Къде в Бургас? (55)

  • 40 366
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 941
Точно за врязан нокът ходи. Вече с редовни посещения го поддържа без проблеми.
Само че моят не се врязва отстрани както повечето, ами е нов и отгоре се е впил, расте под кожата (месото)... Дали работят с упойка, защото само при подир на мястото не се търпи? Колко горе долу струва процедурата?

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Обадете им се и изпратете снимка. Ще ви кажат дали могат да се справят и колко ще струва.

# 452
  • Мнения: 4 941
Обадете им се и изпратете снимка. Ще ви кажат дали могат да се справят и колко ще струва.
Добре, благодаря! Записах си час, не работят с упойки, но дано ми оправят проблема!

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 19:11 от тинити

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 6 879
Масово в магазините за баня има ПВЦ мебели, включително в хоуммакс, Практикер, и т.н. Имаме такива шкафове, но им ръждясват пантите, дръжките и крачетата, ако е много влагата.

Обиколила съм ги всичките. Не са ПВЦ, въпреки че така ги водят. ПДЧ са облицовани с пластмасова повърхност. А вътре рафтовете и гърба са дървени. Имаме такъв. На втория месец се наду.

# 454
  • Мнения: 1 556
Нашият със сигурност е само ПВЦ плоскост, но с мивка + горен шкаф с огледало, сега обърнах внимание, че показания е без мивка и точно такива не съм виждала. Иначе мухлясва отвътре и ръждясват пантите, но материала не е мръднал, не е дърво.

# 455
  • Мнения: 4 808
Масово в магазините за баня има ПВЦ мебели, включително в хоуммакс, Практикер, и т.н. Имаме такива шкафове, но им ръждясват пантите, дръжките и крачетата, ако е много влагата.

Обиколила съм ги всичките. Не са ПВЦ, въпреки че така ги водят. ПДЧ са облицовани с пластмасова повърхност. А вътре рафтовете и гърба са дървени. Имаме такъв. На втория месец се наду.
Нашият е 6-годишен, купен от някой от тези магазини, вече не помня точно от кой, но не е мръднал, въпреки че постоянно се пръска с вода, защото душът е до него. Явно сте изкарали кофти късмет.

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, някой да е виждал тениски с надпис Tik Tok из магазините? Онлайн намерих, ама ми се иска на място да видя, за да уцеля размера. 😊

# 457
  • Мнения: 408


ПВЦ шкаф , купен преди 3 години от HomeMax. На шкафа стои още стикера на фирмата : http://makena.bg/
/ извинете, не можах да сложа снимките в скрит текст, защото пиша от мобилно устройство/

# 458
  • Мнения: 3 137
Масово в магазините за баня има ПВЦ мебели, включително в хоуммакс, Практикер, и т.н. Имаме такива шкафове, но им ръждясват пантите, дръжките и крачетата, ако е много влагата.

Обиколила съм ги всичките. Не са ПВЦ, въпреки че така ги водят. ПДЧ са облицовани с пластмасова повърхност. А вътре рафтовете и гърба са дървени. Имаме такъв. На втория месец се наду.


Не знам какви си гледала, но наистина са ПВЦ, а не "облицовани с пластмасова повърхност". На външен вид не се различават от тези от ПДЧ и МДФ. Аз имам два такива, купувани в различно време от различни фирми /обаче вече не помня кои/ и ми се е налагало да ги разпробивам с дрелка за да им сменям пантите и да им правя разни модификации - чиста пластмаса са си. Действително обаче, както се спомена по-горе, металните им части ръждясват, затова е хубаво да се избират с панти от неръждавейка.

В Баня стил има голям избор - https://baniastil.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B … %D1%8F-pvc#filter

# 459
  • Мнения: 277
Къде се намира частния кабинет на доктор Христов-ортопед?

# 460
  • Мнения: 5 121
Къде се намира частния кабинет на доктор Христов-ортопед?

В кабинетите в Зорница, зад болницата. Поне преди няколко години беше там.

# 461
  • Мнения: 4 941
Кажете хирург за нокътя ми, нов е и се врязва!
Студио Дафи. Справят се по-добре от хирурга при който ходи ММ.
Много ти благодаря, така ми олекна! Няма да стане работата с ходене веднъж, но имам да те черпя. Cocktail

# 462
  • Мнения: 167
Кажете хирург за нокътя ми, нов е и се врязва!
Студио Дафи. Справят се по-добре от хирурга при който ходи ММ.
Много ти благодаря, така ми олекна! Няма да стане работата с ходене веднъж, но имам да те черпя. Cocktail

Здравейте ,а аз да попитам скъпо ли вземат ?

# 463
  • Мнения: 4 941
Кажете хирург за нокътя ми, нов е и се врязва!
Студио Дафи. Справят се по-добре от хирурга при който ходи ММ.
Много ти благодаря, така ми олекна! Няма да стане работата с ходене веднъж, но имам да те черпя. Cocktail

Здравейте ,а аз да попитам скъпо ли вземат ?

Не, виж им ценоразписа в сайта.

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Еееее, много се радвам, че си по-добре!

Общи условия

Активация на акаунт