Hercai/Вятърничав по ATV Тема 1

  • 65 002
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 21 201
Тази снимка сякаш не сме я слагали
Скрит текст:


Боби, днес в пост №206 я сложих и нея, и другите публикувани от Котето(+озета на руски), ноооо колкото повече,  Partyтолкова по-добре.  Party
Моля Ви утре вечер пишете по време на онлайна, Praynig на вас разчитам за да се осведомя през тела още вечерта и предварително Ви благодаря.
Аз пък обичам да знам предварително какво предстои/в случая и по принцип.
Скрит текст:
Друзья, официальная страница сериала выставила в истории такой текст с обращением:

"В первую очередь, хотелось бы поблагодарить вас за такой интенсивный интерес к нашему проекту.
К сожалению, мы всё ещё не можем в полной мере контролировать поведение гостей, которые приходят к нам на съёмки и выкладывают видео и фото-материалы, хотя мы настоятельно просим их этого не делать. Именно поэтому, мы хотели бы попросить вас не поддерживать и не распространять информацию со съёмок, хотя бы до выхода новой серии. Благодарим вас за оценку, которую вы даёте нашему труду.
Оставайтесь с любовью."Рауль Керимли

# 226
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ) Наде - гледах ги тези снимки Hands Plus1. Понеже тази, която пуснах е изрязана част и ми е заприличала на нова.

# 227
  • Мнения: 21 201
Страхотна гледаемост, дай Боже все така, че и повече.

# 228
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Страхотна гледаемост, дай Боже все така, че и повече.

Ааа Наде, не съм ги видяла снимките, ма нищо. Да има!
Дааам 1 серия не знам с какъв рйтинг е, обаче четох че има 17 милиона гледания Flushed, ако съм разбрала правилно. Всичко живо полудя Stuck Out Tongue Winking Eye. Тия двамата Вятърни направо ни отвяха Grinning

# 229
  • Мнения: 1 496
Страхотна гледаемост, дай Боже все така, че и повече.


Прибавете още 1 милионче на епизода в Ютуб  Laughing Laughing Стабилно си гонят 4 милиона само за първи епизод. Дано и другите серии да са така.  Peace

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 00:01 от ani_zh

# 230
# 231
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро Hug

Вай бе Flushed Боби Hug изгорях, тлея, тлея с тия красоти които си сътворила Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 9 530
О, нова темичка за приказния сериал Heart
Защо не казвате , Ябълки ? Grinning
Дъгичке  Hug, мерси
Много се изненадах от себе си ,че толкова ми хареса сериала от прима виста , дано не го развалят .
Така едно време ми хареса Съла , ама след няколко серии се отказах...
Има химия м/у ГГ , много хубава нашата Ябълкова Хира ( аз и в Ябълката я харесвах визуално ), дано продължат този интересен сюжет и запазят динамиката .
Харесвам визуално и актрисата , която изпълнява ролята на съпругата на Миран - Оя ....
Приятен ден Вятърки Heart
Боби , пак се е развихрила с красоти!
И да добавя - романът завършва със смъртта на ГГ-я , дано тук е по-различно !

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 10:29 от Phillipine

# 233
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте! : ) Flowers Bouquet
Днес чакаме новата серия.

Коте Flowers Bouquet благодаря! Горят и нашите герои.
Имаше извадка от книгата,че Миран се извинява за мъжа , който ще види Реян. Да видим дали ще го има и във филма.

Фили Flowers Bouquet
Много красив букет си ни сложила!
Фили, мисля ,че Дъгичка писа в темата за Ябълката ,че пуска нова за Вятърничавия.
Дано не завърши както в книгата сериала.
На мен ми е интересен, но също зависи как ще продължат.

До тук е ясно - Миран е накарал Шадоулу да му повярват, накара Рейян да се влюби в него. Ще действат по плана за отмъщение Асланбей, Миран ще изостави след сватбата Рейян. От там нататък какво ще са подготвили е интересно.

# 234
  • Мнения: 1 496
Привет на всички!  wavey   newsm51

Довечера сме на сватба. 

https://www.instagram.com/p/BvTSvr7FfAd/  newsm68

https://www.instagram.com/p/BvTgfbZlXQL/ Родата са облечени все едно са на погребение ..  smile3506 smile3505

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 12:32 от ani_zh

# 235
  • Мнения: 21 201
Здравейтеееее Party и пишете довечера, плииииз. Praynig
Боби, не знаех, че ти твориш тези красоти. Heart Eyes Heart Eyes
Приканва ни за довечера.
https://www.instagram.com/p/BvTqTvAFdX3/

Двойката ни е ооооогън. Crazy Crazy

# 236
  • Варна
  • Мнения: 7 505




Наде - Hands Plus1, опитвам се да правя разни неща : )

# 237
  • Мнения: 4 872
 И ти се получават, Боби! Hug

Двойката е чудесна. Миран е много красив мъж! Само малко да му разрошат бретона и ще стане още по-добре. Wink  

По-назад коментирахте очите му. Моят мъж е с лешникови очи , които  на една определена светлина стават в същия зловещ жълт цвят. Извинете за отклонението.

Голямо мазало ми е все още с имената им Sad

# 238
  • Мнения: 1 496




Наде - Hands Plus1, опитвам се да правя разни неща : )

Ууу така е много по-добре със снимките.  smile3525

# 239
  • Мнения: 4 369
Здравейтеееее Party и пишете довечера, плииииз. Praynig
Боби, не знаех, че ти твориш тези красоти. Heart Eyes Heart Eyes
Приканва ни за довечера.
https://www.instagram.com/p/BvTqTvAFdX3/

Двойката ни е ооооогън. Crazy Crazy


Аз се надявам да гледам довечера и да пиша. Ама какво ще пиша, като нищо не разбирам. Иначе за преразказ по картинки, нямате проблем 😁
Нека довечера някой пусне линкове за онлайн епизода. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт