Къде в Бургас? (55)

  • 40 675
  • 746
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 367
Детето ми има този месец РД и разгшеждаюе каталозите. Ако искаъе само вкусна торта нашият фаворит е Шоколина от Захаро - според размера 8, 12, 16 парчета цените са около 17, 21, 25 лева. Ако искате с декорация за дете единствено по - поносими са цените с картинки на герои от филми. Останалите варианти са много скъпи. Торти, които сме поръчвали през годините на едни цени сега са много по-скъпи. Гледахме цените и в каталога на сл. Роза. Почти същите цифри от около 40 лв и нагоре, но пък вкуса на техните изделия на нас не ни е много приемлив. Ако сте предвидили парти с деца като се приберете във вашето населено място за да отбележите празника на детето на датата му със семейството най-евтин вариант на торта май са сладоледените, ако не са вдигнати и техните цени.
Пожелавам ви весела отпуска и щастливо дете във всеки вариант на празнуване на празника му.

# 571
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Сувенирите са в Туристически информационен център до Часовника. Има голям избор. Изработени са от лица с увреждания - социално предприятие "Морски знаци". Имат и сайт.

Вчера от там си купихме страхотни магнити , мекички с надпис Бургас и нарисуван фар- 3,30 лв.Има най-различни форми и цветове.Много красиви ключодържатели по 5,50 лв . , има и други сувенири- портомонета, чантички....Заслужават си всеки лев, още повече , че са ръчно правени...

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 893
Здравейте,
къде в Бургас и по точно в к/с Славейков правят ремонт на велосипеди. Преди време имаше сервиз над младост, но сега вече го няма там.

# 573
  • Мнения: 3 175
Здравейте!  Оказва се, че точно за рождения ден на детето, ще бъдем при вас -морските мами. Мислим да къмпингуваме на Силистар, където винаги е пълно с деца. Бихме иссали все пак да отбележим празника на синковеца, та сега сме в чуденка от къде мога да поръчам торта. Можете ли да ми препоръчате сладкарница в Бургас или Черноморец, която прави вкусни торти и разбира се не режат глави с ценоразпис Simple Smile  

Вие май бъркате Черноморец със Синеморец. По-добре да купите торта от Ахтопол или Царево. Силистар е на 2 часа път от Бургас и тази торта не е сигурно в какво състояние ще пристигне. Ако все пак сте решили да купувате от Бургас - най-добрите торти са в Бутик за торти "Креми". Тортите без специална декорация са около 50 лв., но са уникално вкусни и от качествени продукти.

# 574
  • Мнения: 742
Да, Синеморец Grinning  Ами по-добре два часа от колкото 300км. си мисля аз... Ще се поразтърся и из Ахтопол. Благодаря Simple Smile

# 575
  • Мнения: 943
Момичета, препоръчайте добър фризьор във Възраждане за боядисване и подстригване.

# 576
  • Мнения: 829
Момичета, препоръчайте добър фризьор във Възраждане за боядисване и подстригване.
Аз ходя при Христо Бъчваров на ул."Калоян" и съм доволна от подстригването, но не мога нищо да кажа за боя, тъй като не се боядисвам Simple Smile

# 577
  • Мнения: 104
Здравейте, искам да попитам къде продават перуки в Бургас?

# 578
  • Мнения: 28 182
В подлеза на Операта, от страната на "Александровска"

# 579
  • Мнения: 599
Качествени ли са?

# 580
  • Мнения: 28 182
Нямам представа, бях се загледала, когато мислех да сменям цвета на косата си.

# 581
  • Мнения: X
Здравейте. Днес си изгубих електронната карта за градския транспорт, почти пълна. Картата не е поименна, и който я намери явно ще си я изразходва със здраве:) Въпросът ми е, знаете ли как се процедира при изгубена електронна карта? Прочетох в сайта, че се издава дубликат. В такъв случай човекът, в който е изгубената ми карта ще може ли да я зарежда, ще имам ли проблеми с този дубликат?

# 582
  • Мнения: 261
Незабавно се обадете в Транспортната къща на ул.Александровска и загубената карта ще бъде блокирана.Ще Ви бъде издадена нова с неизразходваните билети.

# 583
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, имам питане за поставяне на домофон. Правихме ремонт на апартамент и майсторите са ни свалили домофона незнайно защо и явно с боклука някъде изчезна.
Знаете ли къде предлагат качествен и бърз монтаж на единствен домофон, че е наказание така?

# 584
  • Мнения: 9
Здравейте! Преди години си бях взела рокля и гащеризон от магазин за преоценени дрехи и такива с  малък дефект от Бургас.  Доколкото си спомням, магазинът беше около центъра, но не на главната. Роклята и гащеризона са на марката Dollani Ernesto. Потърсих в интернет, но не успях да намеря нито магазина, нито други дрехи от марката. Дали някой има идея кой би могъл да е този магазин?

Общи условия

Активация на акаунт