 64 276
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 9 185
Ами имаме си само 1-2 петли в кокошарника,затова им обръщаме внимание Joy
Аз мисля,че Никифор затова е склонен да приеме жена с дете,наясно е за възрастта си,а и за жената която биха му предложили,няма да е някоя на годините на Ивана.Или пък човекът просто има повече положителни черти,отколкото смятаме ние.

# 1 231
  • Мнения: 2 712
Не съм казала, че е добър, а че вие сте зли с него. На пръв поглед не е мой тип(не говоря за външност), но това за мен не е повод да плюя и да плюя и да плюя.
Аз и за Василена се въздържам да давам квалификациии, въпреки че не я харесвам.
Защо не се обади и когато хората бяха зли и с Василена.
Не съм чела всички коментари от онзи ден. Подиграваха и се че била като кон и не си спомням какво друго. Като имам време ще погледна старите коментари и ще ти отговоря.

# 1 232
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Това, че на думи Никифор казва, че ще приеме чуждо дете....Теорията е едно, практиката е друго.

Питам аз...той ще дава ли пари за това детете? Все пак отчупи по-голямото парче от питата  tooth

# 1 233
  • София
  • Мнения: 6 810
Абе хора, повечето мъже в днешно време изобщо не искат и да чуят за брак, при наличието на толкова свободни жени, камо ли да се бракосъчетаят за жена с дете. Избийте си го от главата и живейте в нормалния живот. Шестица от тотото е да намериш мъж да ти гледа детето от чуждия мъж.
В такъв случай аз живея обградена от тото милионери, понеже имам поне 10 двойки в най-близкото обкражението, с втори брак и деца от първия. Отдавна вече не е срамно да си разведена с дете. Наистина, след една определена възраст жена да няма дете е ярка червена лампичка. Относно това, че се стеснявал кръга, от който можеш да избираш партньор - не се стеснява, отсяват се тези, които не са читави. Децата не са чужди - децата са на човека, когото обичаш. И ако наистина го обичаш, няма как да не обичаш и тях.  
А w00x 1:1 си написа, че жените с деца с лесни, защото нямало кой да ги вземе, та се мятат на всеки прежалил се. Няма какво сега да обяснява какво е иоскал да каже. Каквото искаше да каже си го каза, сега се опитва да замаже положението.

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 10:43 от Klemy

# 1 234
  • Мнения: 350
Струва ми се, че говорите за жени 40+, така ли е? Защото (не бих го нарекла червена лампичка), но да, повечето жени, които искат да са майки, в този период вече са. Познавам жени на по 40+ без деца и това за мен не е никаква индикация за характера на човек, може да е лично решение, може да е физически проблем, т.н.

Докато w00x май говореше за жени около 30-те, когато в днешно време е по-голяма рядкост да си родил, отколкото обратното. Поне това е тенденцията, която виждам около себе си.

# 1 235
  • Мнения: 2 712
Това, че на думи Никифор казва, че ще приеме чуждо дете....Теорията е едно, практиката е друго.

Питам аз...той ще дава ли пари за това детете? Все пак отчупи по-голямото парче от питата  tooth
Що да дава? Нали биологичния баща си плаща издръжка. Това в кръга на майтапа. Ние не можем да кажем, защото не го познаваме.

# 1 236
  • Мнения: 3 865
Покрай мен пък не е така - имам познати разведени двойки, всеки с деца от преден брак и са си двойки от години, обичат се, но не живеят заедно, защото единият има проблем да съжителства с децата на другия - дразнят го, защото според него имат поведенчески проблеми. Лично аз никога не бих насилвала някой да живее с децата ми, ако го дразнят и не бих се разделила с него поради тази причина. По-добре да имам щастлива връзка с човек, когото харесвам, отколкото да му очерня живота и да скапем връзката си заради дразнещите ми го деца. Аз самата не бих се навила да живея с чужди деца, ако ми създават дискомфорт. Но това няма нищо общо с връзката ми, защото мъжът е избрал мен заради това което съм, а не е избрал децата ми, които може да са всякакви. Може да са аутисти, хиперактивни, с други заболявания и какво ли още не, за което родителите нямат вина. Аз ще си ги гледам щото са си мои и съм длъжна да си приема каквито са. Но не мога да принуждавам чужди хора да се мъчат с тях. Нито пък ще мина на другата крайност, да се отдам на 100% на децата си и да загърбя личното си щастие, като откажа връзка с мъж. В общи линии нямам проблем да се нагаждам според ситуацията.

# 1 237
  • Мнения: 2 220
Това, че на думи Никифор казва, че ще приеме чуждо дете....Теорията е едно, практиката е друго.

Питам аз...той ще дава ли пари за това детете? Все пак отчупи по-голямото парче от питата  tooth
шегаджийка  hahaha

# 1 238
  • Мнения: 25 897
Това, че на думи Никифор казва, че ще приеме чуждо дете....Теорията е едно, практиката е друго.

Питам аз...той ще дава ли пари за това детете? Все пак отчупи по-голямото парче от питата  tooth
шегаджийка  hahaha
Нали.
Той си иска пликовете от сватбата, мизерника, вие за издръжка на чуждо дете го гоните. hahaha

# 1 239
  • Мнения: 3 743
Скрит текст:
Покрай мен пък не е така - имам познати разведени двойки, всеки с деца от преден брак и са си двойки от години, обичат се, но не живеят заедно, защото единият има проблем да съжителства с децата на другия - дразнят го, защото според него имат поведенчески проблеми. Лично аз никога не бих насилвала някой да живее с децата ми, ако го дразнят и не бих се разделила с него поради тази причина. По-добре да имам щастлива връзка с човек, когото харесвам, отколкото да му очерня живота и да скапем връзката си заради дразнещите ми го деца. Аз самата не бих се навила да живея с чужди деца, ако ми създават дискомфорт. Но това няма нищо общо с връзката ми, защото мъжът е избрал мен заради това което съм, а не е избрал децата ми, които може да са всякакви. Може да са аутисти, хиперактивни, с други заболявания и какво ли още не, за което родителите нямат вина. Аз ще си ги гледам щото са си мои и съм длъжна да си приема каквито са. Но не мога да принуждавам чужди хора да се мъчат с тях. Нито пък ще мина на другата крайност, да се отдам на 100% на децата си и да загърбя личното си щастие, като откажа връзка с мъж. В общи линии нямам проблем да се нагаждам според ситуацията.
Е това е абсурдно за мен. Ти си се събрал с някой, а пък него го дразнят децата ти. Е те нали са част от теб, ти си го отгледала, възпитавала? В такъв случай не те обича достатъчно, не е нормална връзка това според мен.

Камо ли ако децата имат увреждане, да не му стоят пред очите, че аутистите или със Синдром на Даун са шумни и дразнят. По-добре някой на първата среща да ти каже не искам връзка с човек с деца и да приключите нещата, а не вие да си се "обичате" пък децата в ъгъла.

# 1 240
  • София
  • Мнения: 6 810
Скрит текст:
Покрай мен пък не е така - имам познати разведени двойки, всеки с деца от преден брак и са си двойки от години, обичат се, но не живеят заедно, защото единият има проблем да съжителства с децата на другия - дразнят го, защото според него имат поведенчески проблеми. Лично аз никога не бих насилвала някой да живее с децата ми, ако го дразнят и не бих се разделила с него поради тази причина. По-добре да имам щастлива връзка с човек, когото харесвам, отколкото да му очерня живота и да скапем връзката си заради дразнещите ми го деца. Аз самата не бих се навила да живея с чужди деца, ако ми създават дискомфорт. Но това няма нищо общо с връзката ми, защото мъжът е избрал мен заради това което съм, а не е избрал децата ми, които може да са всякакви. Може да са аутисти, хиперактивни, с други заболявания и какво ли още не, за което родителите нямат вина. Аз ще си ги гледам щото са си мои и съм длъжна да си приема каквито са. Но не мога да принуждавам чужди хора да се мъчат с тях. Нито пък ще мина на другата крайност, да се отдам на 100% на децата си и да загърбя личното си щастие, като откажа връзка с мъж. В общи линии нямам проблем да се нагаждам според ситуацията.
Е това е абсурдно за мен. Ти си се събрал с някой, а пък него го дразнят децата ти. Е те нали са част от теб, ти си го отгледала, възпитавала? В такъв случай не те обича достатъчно, не е нормална връзка това според мен.

Камо ли ако децата имат увреждане, да не му стоят пред очите, че аутистите или със Синдром на Даун са шумни и дразнят. По-добре някой на първата среща да ти каже не искам връзка с човек с деца и да приключите нещата, а не вие да си "обичате" пък децата в ъгъла.
Именно. Те такива мъже обикновено не си гледат и своите, билогични деца. Особено пък ако се окажат с проблем - първата им работа е да си бият шута. Можете да погледнете в подфорума за деца с увреждания ако не вярвате. Грам не ми трябва такъв човек. Много ме обича, ама само за забавленията, отговорностите и битовизмите - сама. Чудно! Това ми е мечтата за връзка!

# 1 241
  • Мнения: 3 865
Изобщо не е абсурдно - по-добре поне двама (аз и той) да са щастливи, отколкото всички да живеем в ад, който рано или късно няма да изтърпим, ще се намразим и ще се разделим. Да ти се роди трудно или проблемно дете е твоята лична съдба - не виждам защо трябва да я натрисаш на друг човек, който няма нищо общо с това. За мен е егоистично да използваш любовта на някой, за да го принудиш да ти гледа децата и да те облекчава теб самата. Както е глупаво да съсипеш собствения си живот и щастие, за да доказваш на някой любовта си поемайки неговото бреме върху своите плещи. Говоря само ако аз или той имаме проблем с децата на другия. Иначе ще си живея  с чужди деца, ако мога да ги изтърпя както и ще ги третирам като собствени, че даже сигурно с тях ще се държа по-добре отколкото с моите си просто защото са чужди.

# 1 242
  • Мнения: 2 712
Това, че на думи Никифор казва, че ще приеме чуждо дете....Теорията е едно, практиката е друго.

Питам аз...той ще дава ли пари за това детете? Все пак отчупи по-голямото парче от питата  tooth
шегаджийка  hahaha
Нали.
Той си иска пликовете от сватбата, мизерника, вие за издръжка на чуждо дете го гоните. hahaha
Според мен Никифор не направи заявка за пари. По-скоро беше възмутен, кактя си ги е прибрала и това го каза, като обясняваше, че я интересували парите. Когато Василена му каза, че парите били от нейните приятели, той отговори, че И ТАКА да е те са за двамата. Ние не знаем кой колко е дал. Знаем само кой е взел всичко. Дреме му за няколко пликчета. Василена, ако я остави ще му прибере цялата заплата и ще я превърне в парцали и силикон.

# 1 243
  • София
  • Мнения: 3 893
Той си иска пликовете от сватбата...

А защо да не си ги иска? Тя с какво право ги присвоява? Редно е всичко да се отвори и подели...

# 1 244
  • Мнения: 920
Той си иска пликовете от сватбата...

А защо да не си ги иска? Тя с какво право ги присвоява? Редно е всичко да се отвори и подели...
Е как па е редно! Ако твоите лели и приятели ти дадат 5000 лева, а тия на мъжа, с когото имаш уговорен брак, а не по любов, са дали 200 лева, ще извадиш 2600 и ще му ги дадеш да има да си харчи ли? Такива идиоти самаряни в днешно време ня-ма.

Общи условия

Активация на акаунт