Къде в Бургас? (55)

  • 40 554
  • 746
  •   1
Отговори
# 585
  • Бургас
  • Мнения: 2 079
Да не е аутлета на Богориди?

# 586
  • Мнения: 7 103
Търся маска за сън ? Simple Smile

# 587
  • Мнения: 7 103
Момичета, препоръчайте добър фризьор във Възраждане за боядисване и подстригване.
Фризьорски салон Таня на улица Самуил аз там ходя

# 588
  • Мнения: 6 009
Джъмбо, Ню Йоркър - там съм виждала.

# 589
  • Мнения: 7 103
Къде в Бургас се сменя адресната регистация и трябва ли да се носи нещо ...акт за раждане ? Мерси

# 590
  • Мнения: 408
   Щеки за туризъм къде има в Бургас на сносни цени?

# 591
  • Мнения: 4 808
Къде в Бургас се сменя адресната регистация и трябва ли да се носи нещо ...акт за раждане ? Мерси
Ако няма промяна, в кметството по местоживеене. Акт за раждане едва ли, по-скоро нотариален акт или договор за наем.

# 592
  • Бургас
  • Мнения: 3 596
   Щеки за туризъм къде има в Бургас на сносни цени?
Откриха Декатлон до МОЛ Плаза, в една шатра се помещава сега, докато го построят нацяло.

# 593
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте, предложете място за рожден ден на 10 годишно дете. Детските центрове ми се струват неподходящи за тази възраст. Вие къде празнувахте?

# 594
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте, предстои ни пътуване до Бургас за юбилея на лелята на моя мъж и ме интересува дали ще може да ме насочите към някой хубав цветарски магазин? Също така се интересувам и за място за опаковане на подаръци? Около мен няма къде да опаковат подаръците добре.

Благодаря ви предварително Simple Smile

# 595
  • Мнения: 7 103
Здравейте, предложете място за рожден ден на 10 годишно дете. Детските центрове ми се струват неподходящи за тази възраст. Вие къде празнувахте?
Ами мoже в мол глария на последния етаж playground

# 596
# 597
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте, предстои ни пътуване до Бургас за юбилея на лелята на моя мъж и ме интересува дали ще може да ме насочите към някой хубав цветарски магазин? Също така се интересувам и за място за опаковане на подаръци? Около мен няма къде да опаковат подаръците добре.

Благодаря ви предварително Simple Smile
Още едно предложение за цветя: https://www.facebook.com/emaflowers/ Предполагам и с опаковане на подаръци ще се справят.

# 598
  • Мнения: 463
Момичета, моля ви, помагайте. Идваме на феста и спешно търся студио за двама за три нощувки - 9,10 и 11 август. Където и да звънна, всичко е заето Sad

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 6 951
Здравейте, от къде най-изгодно мога да взема балони под формата на цифра, надути с хелий. Ходих в парти магазина на Кирил и Методий, но там са цяло състояние.

Общи условия

Активация на акаунт