Дяволското гърло Тема 4 "Тръгваш обратно за Смолян. Веднага!"

  • 40 486
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 364
Момчето определено изисква повече внимание-май това е човекът с червената риза от епизод 1-ви. Но и онзи човек с ножа пак от еп. 1. Черната гривна на дясната ръка е същата като на хипаря протестър.






Подобна гривна ми боде в очите от 2-ри еп.на дясната ръка на Асен, но досега се въздържах да споделя, защото и Мия носи нещо такова. Абе яко се шегувкат снас! Yum
Hе е много ясна снимката, а нямам възможност в момента да прегледам и сериите, но това прилича на молитвените гривни с 33 възела.

https://vsyakajena.com/%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B … D0%BE%D0%B4/4050/





# 211
  • Мнения: X
Стоян Радев е в "Събуди се"😊. Голям симпатяга😊🖒.
Страхотен е, много го харесвам. Радвам се, че го гледаме в два сериала този сезон.

# 212
  • София
  • Мнения: 5 334
Стоян Радев е в "Събуди се"😊. Голям симпатяга😊🖒.
Страхотен е, много го харесвам. Радвам се, че го гледаме в два сериала този сезон.
Факт. Като цяло, в този сериал специално, няма слаб актьор. Hands Raised Hands

# 213
  • Мнения: 189
Филмът грабна интереса ми от първата минута. Много добър замисъл, много добра игра, изключително интересен сюжет. Благодаря за темата.
Незная защо, но от втория епизод нещо ме гложди, че прокурорът има пряка намеса в убийствата. Светна ми една лампичка, когато в хотела Мия си тръгваше и каза - Търси някой, който е краен националист..... И малко след това дадоха сцената с речта на прокурора, как надъхва местните срещу бежанците. Може и да греша, но това си мисля.

# 214
  • Мнения: 59
Филмът грабна интереса ми от първата минута. Много добър замисъл, много добра игра, изключително интересен сюжет. Благодаря за темата.
Незная защо, но от втория епизод нещо ме гложди, че прокурорът има пряка намеса в убийствата. Светна ми една лампичка, когато в хотела Мия си тръгваше и каза - Търси някой, който е краен националист..... И малко след това дадоха сцената с речта на прокурора, как надъхва местните срещу бежанците. Може и да греша, но това си мисля.
Ако наистина имаше пряка намеса, режисьорът нямаше толкова очевидно да го подчертава, мисля, че това е за заблуда на зрителя.

# 215
  • Мнения: X
Хайде не пряка, но косвена връзка със събтията и според мен има прокурора със сигурност.

# 216
  • ES
  • Мнения: 2 172
В интервю, Карамазов казва, че това не е криминален сериал, по скоро драма и накрая ще стане много тъжен и ще накара зрителите да плачат.

# 217
  • Мнения: 561
Хора, вие ще разнищите сериала преди да са се случили нещата още 😀😀😀 Много ме кефи колко задълбочено гледате и не изпускате всяка подробност, същински криминалисти😀

# 218
  • USA
  • Мнения: 7 288
Не смятам,че прокурора е замесен в убийствата.Ако си е затварял очите за трафика със сирийци,бих го приела,защото звучи логично до някаква степен.Евентуално е прибрал някой друг плик с пари.
Готви се за голяма политическа кариера и няма точно пред избори да ходи да си цапа ръцете с кръв,пък и какъв му е мотива? Той иска власт,не търси справедливост,както стана вече ясно.Физически,също не смятам,че би се справил.

Браво на момичето,което сподели снимките с гривните.Накрая май всички ще се окажат навързани един с друг.Мия ще бъде тази,която ще сметне 1+1 и ще разкрие схемата.Отказвам да повярвам,че Филип е замесен,обаче Асен ми вони на убиец/съучастник и мнението ми за него до края няма да променя.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 19:18 от Adoralova

# 219
  • Мнения: 11 540
Аз също се надявам детето да е живо.

# 220
  • Мнения: 2 364
Hа Асен браслетите са други, но аз него никога не съм го подозирала. Двамата пловдивчани също имат подобни.
Hо на хипаря и човека с ножа изглеждат еднакви, с тези червени мъниста и приличат на молитвените гривни, които продават по църкви и манастири.






# 221
# 222
  • Мнения: 548
Може би хипаря има някаква връзка с убийствата. Сега като видях гривните.. Много добро откритие! Grinning

# 223
  • Мнения: 10 793
В интервю, Карамазов казва, че това не е криминален сериал, по скоро драма и накрая ще стане много тъжен и ще накара зрителите да плачат.
Е, имах си аз Милошеви да не измислят драма и да няма рев... Накрая сигурно някой ще се разболее от рак Joy

# 224
  • Мнения: 6 159
Този творчески колектив обикновено накрая се отегчава и претупва нещата , а за да има драма - убиват едно дете , друго се разболява по възможност от рак , а героите не помнят какво са казали и чувствали преди два епизода .

Общи условия

Активация на акаунт